Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

fatima30
29. máj 2013

@siouxsie
vidim ze si sa uz hackovat naucila 🙂 abolo to tazkeeeeeeeeeeeeeeee lebo si pisala ze nevies ci to zvladnes.pekna praca

fatima30
30. máj 2013

moje prve fimo a malovanie na tricko matyskovi

garzonka
30. máj 2013

@fatima30 velmi pekne....ta masinka je super a pav je velmi originalny 😵

kattrinnka
30. máj 2013

Prosím, nemá niekto srtih na koníka? Malá ich zbožnuje 🙂

mates22
31. máj 2013

mrkni sem, je tam jednorožec a zebra, tak třeba pomůže https://plus.google.com/photos/1038265987148005...

mates22
31. máj 2013

@babatenko zkusím teda popis jak to dělám já...předžehlím si tunýlek na kalhotech, pak ho rozložím a našiju tam na označená místa tu gumu (šiju to na tu stranu, kterou pak nepřehýbám), založím a prošiju nejdřív celé kolem dokola jakože dělám pásek, v místě gumy se musí samozřejmě natahovat, gumu prošívám pak ještě jednou až dvakrát mezi vrchem a spodním švem.............když máš pasovku zvlášť, tak to je v podstatě stejné, jen si to připravíš předem s tou gumou a našiješ...nevím, jestli je to ale srozumitelné

fatima30
31. máj 2013

kočky nema niektora bodkovanu latku????

bezaz
2. jún 2013

@fatima30 mam 😀

fatima30
3. jún 2013

@bezaz
a kolko a aku posli foto a cenu?

bezaz
3. jún 2013

@fatima30 sak nefim, aku potrebujes, neee? daj aspon farby a kolko potrebujes 😀

fatima30
3. jún 2013

cierno bielu ale tie bodky take vacsie

bezaz
3. jún 2013

@fatima30 nuz, akurat cierna nie je moc oblubena, takze cierne bodkave nemam 😖 jedinu ciernu, co mam, je piratska s lebkami.. pocuj a neskocis pozriet do http://www.patchworkparty.sk/sijacie-stroje/lat... ti su na prievozskej

stanki
4. jún 2013

@bezaz Ahoj, mohla by si mi prosím napísať link na Pinterest na tú tašku, ktorú si ušila, je úžasná 😵 Ďakujem 🙂

bezaz
4. jún 2013
stanki
4. jún 2013

@bezaz To je tvoj blog? Nádherná práca, si veľmi šikovná, už sa teším ako sa tým prelúskam 🙂 . Ja mám túto diskusiu uloženú medzi obľúbenými a iba sem občas nakuknem. Nestíham nič pri mojich dvoch krpcoch, tak aj za to klobúk dole, mamina 😉

bezaz
4. jún 2013

@stanki hej, moj 😉 a dakujem.. neboj, Hanicka podrastie a budes aj ty stihat 🙂

bubulakovo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bezaz
6. jún 2013

darecky pre nasich zlobrov k MDD 🙂

snehovavlocka
6. jún 2013

@bezaz paradne...a odkial mas mcqueen-latku? paradna 😝

bezaz
6. jún 2013

@snehovavlocka jarka, od jednej cesky na FB, predavala prebytky, toto bol taky akurat kus, ze som ho minula skoro cely az na nejake dva pasiky.. ale inak ich maju tu http://www.latka.cz/disney-latky.html

snehovavlocka
6. jún 2013

@bezaz juj,dik. asi neobjednam,ale kochat sa mozem.ale vyzera to super 😀

fatima30
11. jún 2013

@bezaz
ty si tak sikovna si samouk ci si chodila na kurzy????

fatima30
12. jún 2013

vankusik pre krpca

soso
12. jún 2013

Ahojte sikovne mamicky a zienky...aj ja zacinam sa pomalicky priucat sitiu🙂 Pekny den🙂

snehovavlocka
12. jún 2013

@soso pomalicky???nadherna taska 😉 😀

snehovavlocka
12. jún 2013

ja som uz dlhsie nic nepridala,tak aspon nieco....2 ihelnicky, levandulove (vonave) saty, plienky a pecena vianocka 😝

miska22200
13. jún 2013

mamičky vy ste tu všetky šikulky,určite mi niečo poradite 😉 mam taketo okno,je to v Tirolsku tak som chcela niečo na ten štyl,kedže nam nevychadzaju financie momentalne tak ztoho čo mam doma 😝 našla som červenu kockovu a bielu a chcela som ten zaves ušit podla fotky s bežovym zavesom...len môj muž trvrdi že je to gyčove,tak teraz neviem ☹ ...vaš nazor alebo ine napady?

angela1981
13. jún 2013

Zacala som šit drobcovi do izbičky 🙂

bezaz
14. jún 2013

@fatima30 hehe, ty si ale ftipnaaaa 😀 na par kurzoch som bola, na babikovom a na siti patchworkovej deky, zbytok casopis marina a pinterest 😵 inak robim kurzy u katky z modern patchworku v stupave, ak by si chcela, mozem ta niekedy po ceste zobrat 😉
@soso super sovickova latocka, to mas odkial? sovicky teraz ficia 😉
@snehovavlocka jarka, fakt netusim, kde pri 4 drobcoch beries vobec cas cosi tvorit
@miska22200 misi, podla mna je to uplne v pohodke, mozno by som sla do bielej namiesto bezovej, ale ked mate aj interier zariadeny po "tirolsky" tak preco nie?

miska22200
14. jún 2013

@bezaz možno by si išla do bielej namiesto bežovej? 😕 nechapem asi mam spomalene vedenie 😅 že by si mi radila viac bielu,či ako?