• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

@miska22200 ze k tej cerveno-bielej sa mi akosik viac hodi biela ako bezova :wink:
14. jún 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dakujem a latka je zo zebrapatchwork na Makovickeho:slight_smile:
14. jún 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje hobby:
14. jún 2013 o 22:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bezaz
a kde si objednavas ten casopis lebo v zivote som o nom nepocula:slight_smile:
14. jún 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkaerika krásne výtvory. To maľujete?
15. jún 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soso :grinning: deniska tam ma vselijake poklady, uz len keby clovek mal bezodnu penazenku a den aspon 36 hodin, aby som vsetko stihla :wink:
@fatima30 zlatusik, ten casak uz bohuzial nevychadza :confounded: ale ak by si niekde natrafila, ze niekto predava starsie cisla, urcite si zadovaz :wink: pripadne dojdi na kurz :dizzy_face:
15. jún 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 niečo je maľované farbami, napr. dózičky, iné robené servitkovou technikou - obrázky, a napr. privesky su keramickej hmoty
15. jún 2013 o 20:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaerika tie kačky sú maľované alebo tá servítková technika?
15. jún 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz tak, tak...moja rec:slight_smile:
15. jún 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 maľované plátno na tmavohnedo, na tom servitková-kačky, nakoniec zalakované.
15. jún 2013 o 22:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz

ja nemam ani to vase pravitko pachtworkove ani ten rezac tusim si ho dam kupit k narodkam nevies ako sa to presne vola?aby som to objednala kde presne byvaju tie kurzy?nejaka stranka?ty si z blavy?ja mam problem citat strihy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaerika Krása mohla bych se zeptat, jak je s těmi plechovkami? jakou parvou je natíráte? Akryl? A je potřeba nějaký podklad pod něj, aby to drželo?
15. jún 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 :wink: www.modernpatchwork.sk katka tam ma aj sady ze pre zaciatocnikov, mas v tom pravitko, rezac a neviem co este.. kurzy su u nej v stupave, preto som pisala, ze by som ta zobrala cestou :grinning: pripadne aj v tej spominanej zebre kupis
16. jún 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz
a zide sa mi to pravitko aj na obyc sitie nepachtworkove???
16. jún 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nuonuon netreba nic specialne chystat, plechovka sa len natrie akryl.farbou, idealne tou s lakom, potom uz len p.p. prelakuje, ja pouzivam farby aj laky zn.nerchau.
16. jún 2013 o 19:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaerika děkuji, já viděla v časopise nějaký podkladový nátěr, tak jsem měla strach, že akryl sám nechytne.
16. jún 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hojda No jo, ty jsi zase něco vyčetla v těch v tvých časopisech :grinning: a vidíš jde to i bez toho. Tak se na to hned zítra vrhneme společně! :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaerika Děkuji za odpověď, tak se konečně do toho můžeme zítra s Hojda dát :grinning: a pak se pochlubíme, jak jsme dopadly.
16. jún 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj relax... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
krasnye veci a hlavne ten peracnik ako to nazvat nemala bysi navod?chcela by som skusit.....
16. jún 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hojda tieto sklene nadoby/fľašky sú dokonca úplne bez farieb, použila som rovno lepidlo na decoupage a servitok alebo textil, nakoniec prelakovala. svietnik je len malovany farbami na textil -tymi v tube
16. jún 2013 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fatima30 no mne ho kradne aj manzilek, vyuzijes kdekolvek potrebujes cosi rovno odrezat, aj kabelky, napr ten pastelovnik a pod.. noznicami to neodstrihnes tak rovno, ked mas vacsiu plochu
17. jún 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 ...dakujem......peračník je naozaj veľmi jednoduchý,zvládne aj maminka,ktorá naozaj málo šije alebo len začína.....potrebuješ : vatelín( ja 30x60cm)....látku vzorovanú,jednofarebnú......stuhu aspoň 1m.....z látky vystrihneš obdlžniky,na jednofarebnú našiješ ako keby vrecko,potom poprešívaš na šírku ceruziek,gumy,nožníc....čo chceš....ľubovolnú šírku.....ked máš hotovo,na rub jednofarebnej prišpendlím vatelín a vzorovanú lícom k lícu ku jednofarebnej....nezabudni na stuhu,umiestni približne do stredu....zošpendli a pekne preši dookola,nechaj si miesto na obrátenie ....obráť,začisti okraj a úhladne dookola preši v kraji.......................ja nie som moc na vysvetlovanie,ale dúfam že som pomohla...trochu..... :slight_smile: :wink:
17. jún 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre neter som usila zavinovacku pre babiku a menovku na dvere (zavinovacka je z bavlny, vo vnutri vatelin a menovka je z filcu, psik ma vo vnutri karton aby to bolo pevnejsie a pismenka su vyplnene vatelinom)
17. jún 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som na fotky :grinning:
17. jún 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Usila som este tuto knizku s aktivitami (znama pod nazvom Quiet Book)....jednotlive strany su bud z bavlny alebo z filcu. Spojene kniharskymi kruzkami. Urobila som u pre najmladsieho (3,5 r) ale zabavili sa aj starsi chlapci (9 a 7).

Detailnejsie si mozete pozriet tu http://www.modrykonik.cz/fotoblog/garzonka/album/domaci-tvoreni-poznavani-a-jine-aktivity/12342538/
17. jún 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@garzonka
nadhera krasa ta knizka!!!!!
17. jún 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pastelka74

dakujem za navod vyzera to byt pochopitelne :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkaerika odkial máte také krásne servítky? Tá s kačkami a maják sú zvlášť krásne
17. jún 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 v papiernictve sa dajú kúpiť aj servitky po 1 ks, ale vyjdú dosť draho, aj 0,3 €/ks, niekedy si kúpim celý balík pekných servitkov a potom ma už nič nezastaví :slight_smile: ak sa vám tento štýl páči, pozrite na : www.sashe.sk, som užívateľ LenkaErika.
17. jún 2013 o 22:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok