Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lenkaerika
17. jún 2013

pripájam aj ďalšiu inšpiráciu - pár decoupage obrázkov 🙂

snehovavlocka
18. jún 2013

a toto je nasa Elenka....bude sediet v kuchyni na parapete 😝

lussy23
18. jún 2013

@snehovavlocka riadna hriva😀 krásna bábika

lussy23
18. jún 2013

@lenkaerika 🙂 u mňa je to rovnako ale s marcipánovými postavičkami. 🙂

siouxsie
19. jún 2013

"Pošramotené srdce"
Brošňa - filc, výplň duté vlákno, háčkovaný lem (veľkosť 6x8 cm).

bezaz
19. jún 2013

dve tasticky, autickova pre oskiho na vyziadanie, velkost akurat aj na flasu s vodou, nastavitelny popruh, trpaslikova je zatial bez majitela

garzonka
19. jún 2013

@bezaz pekne tasticky 🙂 tu autickovu latku mas odkial?

bezaz
19. jún 2013

@garzonka z hong kongu 🙂 www.modes4u.com

garzonka
19. jún 2013

@bezaz no teda 😉 a kolko trvala doprava?

bezaz
19. jún 2013

@garzonka ani nie dlho, do dvoch tyzdnov, len sme objednavali 3 baby spolu a nam to nakoniec preclili, tak sa latky trochen predrazili 😅

siouxsie
20. jún 2013

"Ozubené koleso vo farbách zeme"
Brošňa - filc, výplň duté vlákno, korálky a kvietok, lem PVC zips (priemer brošne 6cm).

pastelka74
20. jún 2013

...moja dáma v zelenom....... 🙂

bezaz
23. jún 2013

@garzonka teraz nieco podobne ma katka v obchode v modrom aj zelenom http://www.modernpatchwork.sk/modernpatchwork-c...

fatima30
24. jún 2013

kočky co poradte co vyrobit z tejto latky je to cca meter krat 1.5m ze na burze za 50 centikov 😀 😀 😀 no nekup to

jancip
24. jún 2013

Maminky nemáte, prosím, tip, jak udělat otáčecí knoflíky na troubu a nějaké úchyty tak, aby to syn hned neurval?

bezaz
24. jún 2013

@fatima30 sukna, kabelka, saty pre babiku, zavesy, spodok na deku,..... 😀

bubulakovo
24. jún 2013

@fatima30 este by som skusila kosik na pecivo🙂

fatima30
25. jún 2013

@bezaz a @ bubulakovo dakujem za rady nieco hadam vymyslim

mia___
27. jún 2013

Ahoj sikulky, trosku sa vam sem votriem. Nie som taka sikovna ako vy, sijem a trufam si len na oblecenie.
Nemate prosim vas tip, kde kupim na Slovensku vyztuhu Ronopast? na e-shope alebo daku lepsiu galanterku v okoli B.Bystrice

bezaz
27. jún 2013

@mia___ ja kupujem na mmb u janky, zatial som za lepsiu cenu nenasla http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=186383 ronopast uz nema, ale novopast mozes kupit bez problemov, pripadne jej napis, urcite ti poradi

bezaz
27. jún 2013

a zasa kabelky, tito su mini pidi, ze vraj len na vreckovky a nejaku drobnost, pre dve sestricky a maxi podsedak 50x50cm, uz sa aj strhla bitka, ze koho je, tak budem musiet asi usit este jeden, pouzite dekoracky z ikea, vnutri molitan

siouxsie
27. jún 2013

"Cica Mica do knihy" - záložka z filcu.
Zatvorím Cicu Micu do knihy a trčiaci chvostík mi prezradí, na ktorej strane som skončila 🙂

siouxsie
27. jún 2013

@bezaz tak ten podsedák je bombový a nemá chybu. a tá rúčka na ňom je úplne praktická. a kabelôčky sú tiež eňo - ňuňo, teraz mladé kočky práve také malinkaté kabelky nosia a ja si zbytočne trápim hlavu, čo v nich vlastne nosia, keď mne pomaly kabelka veľkosti polovice vreca od zemiakov nestačí 😀

bezaz
27. jún 2013

@siouxsie dik, sedak nie je moj vymysel, ale z mariny, ma to holt baba vychytane 😀 tasticky som vymyslala sama, ale sak to nie je nic tazke 😉 ja obdivujem tvoje filcove vecicky, uz mam filc nakupeny hadam aj 2 roky a dokopy nic som neusila

fatima30
27. jún 2013

recyklacia🙂kabelka a zasterka juj zacina ma to sitie bavit

@bezaz ako vzdy krasne kabelky dufam ze aj ja budem raz taka sikula.chcem sa poradit na ci pouzit 20 a 40 g fliselin ci je velky rozdiel medzi nimi a vatelin 150g na m stvorcovy na co pouzivas
?@
siouxsie ako vzdy zaujimave a pekne

bezaz
27. jún 2013

@fatima30 juj, tak to ti neporadim, ja sa riadim omakom 😅 vlizelin zalezi, na co chces pouzit, su aj uplne jemnucke, len na spevnenie, napr ak mas latku, co sa ti moc para, alebo su aj take pevnejsie, co mozes pouzit aj na kabelku.. ja osobne uprednostnujem do kabeliek bud tensi termolin alebo bavlneny valcovany vatelin, vyzera to skoro ako hrubsia handra na zem 😀 ten 150 vatelin urcite do deky, to uz je dost hruby 😉

bubulakovo
27. jún 2013

@mia___ ahoj, ak hladas nazehlovaciu vystuz, moze to byt aj ronofix. Ak nenazehlovaciu tak je este ronolin🙂 Skus pozriet k nam. Mozno mame co hladas🙂

bubulakovo
27. jún 2013

@fatima30 ahoj, skusim ti ja odpovedat🙂 ak ides sit tasku, penazenku a podobne " ohybne" veci, tak staci ronolin, ronofix. Ak chces pevne dno kabelky tak klizenka je TOP, novopast sa pouziva napriklad na uchytenie aplikacii. A vateliny( termolin) podla hrubky deky, kapsara,...🙂 Sakon je zas fajn, ked chces nieco vystuzit, aby malo tvar, ale nemysi to byt pevne- velmi prijemny material na dotyk a aj jemne hrejivy.

bubulakovo
27. jún 2013

@fatima30 a samozrejme sa delia na nazehlovacie a nenazehlovacie;)