• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

20. januára 2017 
@mitape mám objednaný ten s 5 patkami,tak hádam s ním niečo vykúzlim,a poprípade si pomôžem dvojihlou na obyčajnom stroji,keď to inak nepôjde :slight_smile: Ďakujem za cenné rady :wink:
21. júl 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte som nova a strasne moc by som chcela skusit ušit Tildu, len by som chcela poradit pri vybere latky na telo prosiiiim :slight_smile:
21. júl 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trnovecka ja šijem z bavlnenej látky,telovej farby alebo jemne žltej,oranžovej.....a skúšala som aj hnedú... :wink:
21. júl 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnešné moje tvorenie.... :grinning: :grinning: @cibka89
23. júl 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pastelka74 uzasne jednoducho nadherne dokonala prace vez chybicky krasne prepracovane :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. júl 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silviapilarova tento OL mám, je fajn. ale keďže som nečítala predchádzajúce stránky a z reakcií vidím, že ti píšu ešte aj o coverlocku. na bežné šitie ti určite stačí overlock a obyčajný stroj, na podohnutie trička je super dvojihla, čiastočne nahradí coverlock, i keď nie je to také profesionálne ako s ním. ale trebárs pri šití na predaj by som mala doma iste všetky tri typy strojov.
24. júl 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monr Ďakujem za odpoveď,stroj chcem len na domáce použitie,nie som profesionál,takže nemienim šiť na zakázku iba pre svoje účely :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teraz neviem,ty máš ten Kurbel alebo Texi?Lebo som tu písala o obidvoch :wink:
25. júl 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviapilarova mám ten texi pierot, je fajn, mám ho od vianoc, ale ja šijem dosť málo, ale zatiaľ nemám najmenší problém :wink:
25. júl 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tiež by som si rada kúpila nejaký overlock na domáce použitie a chcem sa spýtať či nemáte skúsenosť s ol. AEG 760, ktorý vyhral 3. miesto v Nemeckom teste (brother bol až 5.) a stojí len 170€, alebo si pridať a radšej kúpiť ten texi pierot - pre mna je to tiež neznáma značka, máte s ním skúsenosti? Skoro každá máte brother, ale to sa mi už zdá vela penazí, ked sijem len málo, ale zase velmi rada. Dakujem za názory
25. júl 2013 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ručne šité čajové vrecúška (plnené nazbieraným lipovým kvetom) pre vzácne chvíle a pre všetkých, čo ešte nezabudli, ako chutí pravá romantika :slight_smile:
27. júl 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
iba tak.....pre Janku... :wink: :dizzy_face:
5. aug 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Rozprávkový minisvet vo fľaši, pre moju malú Veveričku :slight_smile:
7. aug 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
Ahojte, prisla som si ku Vam po radu :slight_smile: ja som len zacala sit, ale velmi by som si chcela usit Tildu. Nasla som si strih na MB ceskom. Je to ten typ Tildy, kde sa nesije zvlast telo a saty, ale spolu sa zosije latka a je v tom aj telo aj saty...to by som este Chapala :grinning: problem nastava ako tam dat tie nohy aby to boli pekne siatky, ved to sa nemoze zosit lebo to nebude ako suknicka :slight_smile: neviem ci ma niekto rozumiete :wink: prosim o pomoc. :slight_smile:
7. aug 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ide o tento navod...http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6104 ci to zosijem trosku vyssie a dam tam volaku cipku?
7. aug 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siouxsie skvele, tie tvoje recy veci nemaju chybu :dizzy_face:
@oveckajanka ja som tuto sila, tak ze som vsila normalne nohy dovnutra a usila suknu navrch..
7. aug 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bezaz Aha, dakujem, je velmi pekna. tak este jednu suknicku dam na to, to by slo :slight_smile:
7. aug 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oveckajanka ...ja si ušijem a vyplním také torzo tela...spodný okraj nechám nezošitý ...ked sú nôžky ušité a vyplnené,najskôr ručne si nohy prichytím a potom strojom zošijem obe strany torza a nohy dokopy... :slight_smile:
7. aug 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som skúšala ušiť tašku......zbytky látok,2 ks.krúžkov z garniže......a dve hodinky robotky.... :wink:
7. aug 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@siouxsie perfektné, super nápad :dizzy_face:
7. aug 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pastelka74 Ahoj , cim prosim ta plnis tie vankusiky?
8. aug 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macickarebeka .................kupujem do toho hotové výplne....
8. aug 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pastelka74 Dakujem, mozem to aj tak spravit, ze urobim najprv telo a potom na to saty..ale v tom navode boli saty rovno na tele, taka to som nevedela ako zosit..hadam volaco uz vykuzlim :grinning: inak som si kuk vase albumy, krasne sijete :slight_smile: dufam, ze sa casom aj ja volaco naucim :slight_smile:
8. aug 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oveckajanka dakujem...som rada že sa vám páči moja práca..... :wink: ...kľudne zošite telo súčasne s nohami a potom prevlečte sukňu......ruky ,vlasy a krídelka..... :grinning: :grinning: ...držím palce a veľa dobrých nápadov....pri šití... :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky nejaky jednoduchy strih na klobucik aj s mierami pre 3 rocneho chlapca prosim nema niektora?
9. aug 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, šikulky.....kde nakupujete drobnosti na tvorenie. Najmä vlasy a výplň. Ďakujem
11. aug 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siouxsie wau:slight_smile: uzasne
14. aug 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montry ahoj. Kocky ti urcite poradia svoje zdroke. Ja len za nas mozem naisat, ze mame PES vypln aj s atestom, ze je zdravotne nezavadna:slight_smile:
14. aug 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok