• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

18. decembra 2016 
@ellysa skús na kreativne studio alebo loora.sk alebo ešte hobby koza :wink:
20. sep 2013 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte su tu aj maminky, ktore by vedeli usit Anjelika-Tilda? ..potrebovala by som pre maminku na 50tku a pre moju dcerku. Dakujeeeem :slight_smile:
23. sep 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, viete mi poradit kde najdem strih na spaci vak pre 12-18mes dieta + otazka: cim vyplnit spaci vak teraz na zimu? vatelin, termalin, prip. nieco i ne? byvame v byte a zase nechcem aby sa v tom mala uvarila :slight_smile: dakujem
24. sep 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz super jezibaba,to si ty robila?a kde bol kurz ak smiem vediet?dik :slight_smile:
24. sep 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemge dik, kurz bol v bratislave v zebrapatchwork a viedla ho violka bajanikova, dalsi bude 26,-27.10.
24. sep 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frangipani
Vak najdes aj tu: http://smalldreamfactory.blogspot.sk/2011/11/free-pattern-baby-sleeping-bag.html?m=1

Prisposob si dlzku podla potreby a je to.
A vyplnit mozes vatelinom- termolinom. Je to to iste. Niektore vyrabaju aj nezavadne pre deti do 3 rokov. Maju certifikat. A ak nechces moc teply, tak staci 80- tka alebo 60- tka. Ak taky stredne hruby, tak 180- tka.
25. sep 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikab ak sa ti tu neozvu baby, tak skus na Sashe. Tam je toho hodne:slight_smile:
25. sep 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, chcela by som sa Vas opytat a poradit...v maji som v Kosiciach na jednom Festivale v C Delfínik kupila dcerke privesok na kluce "sovicku" kt.sa stala jej najoblubenejsou hrackou a vsade sme ju bravali. Teraz sme ju stratili a ja ani za svet neviem pozhanat predavajucu, ktora vyraba tieto privesky. Prosim, skuste mi poradit. Dakujem velmi.
25. sep 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@siouxsie ahoj ako si to pripevnila na vrchu?a akym lepidlom si to lepila, aby ta umela hmota drzala?dakujem ferka
25. sep 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, veľkáá prosba. Chcela som použiť úplet ako podšívku na háčkované čiapky na zimu, našla som však vhodnejší materiál... teraz neviem, čo s tým čiernym úpletom, na nič sa mi nehodí... prosím, nejaké typy, kam ho použiť? Prípadne ho pokojne niekomu posuniem ďalej, komu sa zíde, je to meter x 1,8m, aj s poštovným dám za 10€
27. sep 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miguela123 ahoj. Skus na nete nájsť Bubuškovia. Sú aj na FB. Oni také robia ak sa dobre pamätám. Alebo na Sashe ptrhľadaj :slight_smile:
28. sep 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miguela123 Napríklad tu sú :
http://www.sashe.sk/denisecko/moje/sovicky-vsehodruhu

Na objednávku ti určite vyrobí akú chceš:slight_smile:
28. sep 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem velmi velmi! Ja mam totuzto tak pomale pripojenie na net, ze az....dakujem za lnk aj vsetko bubulakovo :slight_smile:
29. sep 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nase najnovsie dielko :slight_smile:
30. sep 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte. Chcem sa spýtať, či by mi niekto vedel ušiť žirafku podľa fotky? Malá stratila, a bola to jej obľúbená hračka... :frowning2:
1. okt 2013 o 21:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aliby28 ....skúsim.....ako vyzerá žirafka??....alebo môžme aj cez IP... :grinning:
2. okt 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak tie líčka by zaujímali aj mňa....sú to nejaké práškové farby?
2. okt 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aliby28 skús na sashe mrknúť že HEDERVIGA, ak si pamätám šije krásne žirafky, myslím si, že by nemala mať problém možno prispôsobiť trocha iný tvar :slight_smile:
2. okt 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pastelka74 prepáč, nevšimla som si, že ste sa už dohodli :slight_smile:
2. okt 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miguela123 ......je to jednoduché aj ušiť,ja som tak šila kocúrikov..... :wink:
3. okt 2013 o 04:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikab ja šijem....ak si ešte niekohonezohnala.... :slight_smile:
3. okt 2013 o 04:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, rovno som napisala na ten link a uz sa sije, si sa mohla rovno ponuknut :slight_smile:)) mne to fakt hori, vcera sme stretli sovu po ceste domov tak ojojoooj aky plac bol vecer :(. Ci pana ako si tie deticky dokazu rychlo vytvorit vztah k hrackam...ja viem sit tiez, nieco som malej usila ked bola este v brusku, ale teraz nemam priestor ani na zasitie pancusiek...Ale dobre vediet o tebe aj tak, dakujem. Miska
3. okt 2013 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miguela123 Ahoj:slight_smile: Neviem ci ten prispevok patril mne, ale v kazdom pripade som rada, ze uz budete mat sovicku:slight_smile: Ja to poznam od mojich krpcov:slight_smile: Keby stratili svoju hracku, tak neviem ako by sme to prezili. A to nie som ja:slight_smile:)))) Ja sa len ucim sit a sovicka by bola nad moje sily. Ja mam len eshop s latkami:slight_smile:)) Poznam vsak baby na Sashe ,tak viem poradit, ze ktora co vyraba
3. okt 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bubulakovo ano, odkaz patril tebe. Dakujem krasne za pomoc, naozaj :slight_smile:)). Dcerka bez sovicky odmietala papat dva tyzdne a si predstav ze schudla 3kg!!! uplny masaker, nejak sme to poriesili pangaminom ale cakam na nu ako sol, ona totizto a aj stolicku vlastnu :D a papala stale s dcerkou. Velka strata...
4. okt 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miguela123 Som naozaj rada, ze som pomohla. Tie deticky su take uzasne ako dokazu milovat svoju hracku:slight_smile:))nech ju mate co najskor doma:slight_smile:
4. okt 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aliby28 dnes som vám dokončila žirafku... :grinning: :grinning:
5. okt 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pastelka74 super :slight_smile: prekrásna je. už sa na ňu tešíme.
5. okt 2013 o 16:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule dlho vás tu okukávam robíte kopec krásnych vecí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Idem sa aj ja pochváliť mojimi drobnosťami pre dcérku. Šijem iba ručne, je tam kopec nedokonalých švov a iných zádrhelov ale mne sa to tak strašne páči že mám z toho asi väčšiu radosť ako bude mať dcérka.
5. okt 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@idris neboj, dcerka bude mat urcite velikansku radost :wink: ved je to od maminky
6. okt 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok