Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

pastelka74
20. sep 2013

@ellysa skús na kreativne studio alebo loora.sk alebo ešte hobby koza 😉

adikab
23. sep 2013

Ahojte su tu aj maminky, ktore by vedeli usit Anjelika-Tilda? ..potrebovala by som pre maminku na 50tku a pre moju dcerku. Dakujeeeem 🙂

frangipani
24. sep 2013

ahojte zienky, viete mi poradit kde najdem strih na spaci vak pre 12-18mes dieta + otazka: cim vyplnit spaci vak teraz na zimu? vatelin, termalin, prip. nieco i ne? byvame v byte a zase nechcem aby sa v tom mala uvarila 🙂 dakujem

lemge
24. sep 2013

@bezaz super jezibaba,to si ty robila?a kde bol kurz ak smiem vediet?dik 🙂

bezaz
24. sep 2013

@lemge dik, kurz bol v bratislave v zebrapatchwork a viedla ho violka bajanikova, dalsi bude 26,-27.10.

bubulakovo
25. sep 2013

@frangipani
Vak najdes aj tu: http://smalldreamfactory.blogspot.sk/2011/11/fr...

Prisposob si dlzku podla potreby a je to.
A vyplnit mozes vatelinom- termolinom. Je to to iste. Niektore vyrabaju aj nezavadne pre deti do 3 rokov. Maju certifikat. A ak nechces moc teply, tak staci 80- tka alebo 60- tka. Ak taky stredne hruby, tak 180- tka.

bubulakovo
25. sep 2013

@adikab ak sa ti tu neozvu baby, tak skus na Sashe. Tam je toho hodne🙂

miguela123
25. sep 2013

Ahojte dievcata, chcela by som sa Vas opytat a poradit...v maji som v Kosiciach na jednom Festivale v C Delfínik kupila dcerke privesok na kluce "sovicku" kt.sa stala jej najoblubenejsou hrackou a vsade sme ju bravali. Teraz sme ju stratili a ja ani za svet neviem pozhanat predavajucu, ktora vyraba tieto privesky. Prosim, skuste mi poradit. Dakujem velmi.

ferusik
25. sep 2013

@siouxsie ahoj ako si to pripevnila na vrchu?a akym lepidlom si to lepila, aby ta umela hmota drzala?dakujem ferka

babatenko
27. sep 2013

dievčatá, veľkáá prosba. Chcela som použiť úplet ako podšívku na háčkované čiapky na zimu, našla som však vhodnejší materiál... teraz neviem, čo s tým čiernym úpletom, na nič sa mi nehodí... prosím, nejaké typy, kam ho použiť? Prípadne ho pokojne niekomu posuniem ďalej, komu sa zíde, je to meter x 1,8m, aj s poštovným dám za 10€

bubulakovo
28. sep 2013

@miguela123 ahoj. Skus na nete nájsť Bubuškovia. Sú aj na FB. Oni také robia ak sa dobre pamätám. Alebo na Sashe ptrhľadaj 🙂

bubulakovo
28. sep 2013

@miguela123 Napríklad tu sú :
http://www.sashe.sk/denisecko/moje/sovicky-vseh...

Na objednávku ti určite vyrobí akú chceš🙂

frangipani
29. sep 2013

@bubulakovo dakujem! 🙂

miguela123
29. sep 2013

dakujem velmi velmi! Ja mam totuzto tak pomale pripojenie na net, ze az....dakujem za lnk aj vsetko bubulakovo 🙂

angela1981
30. sep 2013

Nase najnovsie dielko 🙂

aliby28
1. okt 2013

Ahojte. Chcem sa spýtať, či by mi niekto vedel ušiť žirafku podľa fotky? Malá stratila, a bola to jej obľúbená hračka... ☹

pastelka74
2. okt 2013

@aliby28 ....skúsim.....ako vyzerá žirafka??....alebo môžme aj cez IP... 😀

lydkab
2. okt 2013

Inak tie líčka by zaujímali aj mňa....sú to nejaké práškové farby?

lydkab
2. okt 2013

@aliby28 skús na sashe mrknúť že HEDERVIGA, ak si pamätám šije krásne žirafky, myslím si, že by nemala mať problém možno prispôsobiť trocha iný tvar 🙂

lydkab
2. okt 2013

@pastelka74 prepáč, nevšimla som si, že ste sa už dohodli 🙂

pastelka74
3. okt 2013

@miguela123 ......je to jednoduché aj ušiť,ja som tak šila kocúrikov..... 😉

pastelka74
3. okt 2013

@adikab ja šijem....ak si ešte niekohonezohnala.... 🙂

miguela123
3. okt 2013

Ahoj, rovno som napisala na ten link a uz sa sije, si sa mohla rovno ponuknut 🙂)) mne to fakt hori, vcera sme stretli sovu po ceste domov tak ojojoooj aky plac bol vecer :(. Ci pana ako si tie deticky dokazu rychlo vytvorit vztah k hrackam...ja viem sit tiez, nieco som malej usila ked bola este v brusku, ale teraz nemam priestor ani na zasitie pancusiek...Ale dobre vediet o tebe aj tak, dakujem. Miska

bubulakovo
3. okt 2013

@miguela123 Ahoj🙂 Neviem ci ten prispevok patril mne, ale v kazdom pripade som rada, ze uz budete mat sovicku🙂 Ja to poznam od mojich krpcov🙂 Keby stratili svoju hracku, tak neviem ako by sme to prezili. A to nie som ja🙂)))) Ja sa len ucim sit a sovicka by bola nad moje sily. Ja mam len eshop s latkami🙂)) Poznam vsak baby na Sashe ,tak viem poradit, ze ktora co vyraba

miguela123
4. okt 2013

dakujem bubulakovo ano, odkaz patril tebe. Dakujem krasne za pomoc, naozaj 🙂)). Dcerka bez sovicky odmietala papat dva tyzdne a si predstav ze schudla 3kg!!! uplny masaker, nejak sme to poriesili pangaminom ale cakam na nu ako sol, ona totizto a aj stolicku vlastnu :D a papala stale s dcerkou. Velka strata...

bubulakovo
4. okt 2013

@miguela123 Som naozaj rada, ze som pomohla. Tie deticky su take uzasne ako dokazu milovat svoju hracku🙂))nech ju mate co najskor doma🙂

pastelka74
5. okt 2013

@aliby28 dnes som vám dokončila žirafku... 😀 😀

aliby28
5. okt 2013

@pastelka74 super 🙂 prekrásna je. už sa na ňu tešíme.

idris
5. okt 2013

ahojte babule dlho vás tu okukávam robíte kopec krásnych vecí 😵 😵 😵 Idem sa aj ja pochváliť mojimi drobnosťami pre dcérku. Šijem iba ručne, je tam kopec nedokonalých švov a iných zádrhelov ale mne sa to tak strašne páči že mám z toho asi väčšiu radosť ako bude mať dcérka.

snehovavlocka
6. okt 2013

@idris neboj, dcerka bude mat urcite velikansku radost 😉 ved je to od maminky