Šité hračky a iné tvorenie

7. augusta 2017 
@idris kraaaaasnea hribik je perfektny napad To musi byt ina makacka sit rucne.
6. okt 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris ...veľmi peknééé...
6. okt 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, chcela by som tiež na vianoce vyrobiť každému z rodiny nejaké zvieratko...Prosím Vás odkial beriete námety alebo šablóny na všetky tie krásne hračky ktoré sem dávate? z akého materiálu šijete? čo dávate ako výplň?... a ako je najlepšie začať s týmto? ....za odpoveď vám vopred ďakujem....a ešte odkial beriete všetky tie krásne látky? ďakujem
6. okt 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka830 ahojky. Ja hladam na americkych strankach. Milujem pinterest- tam je vsetko alebo daj do googlu free sewing pattern toys a uz len prezeraj Vypln moze byt PES, molitanova drt, rozober stary vankus a napchaj to tym)) material asi naj je 100% bavlna. To drzi tvar a lahko sa sije. Doporucuje sa predtym vyzrazat alebo oprat. A latky si daj do guuuglu ze dizajnove latky alebo americke latky alebo kukni k nam)) my ich mame kooopec.a zacni s jednoduchym strihom. Co sa ti bude pozdavat ako zvladnutelne
6. okt 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulakovo ďakujem veľmi pekne za tip, idem to všetko preskúmať... ja som pred chvílou našla túto sovičku tak myslím že to je na začiatok celkom zvládnuteľné http://ashbyfamilyblog.blogspot.sk/2010/02/easy-owl-pattern-and-tutorial-win-one.html#chitika_close_button tak asi začnem niečím takým.... tie výplne a tak to zoženiem aj v galantérii?
6. okt 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim, ze ano. Ak mozem poradit, tak hladaj aj v eshopoch na nete. Velakrat je to lacnejsue. Alebo kup nejaky akciovy vankus v obchode. Treba si to prepocitat. My mame v ponuke tu 100% PES vypln ale popozeraj aj ine shopy
7. okt 2013 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka830 Myslim, ze ano. Ak mozem poradit, tak hladaj aj v eshopoch na nete. Velakrat je to lacnejsue. Alebo kup nejaky akciovy vankus v obchode. Treba si to prepocitat. My mame v ponuke tu 100% PES vypln ale popozeraj aj ine shopy
7. okt 2013 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka830 najdi si nas na FB. Mam tam kopec strihov aj nejaku sovicku
7. okt 2013 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulakovo na fb som pozerala ale nenašla som žiadne strihy...asi zle pozerám....ešte sa spýtam ceny ktoré máte uvedené na eshope, sú za meter? ďakujem a na oči zvieratiek a tak používate filc?
7. okt 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka830
Pozri tu:
http://www.farbenmix.de/blog/free-downloads
http://www.sewmamasew.com/2012/05/baby-butterfly-tutorial-by-abby-glassenberg/
http://craftbits.com/project/despicable-me-minion-plushie/
http://www.beckandlundy.com/2011/10/tutorial-sweet-owlie-softie.html?m=1

A ano za meter. My predavame zahranicne dizajnove latky. Ludia co ich poznaju ich miluju Tie vzory a farby su uzasne. Samozrejme najdes inde aj lacnejsieNet je plny eshopov s latkami No ja ocka bud vysivam rucne alebo davam gombik. Ale filc myslim, ze tiez je dobry. Alebo dokreslit s farbami na textil
7. okt 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka830 skús pozrieť na www.sashe.sk tam je veľa metráže a kopec inšpirácii.....,tie spomínané látky sú pekné,ale ceny sú dosť vysoke,myslím že nájdeš rovnako zaujimavé vzorovo a aj cenovo lepšie.....na sovičky a zvieratká....ja na očká používam filc a vyplň na vankúše napr.kupujem v JYSK a na zvieratká tu na MK...polyesterové vlákno,hračky sú potom príjemne mäkké na dotyk.....inak existujú aj tzv.bezpečnostné očká...alebo použi gombíky......
8. okt 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@siouxsie
mozem poproit navod na vyrobu slnecnice?Dakujem
14. okt 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu toho vela popisane a priznam sa nemam cas vsetkych tych 200 stran precitat, kedze neviem sit, a nemam ani stroj a som zaciatocnik, tak sa chcem poradit.Rozhodla som sa , ze svojej dcerke usijem babiku, prvy krat budem sit kedze ja ani ponozky nezasijem , tak sa chcem opytat,co vsetko budem potrebovat na vyrobu babik, a inych latkovych krasnych veci a hraciek Je tu este nejaka zaciatocnicka? ktora nic nevedela sit a sama sa naucila? Vdaka
19. okt 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherri1981 Já se to sice ještě nenaučila, ale chystám se Já tedy ponožky zašiju (pokud mají malou dírku ), ale rozhodla jsem se pustit se do quiet book pro synka. Můžeme se navzájem podporovat. Já to asi budu potřebovat, abych to nevzdala
19. okt 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cherry1981 ja som sa naucila sama + net. pomocky zavisia od toho, co ides sit. na babiky a celkovo hracky potrebujes najprv predstavu, potom strih (hotovy alebo vymysleny, na internete je ich naozaj kopec), latku, nit, ihlu, noznice, vypln najcastejsie polyesterove runo (vankusova vypln alebo kupit vankus v jysk alebo podobnych, kde su vraj lacnejsie a tie "vykuchat"), moze sa ti hodit na dozdobenie nejaka ta stuzka alebo gombik, snurka.... naozaj ide o to, co a pre koho ides sit. v pohode sa da aj rucne, ja som na zaciatku (a mnohe hracky dodnes) sila rucne. strihy a tipy si vygooglis, alebo najdes v navodoch na mmb (sk/cz) alebo si prezri tu stranky
19. okt 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@medakote
@medakote Dik baby v pondelok idem nakupit nit a ihly a vsetkopotrebne a idem skusit, snad Vam sem pridam aj ja nejaky vytvort
Podpora sazide aj mne aby som to po prvou dni nevzdala
19. okt 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 poviem ti, ze k veciam, co si clovek vyrobi sam, ma potom celkom iny vztah..... mne osobne su ovela blizsie nez kupovane. takze verim, ze to nevdas zacni s niecim lahsim (a najlepsie nech to ma aj podrobny postup, ak ti ho treba) a nehanbi sa pytat na to, co nevies.... isto ti tu baby radi poradia. prvy pokus mozno vzdy nevyjde, ale ucime sa na pokusoch a omyloch
19. okt 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ja som tiez zacala sit vdaka tejto diskusii pred tym som neusila nic.. takze s chutou do toho a pol je hotovo ako pisala @snehovavlocka , vsetko ti pekne popisala
20. okt 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, ktore by ste mali zaujem si usit vankusik
21. okt 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz ta skriatkovska latka mi je znama
21. okt 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka jarka, sak jej mam este minimalne 5 metroooooov
21. okt 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky,
pořádám výměnu doma vyráběných pytlíkových aktivit pro děti. Pokud máte někdo chuť se zúčastnit a obohatit tak hračkotéku svých ratolestí o drobné zábavičky, více informací najdete zde:
http://alincinblok.wordpress.com/2013/10/21/pytlikovka-pro-tvorive-maminky/
Budu se těšit ;).
22. okt 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris neboj, nie si v tom ručnom šití sama u mňa je to ale skôr vzťahový problém. ja a stroj si akosi nevieme k sebe nájsť cestu. a tak sa teším, že šijem ako kedysi naše staré mamy a svojim spôsobom, má to pre mňa čaro
24. okt 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sovička z filcu
24. okt 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@siouxsie Sovička krásna. rukou rada šijem také malé detaily ale keď som teraz robila hračky tak som to chcela mať pevnejšie lebo nejako slabo som zaťahovala . Teraz sa chystám na filc len hútam či je na to nejaké lepidlo . Inak dcérka mala najväčšiu radosť z hríbika
24. okt 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vianočný škriatok....dnes ráno dokončený
26. okt 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Maminky hladam mamicku ktora by mi usila babiku vlasatu s velkymi ockami. Potrebujem to na krst. Ozvite sa prosim
27. okt 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ďalší z rodu rodinných anjelov - "EMILY"...vyhotovený na želanie
28. okt 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@lienok1 si šikovná,krásna EMILY
29. okt 2013 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludik3 -a-vedeli-bi-ste..ukiho.usit.este.raz?-aj.bi-som-zaplatila.ak.je..to.za.potrebu
4. nov 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok