• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

@bezaz
jeeeeeeeeeeeej bezaz ty si tak sikovna krasa len tisko zavidim................

mas na nieco z toho návod????dakujemmmmmmmmmmmmm
6. dec 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 hehe dik, som sa pobavila, to len preto, ze uz sem nedavaju svoje parady lusil, olivova a pod :wink: navody mam z netu, tie hexagonove podsalky by sme mali robit na kurze niekedy v januari, organizer a hviezdicky su z mariny :wink:
6. dec 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz tvoje veci su krasne aj popri tvorbe inych :wink: ale tiez uz dlhsie myslim na to, ze lusil, olivova, katka a dalsie akosi mlcia :slight_smile: mali by sme ich sem zavolat naspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto kto by mi vedel usit srdiecka na baldachyn?:slight_smile:
8. dec 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieco taketo?
8. dec 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ešte horúci...rodinný anjel "LIV"...na želanie...
16. dec 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@lienok1 nadherny, uplne skvely :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned by som ho brala :dizzy_face:
17. dec 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonica ďakujem :slight_smile:
17. dec 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu som tvorila.... :grinning:
18. dec 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dnes dokončené...
21. dec 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babulky mam prosbu....sit viem, to nie je problem, ale chcela by som zmenit stroj. Doma mam este stale staru veritasku a chcela by som nieco nove, menej hlucne...uvazujem nas znackami- lucznik a janome...ak mate, ake skusenosti mate so znackami....co je lepsia volba? dakujem za rady :dizzy_face:
23. dec 2013 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malmi asi by som sla do overenej kvality, janome, bernina, pfaff.. zalezi, co od stroja ocakavas, potrebujes a aky mas rozpocet :slight_smile:
24. dec 2013 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Anjelka...
27. dec 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
tak som slubila nieco z vianocneho tvorenia: brosna, rucne sity zapisnik, pohladnice, notes, a prestieranie. viac mozno nabuduce :wink:
2. jan 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ušila som "sponkovníček"
6. jan 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
prívesky na kľúče....alebo na tašku :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
set....vankúšik+ deka...
8. jan 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2014 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Moje dve decembrove podušky :wink:
8. jan 2014 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Prosim vas mohol by mi iekto poradit, chceme doma s maminou usit zavinovacky pre babo, len neviem ci objednat vatelin, alebo termolin a aku hrubku. Neviem aky je v nich rozdiel. Dakujem
11. jan 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eda28 Ahoj. vatelin je termolin. Ide tam aj o sposob spracovania a tym aj o kvalitu, ale je to to iste. Termolin ma tu vyhodu, ze nie je taky "umely". Ked si chytis klasicky vatelin, tak sa tak umelo leskne a smyka. Neviem ci som ti to dobre opisala:slight_smile: Termolin ma vyhodu aj v tom, ze sa s nim dobre sije. Nesmyka sa pri siti. Mam to odskusane osobne a aj od patchworkoveho klubu:slight_smile: Termolin je ale v podstate aj ochranna znamka spolocnosti,ktora ho vyraba:slight_smile:
Pre mimi odporucam vatelin / termolin s atestom pre deti do 3 rokoch. Predsa len by sme mali poskytnut nasim detom kvalitu a zdraviu neskodne produkty:slight_smile:
11. jan 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eda28 a este k hrubke. Na zimu 180 a viac. Idealne 250-ka. Pri tych s vyssou gramazou aj pekne drzi zavinovacka(perinka) tvar. Na leto staci tensi.
11. jan 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulakovo Dakujem moc krasne za vysvetlenie, nemam moznost to chytit do ruky, idem objednavat a som z toho jelen. Takze termolin s atestom pre deti je najvhodnejsi radis? A ak by som chcela 250, lebo na zimu, tak mozem spojit napr. : 180 a 80, alebo bude fajn aj ta 180 len? Budem rada ak poradis.
11. jan 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ušila som neteri domček pre malú bábiku . Škoda že nemám dcéru :wink:
Psík je na gumičke, môže odbehnúť aj ďalej od búdy a plotovky na plote sú odnímateľné (suchý zips), plot sa môže vždy nanovo postaviť. Vnútri je zrkadlo, a okno so závesom, po otvorení sa z jednej časi urobí záhradka s jazierkom.
11. jan 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@garzonka ten domcek je skvely :slight_smile: uz dost dlho ho chcem tiez usit a stale je nieco dolezitejsie :wink:
12. jan 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garzonka tak tento domček som chcela ušiť našej Adelke, ale som sa k tomu nedostala a to už má 8 rokov :unamused: tvoj domček je skvelý :slight_smile:
12. jan 2014 o 17:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dakujem :slight_smile: to, poznam, ja mam tolko toho naplanovane a stale ma nieco "vyrusuje" :grinning:

@ludik3 dakujem :slight_smile: moja neter pre ktoru som to sila ma 3,5 roka ale myslim ze ten pravy cas na poriadne vyhranie sa s domcekom este nie je, mam pocit ze ju teraz bavia ine veci, ale to vobec nevadi, vsak domcek si na nu pocka.... preto si myslim ze 8-rocna slecna by sa s tym este vyhrala, aspon ja v takom veku (aj neskorsom) som milovala hrat sa s domcekmi, babikami a vsetkym okolo toho, najlepsie s nejakou kamaratkou...ale ty svoju dceru poznas najlepsie, tak vies uz odhadnut ci by ju to este zaujalo
12. jan 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...pridávam prvého tohtoročného rodinného anjelíka "LILIEN"...:slight_smile:...ešte sestričku a poputujú do nových rodiniek :slight_smile:
13. jan 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lienok1
wau,je to nádhera,si fakt šikovná :slight_smile:
13. jan 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@garzonka Tak toto je skvelé:slight_smile: Aj ja chcem byť malá a mať domček:slight_smile:))
14. jan 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok