• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

Inak nevie mi niekto poradiť, čo robím zle, spodná niť sa mi občas tak "žmochle" a občas sa až začierni....prečo?
1. mar 2016 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisruska pre zaciatok sa da vyskusat len jednovrstvova. Ja som nevedela odhadnut ten vrch a v tom navode je to myslim pekne nakreslene :slight_smile:
1. mar 2016 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisruska ak je vrchna i spodna nit navlecena spravne, ihla nie je "narazena", tak neviem poradit. Niekedy aj tie lacnejsie nite mozu robit problemy
1. mar 2016 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkuz Ja si tiež myslím, že to bude v tej nitke, už som si kúpila novú. Včera som vyskúšala ušiť dvojvrstvovú čiapočku, tým, že mám obyčajný stroj, nie overlock, a použila som staré rozťahané tričko, tak to išlo trošku ťažšie, tá látka utekala a niť sa zadrhávala, ale výsledok nie je až taký zlý :slight_smile:
2. mar 2016 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.
mohla si pridat fotku aby sme ju videli :slight_smile:
2. mar 2016 o 14:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@humka2 No ja som tú čiapku neplánovala dať do obehu, lebo som ju robila ozaj zo starej fľakatej tričkoviny, len ako pokus, či sa mi oplatí si kúpiť novú. Ale keď ušijem takú riadnu na nosenie, odfotím obe na porovnanie, i ostatné omyly a pokusy, aspoň mi tu poradíte na čo sa dať pozor. Ale berte ma s rezervou pri stroji sedím asi 1O.deň, predtým som v živote nešila :slight_smile:
3. mar 2016 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ak môžem odporučiť, ak hľadáte bavlnené látky nakuknite do obchodu http://www.kvetinovelatky.sk/kategoria/kolekcie-bavlnenych-latok/ majú tam veľký výber bavlnených látok. A vždy majú nejakú akciu kde môžete ušetriť nejaké to euro.
29. apr 2016 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Objednali sme si s kamoskami Sakon (80g ) jednostranne nazehlovaci na Quiet book. Ale zistili sme,ze je vhodny skor na patchwork. Mame teraz 29 m a nevieme co s nimi. Nevymenili by ste niektora za Ronofix? Pripadne by sme ho aj rozpredali -3,36 eur za meter 160 sirky
20. máj 2016 o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammmy19 Ahoj, velmi sa mi pacia Tvoje babiky :slight_smile: vedela by si mi prosim poskytnut nejaky navod, ako na to? ak by to nevadilo... Dakujem :slight_smile:
14. jún 2016 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosim vas nevie mi niekto poradit kde by som nasla strih na taky ten cestovny vankusik co sa dava okolo krku aby nepadala hlava... Dakujem velmi pekne vopred
12. aug 2016 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2016 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela kde SŠ to na naštudovať,postup Atd ...dajte nejaký tip strih/link Dakujem Krásna práca
7. nov 2016 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte prosim strihy na oblecenie pre babiky. da sa to vobec usit na stroji? vdaka
17. nov 2016 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecilh zalezi, na aku babiku, staci ist na pinterest, najdes oblecko pre babatka/babiky, Barbie, vacsie babiky, vela aj bezplatnych
20. nov 2016 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz aj ja tam chodím sú tam super veci rada sa tam chodím inšpirovať :slight_smile:
20. nov 2016 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ako dlho ste piekli tych anjelikov pri akej teplote?
18. dec 2016 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte šikovné žienky.
Ušila by niektorá z Vás retro sestričku?
20. jan o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1
Ten psík je veľmi pekný, nemáte k nemu strih, skúsila by som si ho ušiť pre malú
Ďakujem
8. feb o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mile mamicky aj nemamicky,nemate nahodou niekto strih na striesku bugaboo buffalo?
8. feb o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frufruwa zohnala si strih? Aj ja hľadám.....
21. mar o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie a ty
21. mar o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frufruwa
@1svadba holky nevim ci vam pomuze ale treba je to podobne nebo se doklikate k necemu :slight_smile: http://www.suggys.co.uk/Leanne/how-to-make-a-bugaboo-bee-hood-instructions/
21. mar o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inffinity veeeeelmi pekne dakujem:purple_heart:
21. mar o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Trošku na jarnú nôtu :grinning:
Včera o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyskúšala som aj šité pletené venčeky :slight_smile:
Včera o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajačice pre susedoviech dvojíčky :grinning:
Včera o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok