• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

jo, koukala jsem na tu hrdlici, nevypadá to příliš složitě, to snad zvládnu. šicí stroj nemám, ale v tomto případě stejně bude lepší ruční šití, ne?
23. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@collette ja som holubicu sila na stroji, ale da sa v pohode aj rucne.

tie kvetinky su robene z farieb na sklo a drotiku. z drotiku som urobila slucky, polozila na euroobal, vyplnila zlupovacou farbou na sklo a potom po vyschnuti zformovala do kvetu :wink:
23. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hele, nechci pochlebovat, ale Ty jsi vážně šikovná :slight_smile: myslíš, že by se to dalo použít i jako květy do vlasů? nějaký typ na barvičky a drátky? nějaké barvičky doma mám, ale nejsem si jistá, jestli vhodné. a drátek tenounký měděný postříbřený (požívala jsem ho na korálky)
24. jún 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
collette asi nie. ta farba je po zaschnuti taka - nie lepkava, ale prilnava ci ako to mam napisat. zlupovacie farby na sklo mozu byt akekolvek. ja pouzivam koh-i-noor. a drotik - ten tenucky by mal byt uplne super.

pridavam par novych vytvorov: "otapetovane" stojany na casopisy, koniky a domcek :slight_smile:
25. jún 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zienky kde ste zas??? sup sem s fotkami! ja som zas trosku tvorila... chobotnicky - za napad aj predlohu dakujem zienkam z Patchworkklub Bratislava, cica na okne, a tilda vtacie budky.
28. jún 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusil, ze Tebou sa neda stihat :grinning: ......
28. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil si velmi sikovna,ako to stihas?uprimne zavidim,snad aj aj si na take nieco najdem cas.svrbia ma uz ruky ale najprv musim poobsivat,poplatat,popresivat na tych mojich zbojnikov..... :slight_smile:
29. jún 2010 o 02:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a další výtvory ...........

7. júl 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nedá mi to....protože nemám školku, tak si vymýšlím jak se zabavit a eventuelně i něco si přivydělat, tak kdyby náhodou jste něco chtěli (ale tady jste všechny moc šikovné), tak jukněte sem http://www.hackovaniapleteni.cz/
7. júl 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@iloha je to nadherne! :grinning:
7. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja prva tilda (je dlha 79 cm):
8. júl 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jeeeej, ta je nadherna....
Aj ja sa na nu chystam..... ale kedy??????? :wink:
Vacsina TIlda veci sa mi pacia, jedna krajsia ako druha.....
9. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem se zase přišla trochu pomučánkovat :grinning: Na hrdličku ještě nedošlo, nemám čas ani dojít koupit látku. Ale už jsem si vymyslela, že do ní dám rolničku :slight_smile:

O Tildě si teda tak leda můžu nechat zdát :sweat_smile:
13. júl 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 uz som tu davno nebola ,ale teraz som skoro spadla na zadok,tolko uzasnych veci si posila :dizzy_face: ,paci sa mi velmi aj tvoj pracovny kutik,ake to tam mas pekne porozdelovane a poukladane,tao sa ti musi fakt dobre pracovat.A co to mas za stroj,lebo mna laka si kupit novy neaky vysivaci

aj ostatne vytvory chvalim
@iloha krasne hackovane modely :dizzy_face:

no tu je nieco s mojej dielne,mne teraz vsetok cas zaberaju tie mei taie,ale budeme sa stahovat,tak sa tesim ako si to tam budem zutulnovat :dizzy_face:
14. júl 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sory niektore fotky su na leziac :sweat_smile:
14. júl 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papajka mas to krasne!!! ta prirodna latka vyzera super! co to je? bavlna alebo lan? fakt je perfektna.
14. júl 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jej dakuje,ale stale nemam na teba :grinning: ,ta prirodna je rezne platno :wink:
14. júl 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@papajka7 a kde ho kupujes? fakt vyzera super.
14. júl 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 mna si tou savovou batikou nakopla, aby som zacala zas nieco robit, a tu su niektore z vysledkov:
14. júl 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tilda a tie koniky su nadherne :dizzy_face:

no a papajka, samo sebou, krasne :dizzy_face:
14. júl 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelik no to su nadherne tricka :dizzy_face: ,predtym sa mi nikdy moc nepacila batika :sweat_smile: ,a teraz som s nej paf :dizzy_face: ,ked bude viacej casu na tvorenie,tak sa do toho urcite pustim :wink:

@lusil2005 rezne platno kupujem normalka v metrovom textile,ked ho kupis je total tvrde,ale sa krasne zanosi :wink:
15. júl 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak po dlhom case babulka Karolinka... má 40 cm.
17. júl 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005- paci sa mi tvoj krativne napady sitie. Odkial mas strih babiky atd... predas zbozie?
17. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dudri velmi dobre strihy na babiky su tu: http://picasaweb.google.cz/carmemartesanato/PoupEDeChiffonComMaisBonecasDaWeb#
je tam aj popis. tiez som zacinala s tou strankou, a postupne som si tam popridavala vlastne vychytavky.
zbozie myslis babiky alebo postup ako na ne? :grinning: lebo robim babiky aj na objednavky, a robime aj kurzy na ich vyrobu. ale zatial sme robili kurzy len v cechach :confused:
17. júl 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka, hm su zlozite, mas IP :slight_smile:
18. júl 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem sa pridat? lusil pozerala som si tie babiky ae moc sa v tom nevyznam, ale nasla som tam na konci takeho medvedika tak zacnem s nim. ako si dostala tie strihy od tial ted ako si ich zvacsila :dizzy_face:
19. júl 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este dve otazky tie stojany na casopisi si aj robila alebo len tapetovala a druha na slovensku nebudu kurzy?
19. júl 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok