• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

autor
@dudri jaaaaj jasne, uz chapem :grinning: inac - to je dobry napad s tymi zubatymi noznicami!!! :dizzy_face:
17. nov 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak som dokoncila jednu detsku deku, ktoru som mala velmi velmi velmi dlho rozrobenu :confounded:
18. nov 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krasna decka....ale mne by asi chybala trpezlivost:sweat_smile:
18. nov 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi pekne
18. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem babizne... snehovavlocka - trpezlivost chyba aj mne, ale ked ma nieco drapne, tak ma to drziiiii!!! len v tomto pripade mi to prekazili ine veci, a tak som ju dokoncila az po mesiacoch :frowning2:
mam tu este dalsie nove prirastky:
mikulassky kosicek
patchworkove gule
srdiecko pre draheho
tasticky tasticky :slight_smile:
obal na diar
anjelske kridla pre natalku
a domcekovy swap...
uff je toho dost! a to mam pocit ze stale nic nerobim :frowning2: aspon viem preco nemam na nic cas :grinning:
18. nov 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - Ty si iná šikula teda!!! Ja len kukám na tie krásne vecičky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sammy19 aaale de! na tom neni nic vynimocne, zvladol by to kazdy kto nad tym vydrzi sediet :grinning: nastastie ma to bavi, inak by som nevydrzala ani ja :sweat_smile:
18. nov 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ja mam dnes vianoce!!!!! prisli mi z ciech balicky - kilo farebnych drevenych goralkov, vianocne vykrajovatka na medovnicky, dve vrecia vatelinu a este aj dve tilda knizky!!!! tak som napiekla medovniky, a ked precitam knizky - idem zdobit :grinning: zivot je kraaaasny!
19. nov 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 uz ti dosli tie knizky z anglicka? ja na tie moje cakam ako mucha na med :grinning:
20. nov 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz hej hej prve dve. buduci tyzden cakam tu tilda collection :dizzy_face:
20. nov 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj žienky Tildáčky mám pre Vás dobrú správu na stránke http://picasaweb.google.com/martina.rassi nájdete strihy na Tildušky.
20. nov 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan diik davam do favourite :grinning:
20. nov 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, citam vas uz dlho, ste strasne sikovne, tak sa na vas obraciam s prosbou. Nemate strih na spaci vak, alebo nejaky link? Dakujem vam :wink:
20. nov 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz veľa tvorivých úspechov pri Tildách.
20. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tato teta tu ma asi vsetky tilda knizky nascanovane
http://picasaweb.google.com/54eldora
20. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemate nahodou skusenosti s touto predavajucou? http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=98027 som uz pred tyzdnom zaplatila a zatial ziadna info o tovare ani balik :sweat_smile:
21. nov 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz teraz mi posiela balik, v pondelok by mal prist. ale tiez to bolo tak, ze minuly vikend som jej vlozila peniaze na ucet, a az vo stvrtok mi to poslala. a to som sa dozvedela az v piatok ked som jej napisala ze co je s balikom. :pensive:
21. nov 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 aha, takze mam jej pre istotu napisat?
21. nov 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz jj radsej jej napis
21. nov 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte zienky! tak som sa cez vikend trosku venovala kuchyni... najprv som si ju ozdobila, potom som piekla :grinning:
22. nov 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tak som stale bez balika, bleeee :cry: dufam, ze mi ho niekde nestratili, lebo mi odpisala, ze ho uz minuly tyzden posielala
srdiecka su krasne, asi sa do nich dam, nech mam nejaku zabavku :wink:
22. nov 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz tiez mi pisala ze posielala vo stvrtok, a este balik nemam. a uz sa moooc tesim :dizzy_face:
22. nov 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nakoniec aj moj posielala az vo stvrtok, som trosku prekvapena, lebo v podmiekach ma pisane, ze posiela kazdy den, peniaze mala pripisane hned v ten den, mame rovnaku banku.. som cakala balik este minuly tyzden.. tak snad dnes sa dockaaaaaaaame :grinning:
23. nov 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne sa mi podarilo dokoncit kocku pre nasich zvedavcov- zboznuju zipsy, gombiky a ine somarinky,tak sa snad vysantia dosytosti :grinning: zatial sa im pozdava,ale uz si ju syn zacal pohadzovat ako loptu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidime,kolko to vydrzi :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slabo to na fotke vidno,ale aspon tu gombikovu stranu dam vacsi format :grinning:
24. nov 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka - paradna kocka! tie detaily su super! ja som teda jednu usila tiez davnejsie, ale tie detaily sa mi veru nechcelo robit :grinning: a decka ju tiez maju ako loptu, hadzu si ju medzi sebou:slight_smile: rozmyslam, preco som radsej neusila lopticku :slight_smile:
Inak, ako si ju sila? Na stroji a detaily rucne?
24. nov 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - krasne medovnicky, aj vyzdoba. ja uz sa taak tesim na Vianoce!!! :dizzy_face: hadam si aj ja nejake predvianocne medovnicky upeciem s detmi, aspon bude sranda. len u nas sa to tak rychlo skonzumuje, ze ich nestihnem asi ani vyzdobit :grinning:
24. nov 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammy19 :grinning: :grinning: :grinning: co ta nema.....ja nemam miesto ani cas na vytahovanie stroja :angry: cela je rucne.....aj ma prsty riadne boleli :sweat_smile: asi nie je taka pevna,ako strojom sita,ale zatial drzi, a ked zistim,ze uz nieco povoluje, opravim :grinning: uz som napr. rolnicku musela pripevnit inak,lebo stuzka sa zacinala parat a bola by sa stratila (co je pri 11mesacnom mimine dost nebezpecne) :grinning: :grinning: :grinning: a vdaka za pochvalu. a ty kde mas nejake vytvory?ci uz asi niet casu,co? :wink:
25. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning: tak to klobuk dole, ked si to sila rucne!!!! to si neviem predstavit. jaaaj, ja uz mam prichystane dalsie vytvory, len ich musim pozosivat dokopy :slight_smile: ale teraz mam trosku viac prace ineho druhu, takze sa venujem aj tomu. i ked k tomu stroju ma to priam magicky pritahuje a je tazke odolavat - asi ako cokolade :grinning:
25. nov 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok