Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lusil2005
autor
17. nov 2010

@dudri jaaaaj jasne, uz chapem 😀 inac - to je dobry napad s tymi zubatymi noznicami!!! 😵

lusil2005
autor
18. nov 2010

Tak som dokoncila jednu detsku deku, ktoru som mala velmi velmi velmi dlho rozrobenu 😖

snehovavlocka
18. nov 2010

@lusil2005 krasna decka....ale mne by asi chybala trpezlivost😅

troll
18. nov 2010

velmi pekne

lusil2005
autor
18. nov 2010

dakujem babizne... snehovavlocka - trpezlivost chyba aj mne, ale ked ma nieco drapne, tak ma to drziiiii!!! len v tomto pripade mi to prekazili ine veci, a tak som ju dokoncila az po mesiacoch ☹
mam tu este dalsie nove prirastky:
mikulassky kosicek
patchworkove gule
srdiecko pre draheho
tasticky tasticky 🙂
obal na diar
anjelske kridla pre natalku
a domcekovy swap...
uff je toho dost! a to mam pocit ze stale nic nerobim ☹ aspon viem preco nemam na nic cas 😀

sammy19
18. nov 2010

@lusil2005 - Ty si iná šikula teda!!! Ja len kukám na tie krásne vecičky! 😵 😵 😵

lusil2005
autor
18. nov 2010

@sammy19 aaale de! na tom neni nic vynimocne, zvladol by to kazdy kto nad tym vydrzi sediet 😀 nastastie ma to bavi, inak by som nevydrzala ani ja 😅

lusil2005
autor
19. nov 2010

baby, ja mam dnes vianoce!!!!! prisli mi z ciech balicky - kilo farebnych drevenych goralkov, vianocne vykrajovatka na medovnicky, dve vrecia vatelinu a este aj dve tilda knizky!!!! tak som napiekla medovniky, a ked precitam knizky - idem zdobit 😀 zivot je kraaaasny!

bezaz
20. nov 2010

@lusil2005 uz ti dosli tie knizky z anglicka? ja na tie moje cakam ako mucha na med 😀

lusil2005
autor
20. nov 2010

@bezaz hej hej prve dve. buduci tyzden cakam tu tilda collection 😵

ankan
20. nov 2010

ahoj žienky Tildáčky mám pre Vás dobrú správu na stránke http://picasaweb.google.com/martina.rassi nájdete strihy na Tildušky.

bezaz
20. nov 2010

@ankan diik davam do favourite 😀

jarus8
20. nov 2010

Ahojte, citam vas uz dlho, ste strasne sikovne, tak sa na vas obraciam s prosbou. Nemate strih na spaci vak, alebo nejaky link? Dakujem vam 😉

ankan
20. nov 2010

@bezaz veľa tvorivých úspechov pri Tildách.

lusil2005
autor
20. nov 2010

tato teta tu ma asi vsetky tilda knizky nascanovane
http://picasaweb.google.com/54eldora

bezaz
21. nov 2010

baby, nemate nahodou skusenosti s touto predavajucou? http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=98027 som uz pred tyzdnom zaplatila a zatial ziadna info o tovare ani balik 😅

lusil2005
autor
21. nov 2010

@bezaz teraz mi posiela balik, v pondelok by mal prist. ale tiez to bolo tak, ze minuly vikend som jej vlozila peniaze na ucet, a az vo stvrtok mi to poslala. a to som sa dozvedela az v piatok ked som jej napisala ze co je s balikom. 😔

bezaz
21. nov 2010

@lusil2005 aha, takze mam jej pre istotu napisat?

lusil2005
autor
21. nov 2010

@bezaz jj radsej jej napis

lusil2005
autor
22. nov 2010

ahojte zienky! tak som sa cez vikend trosku venovala kuchyni... najprv som si ju ozdobila, potom som piekla 😀

bezaz
22. nov 2010

@lusil2005 tak som stale bez balika, bleeee 😢 dufam, ze mi ho niekde nestratili, lebo mi odpisala, ze ho uz minuly tyzden posielala
srdiecka su krasne, asi sa do nich dam, nech mam nejaku zabavku 😉

lusil2005
autor
22. nov 2010

@bezaz tiez mi pisala ze posielala vo stvrtok, a este balik nemam. a uz sa moooc tesim 😵

bezaz
23. nov 2010

@lusil2005 nakoniec aj moj posielala az vo stvrtok, som trosku prekvapena, lebo v podmiekach ma pisane, ze posiela kazdy den, peniaze mala pripisane hned v ten den, mame rovnaku banku.. som cakala balik este minuly tyzden.. tak snad dnes sa dockaaaaaaaame 😀

snehovavlocka
24. nov 2010

konecne sa mi podarilo dokoncit kocku pre nasich zvedavcov- zboznuju zipsy, gombiky a ine somarinky,tak sa snad vysantia dosytosti 😀 zatial sa im pozdava,ale uz si ju syn zacal pohadzovat ako loptu 😝 uvidime,kolko to vydrzi 😀 😀 😀

snehovavlocka
24. nov 2010

slabo to na fotke vidno,ale aspon tu gombikovu stranu dam vacsi format 😀

sammy19
24. nov 2010

@snehovavlocka - paradna kocka! tie detaily su super! ja som teda jednu usila tiez davnejsie, ale tie detaily sa mi veru nechcelo robit 😀 a decka ju tiez maju ako loptu, hadzu si ju medzi sebou🙂 rozmyslam, preco som radsej neusila lopticku 🙂
Inak, ako si ju sila? Na stroji a detaily rucne?

sammy19
24. nov 2010

@lusil2005 - krasne medovnicky, aj vyzdoba. ja uz sa taak tesim na Vianoce!!! 😵 hadam si aj ja nejake predvianocne medovnicky upeciem s detmi, aspon bude sranda. len u nas sa to tak rychlo skonzumuje, ze ich nestihnem asi ani vyzdobit 😀

snehovavlocka
25. nov 2010

@sammy19 😀 😀 😀 co ta nema.....ja nemam miesto ani cas na vytahovanie stroja 😠 cela je rucne.....aj ma prsty riadne boleli 😅 asi nie je taka pevna,ako strojom sita,ale zatial drzi, a ked zistim,ze uz nieco povoluje, opravim 😀 uz som napr. rolnicku musela pripevnit inak,lebo stuzka sa zacinala parat a bola by sa stratila (co je pri 11mesacnom mimine dost nebezpecne) 😀 😀 😀 a vdaka za pochvalu. a ty kde mas nejake vytvory?ci uz asi niet casu,co? 😉

sammy19
25. nov 2010

@snehovavlocka 😀 😀 😀 tak to klobuk dole, ked si to sila rucne!!!! to si neviem predstavit. jaaaj, ja uz mam prichystane dalsie vytvory, len ich musim pozosivat dokopy 🙂 ale teraz mam trosku viac prace ineho druhu, takze sa venujem aj tomu. i ked k tomu stroju ma to priam magicky pritahuje a je tazke odolavat - asi ako cokolade 😀