• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

autor
@troll nie nie, to je normalna krabica od detskych topanociek :grinning:
7. jan 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammy19 uzasna, som zvedava, kedy sa ja k takemu vykonu vypnem :sweat_smile:

@lusil2005 ty sa fakt musis doma nudit :grinning: vsetko uzasne ako vzdy :wink:

@pristela kraaasny andelickovia, aj ja sceeem :dizzy_face:
7. jan 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz haha ze nudit!!! si ma rozosmiala :grinning: neviem co skor, spat chodim o druhej - tretej rano... mam doma malu, do toho uzavierky, dph-cky a podobne... je zazrak ze dokazem vobec zapnut stroj. ale ked musim.. :unamused: tieto vecicky som sila ako vianocne darceky, z toho vidiet, ako "stiham" :grinning:
7. jan 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujem za reakcie na babiku:slight_smile: tato bola najmensia, chystam sa postupne na väcsiu a väcsiu :grinning: len uvidim, kedy budem mat na to cas.
7. jan 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: joj davno som tu nebola,panecku som mala co robit aby som vsetko okukla :sweat_smile: ,neskutocne sikovne ste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,povedcine babikarky,ale ja sa uz raz dokopem a usijem pre tych mojich chlosov neake,spolieham sa ,ze poradite :wink:
a troska s mojeho predvianocneho tvorenia :dizzy_face: konikomania
7. jan 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej holky dakujem, @snehovavlocka ano, ano cim mensie tym vacsia robota ak teda chces, aby sitie ani nebolo vidiet a bol co najcistejsi
@lusil2005 a vsak ja som nemyslela foto na tomto fore, ale na tom druhom z tych desiatich :grinning:
7. jan 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papajka7 jeejda tie vypadaju bombovo!!!!
7. jan 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujeem :dizzy_face: od teba to dobre padne,no ja zase obdivujem tvoje babiky :wink:
7. jan 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@papajka7 tohoto konika som chcela sit na vianoce sesternicinmu synovi, len jaksi som sa k tomu nedostala :rolling_eyes: mas ich suprovych!!!
7. jan 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že? Su super, skoda, ze moji chalani nie su na kone :frowning2: aach jo

@papajka7 pochvala je úúžasná vec od kohokolvek, ja tiež obyčajný človek ako všetci :wink:
@lusil2005 nekomentuj tu vetu o obyčajnom človeku, je ti to jasné, teta? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. jan 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@pristela juj ale ma prsty zasvrbeli :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaj nakukla som do temy torty a takuuto obrovsku chut som dostala zase ich zacat robit, takze mam dnes od sitia pokoj a idem to tam citat :sunglasses:
7. jan 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je hotovy vankusik.....stroj vypovedal sluzbu,ale pomohli sme si rucne; a super sa na nom oddychuje :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka ten je uzasny, taky vesely, hned by som si na neho lahla :slight_smile:
8. jan 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wow ten je perfektny! taky pohodak :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eriqe
@lusil2005 ste zlate,dik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka jej ten je super!zasa rucne?a co kosicek si uz skusla,ja mam latku pripravenu,len sa choroba namna nalepila,uz chcem mat aj ja nieco hotove
8. jan 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prisla som zas nakuknut, co s tym nasim tvorivym stretkom a nic tu nenachadzam :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. jan 2011 o 02:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka - sikulka, ten vankusik je suprovsky :dizzy_face:
9. jan 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papajka7 - krasne koniky. Normalne mam chut vyskusat aj nieco ine, nez stale tie babiky :grinning: ale uz som zasa zacala dalsiu waldorfku, tak uvidim, co z toho bude... :slight_smile:
9. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll rucne som len oci prisila,lebo sa mi pokazil cikcakovy steh na stroji, ostatne je vsetko strojom, aj som ho na konci zosivala strojom (len poslednych asi 10-15cm rucne kvoli obracaniu latky a naplni :wink: )
9. jan 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll rucne som len oci prisila,lebo sa mi pokazil cikcakovy steh na stroji, ostatne je vsetko strojom, aj som ho na konci zosivala strojom (len poslednych asi 10-15cm rucne kvoli obracaniu latky a naplni :wink: )
a ten kosik som neskusala a v dohladnej dobe ani nebudem :unamused: takze sa asi potesim az tvojim vytvorom :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. jan 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka no ten vankusik je bombovy :dizzy_face: ,bodaj by sa na nom dobre nesedelo :grinning:
@sammy19 a ja zase sa nemozem dokopat na tie babiky,al ked sa mi velmi pacia a chcela by som to skusit :wink: ,asi mi treba vetsiu motivaciu neake dievcatko :dizzy_face: :grinning:
9. jan 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute !
Koniky sa mi teda pacia velmi :slight_smile: Aj vankusik snehovej vlocky je krasny ! Ja som sa trapila dost s tym golierikom na kosielke - no uplne som to vzdala a nasila som tam len maslicku okolo krku :slight_smile: Este to nie je dokoncene, lebo som si musela vydychnut, ale ked to dobojujem, tak to sem zavesim ! No a idem na nieco ine, lebo Hajanek bol naozaj dost narocny na mna :grinning:
10. jan 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda vankusik vypada pohodovo a vtipne, super!

@papajka7 chaa ani ja nemam ziadne dievcatko , chodim slintať k Lusilke za Natalkou :grinning:
10. jan 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@pristela ta ti ukaze aj to co nechces vidiet :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,dakujem :grinning: :grinning: :grinning: ale strih nie je moj :sweat_smile:
10. jan 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa dievcence tildomaniacky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10347227&tab=0 :dizzy_face: ale zatial na amazone, ani na inych weboch som ju nenasla, ktovie, odkial to alinka ma :astonished:

@vera21 som sa pustila do spinkacika aj ja, tak dam vediet, ako to dopadlo s tym golierom :sweat_smile:
10. jan 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no vsak aby som bola riadne upovedoma ako dievcatko vypada z kazdej strany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok