Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
26. jan 2011

@snehovavlocka nadherny,vesely vankusik 😵

bezaz
26. jan 2011

@snehovavlocka jeeej super 🙂 ten obrazok je latka alebo nieco na styl decoupage, ci cim sa to robi?

snehovavlocka
26. jan 2011

@troll dakujem
@sammy19 na stroji...vankus by asi rucne nebol dost pevny
@bezaz kupila som taku latku.....i ked by som uz rada skusila aj tu tebou spominanu techniku....mozno raz 😉

misa1982
27. jan 2011

Ahojky jdu k vam pro radu,nevite nektera kde najdu strich navod nna takovou tzu anglickou deku teda nevim, jestli se tak jmenuje je to deka sesita s takovych tech ctvercu latky strasne se mi libi ale nevim jak na to.Dekuji

iloha
27. jan 2011

@misa1982 http://www.bargello.cz/Index.aspx?IOdd=50&OI=6 tady najdeš hotové výrobky, látky, někdy i sady a můžeš rovnou začít šít, já od nich měla dvě sady na polštáře 😉

snehovavlocka
27. jan 2011

ahojte....maly prispevok sice nesiteho tvorenia,ale so synom sme si vcera urobili tento stromcek a chceli by sme sa podelit o radost 😀 😀 😀

zuzanocka
27. jan 2011

@snehovavlocka jeej - to je z pistaciovych supiek, vsak? na prvy - taky zbezny - pohlad mi to pripomenulo bavlnik 😉 ako ste lepili?

sammy19
28. jan 2011

ahojte,
@snehovavlocka - pekny stromcek a super vyuzitie pistaciovych supiek🙂

aj ja som cosi tvorila, tak narychlo prihadzujem🙂

sammy19
28. jan 2011

...a este tato babika - prosim, nevsimajte si saty (to sa ani neda nazvat satami...) a tie vlasy este nie su celkom dorobene, k tomu si budem musiet este nachvilku sadnut🙂
Ta malicka je zasa z flisu, ma asi 10 cm a ma aj usta, co u tych mojich miminiek nebyva zvykom, ale tak som skusila 😀

snehovavlocka
28. jan 2011

@sammy19 parada....vsetko. a to druhe zvieratko je sova? ta babika je uplne uzasna 😝 😀 😀 sikula si.ja som to hned vravela 😎

sammy19
28. jan 2011

@snehovavlocka - dakujem! 🙂

hej, to mala byt sova a to druhe zasa zirafa - ale to je v podstate jedno, proste su to nejake zvieratka 😀 Ta sova je len skusobna, mam teraz z netu taky strih na sovu, ktora ma aj kridla, to sa mi viac paci, tak sa tesim🙂

Este raz vdaka za pochvalu 😵

snehovavlocka
28. jan 2011

@zuzanocka pistacie su vtlacene do plasteliny
@sammy19 nemas za co.....na sovu sa to aspon podoba 😉 ja som tiez videla na nete celkom zaujimavu sovu,ale teraz mam ine rozrobene...... 😝

troll
28. jan 2011

@snehovavlocka no to je tiez,dobry napad ,niekedy treba pause od sitia,co prave tvoris?ja som robila dve macky uz su fuc.

troll
28. jan 2011

@sammy19 jej pekne,ja som este ziadnu babiku neusila,ja neviem kedy to vsetko stihate 😵

vera21
28. jan 2011

@snehovavlocka si ma ocarila tym stromcekom - to je taky pekny napad ! 🙂
@sammy19 paradne vytvory - ja najviac fandim tvojim miminkam 🙂))) a babika je velmi pekna....
ja som usila macka - prikladam foto....dnes sa vytesujem, bo mi prisiel ten casopis z Amazonu, su tam strihy, tak zajtra idem na to !
Prajem Vam pekny tvorivy vikend 😉

sammy19
28. jan 2011

@vera21 - dakujem🙂 miminka su aj moje najoblubenejsie, aj sa mi najlepsie siju. no ale chcela som aj nieco ine vyskusat 🙂

a ten Tvoj macinko aky krasny! Sa mi paci aj kombinacia tych latok, mooooc peknucke a mile! 😵 Tak nech sa prijemne tvori cez vikend a potom sa tesim na fotecky!

pristela
28. jan 2011

jaaj holky som u vás nebolaaaa ☹ idem vas popozerť dozadu, co krasne ste zas vytvorili 😉
a vkladam svoje posledne úlety 😀 mini Miu a mini Rusalku 27cm babulky , no a na didaktickych podsedáčikoch alebo vankusikoch 😉 teraz desne ulietavam 😀 teda este okrem torticiek 😝 aj tie ma nejak v poslednej dobre drapli 😕

pristela
28. jan 2011

@snehovavlocka jeejda to vypadá fakt dobre 😉 a já odkladala dlho škrupinky z pistácií a nevedela naco, asi som ich už aj vyhodila ☹ máš šikovného synčeka! 😉

@sammy19 paráda 🙂 cha a moja terajšia úchylka - vankusik takže sto bodov odomna dostávaš 😝 , a babulky- teeeda to je rozdiel 😨 a tá vačšia má kolko cenťákov? obe su k pomuchlání 😀 krásne

@vera21 macko má úžasné farbičky na sebe, také mňamkové-čokoládkové 😀 nádhernýýý !

bezaz
30. jan 2011

@sammy19 ty a tvoje babiky 😀 ako vzdy super 😉 musim si aj ja niekedy vyskusat tu tvarovanu hlavicku, navod mam ulozeny, len nemam odvahu, ako do toho nestastneho kosika na pecivo 😅

@vera21 vidis, aky super macko 🙂 krasne latky.. a aky casak si objednala? ja cakam 3 tildacke knizky, muz sa mi smeje, ze som ako male dieta pred vianocami 😵

@pristela tie posedaky su uuuuuzasneeeee!!! take nieco by som chcela spravit, predpokladam, ze strih na to asi nemas, ze 😅 vy ste vsetky take kreativne, ja co nemam na papieri, tak nespravim, fantazia nula bodov 😔

pristela
30. jan 2011

@bezaz pockaj, pockaj, pockaj 🙂 aky strih, na co? ved to je jednoduche, ja to kreslim alebo hned striham na latke bez strihu

bezaz
30. jan 2011

@pristela sak je mi to jasne, ze ty ziadny strih nepotrebujes 😅 😔 to len ja co nemam nakreslene neviem spravit 😒

troll
30. jan 2011

@pristela nadhera,tie rucicky su pohyblive?ta lodka je super ta by sa zisla pre mojho krpca,ale on je este malicky,da sa u teba aj na objednavku?

snehovavlocka
30. jan 2011

@vera21 macik je paradny...a tie latky...., take som v obchode este ani nevidela 😠 asi zle hladam 😀

@pristela uzasne fotky.....na take babiky sa fakt nehrabem.....krasne tvaricky a tie vlasy.....no,mam sa co ucit 😝 😀

pristela
30. jan 2011

Holky dakujeeeem 😉
Tieto podsedáčiky su tak jednoduche, že ich dokaze každy, staci skusit a uvidis, a co by si nevedela pýtaj sa 😉 poradím všeko čo budem môcť 😉

@troll ano tieto mini babulky majú kĺbové ručičky/na gombíček/ nožičky, ale už kĺbové niesú, tie su pevné spolu s telíčkom 😉 a áno , robím iba na objednávky 😉

@snehovavlocka takéto látky na Slovensku ťažko, i ked dá sa v špecializovaných metrážach ale tu u nas su drahšie než okolo po zahraničí, ale zas ked niekto potrebuje len jednu tak sa mu neopla objednavat mimo 😖 Ja byvam v malom meste kde máme iba 3 obchody s metrážou 😢 a v nich i tak same tie umelé látky ☹
aale čo by si sa nehrabala 😝 zvládneš 😉 ja na ne tiež nemám školu a nebola som doteraz ani na jedinom kurze 😖 , začínala som s nimi presne tak isto ako každá z vás 😉 😉 a ako pozerám všetky ste tu šikulky, takže zvládate 😉

papajka7
31. jan 2011

panecku baby ja s vas nemozem,uuuuzasneeee 😵 znova som tu dlhsie nenakukla,a teraz sa nemozem docitat a vinadivat,super super vsetko 😉 😵 😵 😵

pozeram,ze sa tu kona kurz,no rozmyslam,mozno sa tiez na to dam a pridem,ani nie ze sa chcem ucit sit,mozno keby som sa na to dala tak to zvladnem bez kurzu,ale koli tomu by som sla ,ze vas spoznam osobne 🙂

vera21
31. jan 2011

Caute ! Dakujem vsetkym za pochvaly - ani neviete, ako ma to motivuje k dalsim, lepsim vykonom 😀
@snehovavlocka tie latky som kupila cez net - ja som do hnedej uplny blazon, tak aj mne sa hlavne kvoli tym farbam ten macko paci 🙂
@pristela no a od teba pochvala - dakujem - jupiiiiiiiii 🙂 ja zas nemozem z tych krasnych ksichtov na tych babikach - rusalka ma uplne dostala!
Ja som sa pokusala cez vikend usit taky bavlneny "potah" do pruteneho kosika - neviem, ako by som to nazvala -proste mala ma v izbe take dva biele prutene kosiky v polici na vselico a ja som do jedneho chcela usit dovnutra taku vlozku - no, pekne som si vsetko pomerala, dno a tak, sila sila a ked som to tam nakoniec dala, tak to navrchu kosika bolo uzke, lebo som nepocitala s tym, ze kosik sa dohora rozsiruje 😀 no, tak som to hodila o zem a usila som si toho jednoducheho macka 🙂
@bezaz prisiel mi tento casak :
http://www.amazon.co.uk/Tildas-Summer-Ideas-Ton...
Je v nom strih na tu girlandovu anjelku, tak konecne mam predstavu, ze aka ma byt v skutocnosti velka... je tam aj strih na konika a este jednu anjelku - velmi pekne to je....

bezaz
31. jan 2011

@vera21 jeej presne ten mam aj ja objednany a este dalsie 2knizky 😵
no jeden garden angel pre ninku, je taky chudobnejsi, bez kridel a ozdob, kedze pocitam z jeho skorou demolaciou, zato z ruky ho ani nepustila.. druhy caka na dokoncenie mojej mame do zimnej zahrady 😉

vera21
31. jan 2011

@bezaz Jeeeej, ten je krasnz ! *Aku ciapku si mu hodila 🙂 Ninka je aka pysna s nim na tej fotke - krasne 🙂

troll
31. jan 2011

@vera21 ten macko je super,tu knihu mas u anglicka objednanu?vies kolko krat ja param...ja si pockam asi az na tu novu knihu

troll
31. jan 2011

@bezaz no super ja sa zasa trapim na spinkakacovi,nevies ci maju na amazone tu novu knihu v ponuke?