Šité hračky a iné tvorenie

7. augusta 2017 
@vera21 dik, strih mam z tej 4knihy.. inak uz mi muz spojazdnil multi zariadenie, takze ked sa odhodlam a budete chciet, zacnem scanovat strihy, potom si ich mozes stiahnut inak ten klobuk, kym som pochopila, ako sa ma spravit, lebo je to taky divny tvar a aby si z neho dosiahla hento

@troll mackovia sa daju stiahnut aj z netu, ja som ich tlacila od tejto baby http://www.janart.webgarden.cz/tilda-strihy
31. jan 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll ktoru myslis? co davala stanka link? lebo ta este nevysla..
31. jan 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ta co este navysla!lebo by som ju velmi chcela aj ked bude asi dost draha,no ja som klobuk pri zajacovi nevedela pochopit,ale treba vsetko skusat...
31. jan 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll hej, tam vyjst az zaciatkom marca, ci kedy.. tiez by som ju chcela
a klobuk je ten isty ako pri zajacovi, ako som pisala, tiez som musela zapojit tolko sedych buniek, ako nan, ze hadam ani pri statnici som tolko nepotrebovala
31. jan 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ja som ten klobuk pozosivala a nevedela som co dalej inac nevies nieco ohladom toho kurzu?
31. jan 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll no zosijes, prevratis a tu cast, co mas nezositu, tak vlastne vlozis dovnutra, ako keby si robila vrecko, resp prelozila napoly, len nie von ale vsunies.. a potom uz len ten silt spravis o kurze nic, ja to vidim tak, ze ked bude, tak nase baby uz bude na svete a nebudem moct sa zucastnit, snad ma prijemete, ak by som sa aspon dobehla pozriet
31. jan 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz - to je krasne! A Ninka aka hrda
@pristela - tak tvoje diela komentovat ... to cloveku dochadzaju slova - ako vzdy uzasne a originalne!!!
31. jan 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz inak,nasla som stare burdy su tam tiez strihy na babiky,orginal velkost na telicko,dala by sa nieco vytvorit,len ja neviem uplet zohnat ,niekde u nas,ale lusi nas urcite kurzom potesi
31. jan 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll vidis, dobry napad, mama ma milion starych burd, tak ked pojdeme pred porodom k nej, musim posmejdit

@sammy19 diiiik este musim kapnout na tie tvoje krasne waldorfky
31. jan 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som stihla aj toho pre maminu, len vtacik je jaksi krepy, co uz
31. jan 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz jeeeeeeeeeeeeej....ten je paradny.....take som na nete tusim este ani nevidela
31. jan 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz az teraz som zbadala aj noveho aj ten je nadherny
31. jan 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka to mam z tej 4knihy, vola sa ze garden helper ci garden angel a je uplne jednoduchy, lebo sa robi rovnako ako tie tildusky z girlandy len z 2dielov, teda telo a ruky
31. jan 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz zdal sa mi podla tvojej fotky jednoduchy a vyzera fakt svetovo.....skusim vygooglit strih
31. jan 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka ked sa mi podari, mozem zajtra nascanovat, resp odfotit ma to len 4 casti, telo, ruky, kosielku a klobuk
31. jan 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prosim - ako malujete tie licka na anjelky alebo spinkacov ? Nasla som v tych ponukach na latky vsakovake doplnky na Tildy - gombiky, stuhy, vlasky, ale nic, ci by som mohla pokreslit tvar Napadol ma jedine ruz - dat si na prst a skusit otlacit......
31. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz - tak ty si ina stihacka krasny je ten "garden helper" !
Ja som dnes len tak veeelmi narychlo spichla dcerke zabkovy vankus - potrebovala som minut kus zeleneho flisu, tak ma napadla zabka
Bol hotovy fakt zachvilku - taketo sitie ma bavi
31. jan 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...neviem, co sa deje, ale nejde mi nahodit foto tak skusim zajtra asi.

dobru noc
31. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 presne ako pises, trocha ruzu na prst a natriet.. dokonca sa to pise aj v tildackych knizkach

@sammy19 aj mna bavi rychle sitie, preto su rovno 2 krasna zabka, cim to plnis? tiez dutym vlaknom?
31. jan 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz - jej, ta fotka tam nakoniec je a mi ju predtym nezobrazilo, tak som myslela, ze sa nenahodila - ta technika je prefikana
ano, zabku som plnila dutym vlaknom - vlastne vsetko tym plnim No jo, rychle sitie je super vec Rychlo vidis vysledok, co je pri nedostatku casu uplne ze super
ale zas ma zacinaju svrbiet prsty na nejake tie miminka z flisu Som bola na flisy, tak ich treba pouzit, nech nezapadaju prachom

teraz uz fakt dobru noc - som mrtva
31. jan 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@troll na uplet sa popozeraj v domacich textiloch po jersej plachte telovej farby (je to taka lososova). mavaju ich aj v hypermarketoch niekedy.

@vera21 ja malujem farbami na textil. najdes ich vo vsetkych obchodoch a e-shopoch s kreativnymi pomockami. vyhoda je v tom ze po zafixovani teplom (napr zehlickou) su nezmyvatelne.

co sa tyka kurzu, nakoniec to predsalen vyzera na Bratislavu lebo Zilina sa nehlasi
1. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaa este - sikovnice sikovne, krasne vytvory mate!!! aj zabka aj skriatok, no naaadhera!
pristel teba ani nehodnotim - ty jak vzdy
1. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz bola by si zlata....nasla som kopu toho,ale tohto som nenasla zatial.potom si popytaj mail. dakujem
1. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka tak som to pridala na MMB http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=1138&order=1 len tam sa daju len male obrazky, ak by ti to neslo, tak posli maila do IP a poslem ti velke fotky
1. feb 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ja som to prave nasla na inej stranke,a sla som ti pisat,ze uz to mam ale aj tak DAKUJEM
1. feb 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj dalsi spinkac,aj macicka,
@bezaz vyzera super a ja ho spravim
1. feb 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka nie je zac

@troll ten spinkacik je kraaasny musim sa veru este zlepsit, co sa tyka golierika a cicu mas skoro v takych farbach, ako som robila ja, skoda, ze mi ju sesterka neodfotila
1. feb 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - a termin je uz urceny?

ZA - hlaste sa, nech nemame taku dlhu cestu....a skore vstavanie....
1. feb 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@olivova Nejde o nedostatok zaujmu Zilincaniek ale o priestory. Treba priestory v ktorych je miesto pre vas aj pre stroje, a v ktorych tesnej blizkosti je cenovo pristupne ubytovanie kedze v sobotu sa konci dost neskoro. Presny termin zavisi od tych priestorov. Ja sa prisposobim. Tak skuste nieco vybavit, ja definitivne zistim tuto BA a dajte vediet ci ste nieco nasli aj vy. ok?
1. feb 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll - krásne!!! tú cicu mám aj ja v pláne, práve dnes som si vytlačila strih

čo sa týka kurzu, ja som tiež skôr do ZA schopná sa dostaviť. Do Bratislavy mi to asi nevydá absolútne
1. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok