Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

slunicko552
24. feb 2009

necadí-nevadí

kili
24. feb 2009

však presne, proste je to unikát, aký nebude mať nikto 😵 😀

lusil2005
autor
24. feb 2009

slunicko novidiiiiiis! ten (ta) je krasny!!!!! 😀 fakt je strasne mily! aj ja sa tu usmievam pri tom jak priblbla 😀 parada! si sikula!

kili
24. feb 2009

myslím, že je taká riadna osobnosť (ten pes), asi ako macko od Mr. Beana 😀 😵

ilci
25. feb 2009

slunicko - moc pěkný 😉

slunicko552
25. feb 2009

Ó děkuji 😀 Musel jsem vyměnit tu látku za vatu.Když jsem to vyprala tak by to neuschlo ani za 14dní 😝 takže látku nepoužívat 🙂

sasanka78
25. feb 2009

slunicko
chcela by som sa aj ja pozriet, ale nenasla som tvoj album ani na skMK, ani na czMK..??? 😒
- co som slepaa??? 😖

sasanka78
25. feb 2009

Holky,
vcera do noci som plietla kosik vo velkosti krabice od topanok a podaril sa... vyzera uzasne... na to, ze je to moj prvy pokus 🙂 A este ked ho namorim a nalakujem, bude uplne supis.. 🙂

lusil,
s akou znackou moridla a laku si spokojna a teda ich pouzivas? 😨

Pouzit farbu na drevo je blbost?... 😕 😕 😕

kili
25. feb 2009

sasanka, keď si chceš pozrieť niekoho album, tak klikni na foťách, čo má na druhej strane oproti fotke v pase.
je tam foťák, to sú albumy, obálka zo šipkov, tak môžeš poslať dotičnej internú poštu a výkričník, tak môžeš poslať správu adminom, viac ti vypíše, keď si podržíš myš na tom výkričníku. 😉

sasanka78
25. feb 2009

kili, diiik... doteraz som si tie ikony nevsimla.. to som ale, cooo??? 😀
Hned to idem omrknut..

sasanka78
25. feb 2009

kili... tento album slunicka som nasla na MKcz.. ale pisala o nejakom psikovi - co vyrobila.... (???) 😕

kili
25. feb 2009

sasanka, bol tam, už tam nie je, vymazala fotky

sasanka78
25. feb 2009

aha... škoda... nevymazal to nahodou admin? (to je vlastne otazka na slunicko)

Lebo ked som premyslala, ci si spravim album a ukazem vam tie encaustic. obrazky, co sa mi celkom podarili a prvy upleteny kosik, v pravidlach som si precitala, ze taketo veci sa nesmu uverejnovat.. 😔 🙄

kili
25. feb 2009

sasenka, spravi si album na modrej streche a je to 🙂

sasanka78
25. feb 2009

na modrej streche som este nebola.. idem pozriet... 😉

sasanka78
25. feb 2009

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

Tak tu ich mám a som na ne pyšná, aj keď nie sú ukážkové... 😀 😉

kili
25. feb 2009

sasanka, tak ti odpodám na IP a vidím, že už si našla 🙂
tak to tretie, to by som ťa v ten deň nechcela stretnúť 😀 , si mala asi nejaké pochnúrne obdobie 😀

sasanka78
25. feb 2009

No... spravila som ich naraz 9, ked malý spal... potiahol az tri hodinky... 😅 Mala som v plane pouzit len oranzovu, zltu, bielu a cervenu... detska izba je ladena v tych tonoch... ze keby sa podarili, tak zaramujeme na stenu... no nejako sa mi to vymklo z ruky potom s tymi farbami... chichi.. 😀

sasanka78
25. feb 2009

.. takže rámovať sa zatiaľ nič nebude.. 😅 😀

lusil2005
autor
25. feb 2009

sasanka no paraaada! ten prvy je uplne perfektny! fakt! a ten kosik.... si velka sikula!!!

lusil2005
autor
25. feb 2009

trosku som malovala... hodte ocko na prve tri: http://picasaweb.google.sk/lucia.mizerakova/Enc...

neviem preco ale ta krajinka mi nejde odfotit!!!! urobila som asi dvadsat pokusov a nie a nie to odfotit normalne ostro. neviem preco je to take rozmazane... ☹ v skutocnosti je to krasne ostre...

kili
25. feb 2009

lusil, tá krajinka je nádherná, idem ti ju pochváliť a čítam, že nie je fotená ostro, ja že to tak je naozaj a to sa mi na tom práveže páči, vyzerá tak impresionisticky na tej fotke.

lusil2005
autor
25. feb 2009

hneva ma akurat ze tam nieje vidiet take strukturove detaily v krajinke.

kili
25. feb 2009

lusil, fakt je takto na fotke krásna, tak si ani neviem predstaviť, ako vyzerá v skutočnosti, keď píšeš, aká je tá fotka zlá 😕 😀
no ale spravíš mi takúto rozostrenú? mne sa to tak strašne páči 😀

lusil2005
autor
25. feb 2009

haha no mozem sa pokusit. budem musiet robit s horucejsim voskom 😠

eriqe
25. feb 2009

tak ten obraz je vazne super 😉 sikula

lusil2005
autor
25. feb 2009

dakujem zienky! 😀

kili
25. feb 2009

lusil, keď si už taká šikovná, vedela by si niečo aj k tomuto: http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThre...

sasanka78
25. feb 2009

lusil... tie obrázky... aaach naadhera... ten druhý v poradí.. idem si polámať hlavu nad tým, ako si to robila...
na tom treťom akoby som videla postavu plávajúcu v mori... krásne

Inak ďakujem za pochvalu, od teba si to vážim.. 😉 😅

sasanka78
25. feb 2009

No ja som teraz zase skúšala.. ale nedarilo sa... Aj keď už som nezamorila dymom územie... 😀 😀
Mám určite zlý papier... ten kalendárový, lebo mi začínajú presvitať tmavé miesta fotografie zo zadnej strany papiera a môžem robiť čo chcem, aj tak pri ťahu ostrou stranou žehličky neuvidím biely podklad... 😠 😔