Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

olivova
1. feb 2011

@lusil2005 - ok, skusim sa popytat aj ja....

olivova
1. feb 2011

@lusil2005 - mas ip ohladom ubytovania....treba mi zadat poziadavky, ake mam hladat 😀

snehovavlocka
1. feb 2011

@troll jej,krasne vecicky.....uz by som mohla nieco dokoncit,nech mozem aj ja prispiet nejakou inspiraciou 😅

vera21
1. feb 2011

@lusil2005 Dakujem za odpoved na tie farby - ja som v Ziline zhanala farby na textil, ale zohnala som iba fixky na textil - jednu modru a druhu ciernu 🙂 to bolo vsetko, co mali na textil 🙂 Tak poradte, ze kde, ak viete v ZA ?
@bezaz skusim ten ruz, kym tie farby nezozeniem

Lusil - hodila som ti IP, lebo ma prekvapilo, ze Zilina sa neozyva 🙂 tak som si myslela, ze som sa ozvala a asi mi to neodislo ci co.... ☹

vera21
1. feb 2011

@olivova zozen stoly 😀 😀 😀 a este chlapa, co nam ich vynesie na poschodie 😀

troll
2. feb 2011

@vera21 mozes skusit voskovky na textil,ale tie kupis asi len cez internet ma ich,raj umelcov obchodik 😵

olivova
2. feb 2011

@vera21 - ja som farby na textil kupovala vo farby-laky....

troll
2. feb 2011

@vera21alebo ma napadlo,ze ja som na licka pouzila moje ocne tiene take jemne ruzove,ale neda sa to zafixovat 😵

bezaz
2. feb 2011

@olivova alebo ostatne, plz, cim plnite kridla anjelikom, ked su take tenke, neplnene dutym vlaknom? normalne vlizelinom?

@olivova ja som sice kupovala farby na textil, ale ani raz som ich zatial nepouzila.. ale mam v plane, ak teda neporodim, spravit este jednu taku tu zlozitejsiu tildu, co ma namalovane topanocky, tak snad vyuzijem 😅 mne teda nevadi, ze sa ruz neda fixovat, sak vacsinou tie babiky su na ozdobu, nie na hranie

troll
2. feb 2011

@bezaz ja som tieto kridla robila z bielej deky z ikea a presila som ich aj z licnej strany.

olivova
2. feb 2011

@bezaz - skus vatelin - ten som davala len na velke kridla. A na mensie len "vlocky" - davam malo...

olivova
2. feb 2011

@vera21 - ja sice pouzivam farby na latku, ale na tildach ju nefixujem.....vsak su to vacsinou baby na ozdobu....Az na tie velke baby - lusil a pristel tie sa fixuju....

zuzanocka
2. feb 2011

čaute kočeny, prosím, prosím, nemáte niekto strih na overal pre dieťa (3r.)? musím šiť "macka" na karneval... 😝

lusil2005
autor
2. feb 2011

@olivova tie farby na textil ked nechas 3 dni zaschnut, nezmyjes ich. to tepelne fixovanie je dobre hlavne ked to chces prat na 60-ke alebo tak 🙂
inac - aj licka babik budeme malovat textilnymi farbami. to je taky isty princim ako pri tildach.

snehovavlocka
2. feb 2011

tak.....domcek s nadychom jari 😝 uz len,aby ta jar coskoro prisla 😀 😀 😀

bezaz
2. feb 2011

@snehovavlocka jeeej presne ten mam v plane stihnut este pred porodom 😵 krasny 😀

bezaz
2. feb 2011

@olivova stanka, tak som konecne objednala to vlakno, nakoniec som tam musela volat, vraj zajtra idu posielat baliky, tak snad odide aj nas 😉

@lusil2005 plz, za kolko ti dosli knizky z bookdepository?

lusil2005
autor
2. feb 2011

@bezaz za tyzden, mozno 9 dni max.

lusil2005
autor
2. feb 2011

@snehovavlocka kraaaaaaaaasny, akurat som pisala pristele pred chvilou ze idem usit este jeden taky 😀

bezaz
2. feb 2011

@lusil2005 dik, posielali to 25.1., tak snad do konca tyzdna dojdu, lebo buduci tyzden uz chcem ist k nasim, keby to na mna doslo skor 😅

lusil2005
autor
2. feb 2011

@bezaz a kam k vasim sa chystas? kde ides rodit? boze ved ty to mas za par!!! zena, drzim palec! 😀

lusil2005
autor
2. feb 2011

@bezaz inac, ja som knizku do porodnice nebrala ziadnu, reku ze ved nebude kedy citat. a taaaaak by sa tam zisla!!! mala furt len spala a spala, a mna po par hodinach omrzelo pozerat na nu 😅 veru by nejaka ta knizka aj bodla vtedy.

bezaz
2. feb 2011

@lusil2005 do bojnic 😉 tam som rodila aj ninku, dulu uz mam zabestelovanu 😀 jojo, za par, este mi aj posunuli termin o tyzden skor na 23.2. 😅

bezaz
2. feb 2011

@lusil2005 planujem este u nasich sit, lebo mama chce nejaku tildu na chalupu, nejaky ten domcek isto, len este musim rychlo spravit objednavku u alinky, aby mi to stihlo dojst 😀

lusil2005
autor
2. feb 2011

@bezaz 😀 tak klud, oddychovy rezim a sit s vylozenymi nohami! 😉

bezaz
2. feb 2011

jaaaj baby, ze mi dnes dosli tie knizky, sice iba dve, ale jaka radost 😵 aj minule som cakala cosi a pisala lusil2005 , ze kedy to dorazi a v ten den to dorazilo 😀

@lusil2005 pocuj aj tebe posielali knizky na viac krat? 😅

lusil2005
autor
2. feb 2011

@bezaz tusim hej. oni ju kazdu posielaju zvlast... ak si objednavala naraz, tak moze byt taky den - dva rozdiel

bezaz
2. feb 2011

@lusil2005 dik, si ma ukludnila, lebo dve vacsie poslali a ta tretia to je len brozurka.. no uz tu vzdycham nad knizkami, len toho casu keby bolo viac 😅

troll
2. feb 2011

@snehovavlocka no nadherny,aj by som ho chcela niekedy skusit,je ten strih niekde na internete?

bezaz
3. feb 2011

jaaaj baby, tak som vcerajsi vecer stravila okrem prezliekania mojej zlatej grcajucej barbie {ninke} v spolocnosti novych tilda kniziek.. usila by som hadam vseeetkooooo 😵 😵 ak by ste mali niekto zaujem, mozem nascanovat strihy, mam tieto dve http://www.bookdepository.co.uk/book/9780715327... a http://www.bookdepository.co.uk/book/9780715333...