• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

7. augusta 2017 
@lusil2005 - ok, skusim sa popytat aj ja....
1. feb 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - mas ip ohladom ubytovania....treba mi zadat poziadavky, ake mam hladat :grinning:
1. feb 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll jej,krasne vecicky.....uz by som mohla nieco dokoncit,nech mozem aj ja prispiet nejakou inspiraciou :sweat_smile:
1. feb 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Dakujem za odpoved na tie farby - ja som v Ziline zhanala farby na textil, ale zohnala som iba fixky na textil - jednu modru a druhu ciernu :slight_smile: to bolo vsetko, co mali na textil :slight_smile: Tak poradte, ze kde, ak viete v ZA ?
@bezaz skusim ten ruz, kym tie farby nezozeniem

Lusil - hodila som ti IP, lebo ma prekvapilo, ze Zilina sa neozyva :slight_smile: tak som si myslela, ze som sa ozvala a asi mi to neodislo ci co.... :frowning2:
1. feb 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova zozen stoly :grinning: :grinning: :grinning: a este chlapa, co nam ich vynesie na poschodie :grinning:
1. feb 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 mozes skusit voskovky na textil,ale tie kupis asi len cez internet ma ich,raj umelcov obchodik :dizzy_face:
2. feb 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 - ja som farby na textil kupovala vo farby-laky....
2. feb 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21alebo ma napadlo,ze ja som na licka pouzila moje ocne tiene take jemne ruzove,ale neda sa to zafixovat :dizzy_face:
2. feb 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova alebo ostatne, plz, cim plnite kridla anjelikom, ked su take tenke, neplnene dutym vlaknom? normalne vlizelinom?

@olivova ja som sice kupovala farby na textil, ale ani raz som ich zatial nepouzila.. ale mam v plane, ak teda neporodim, spravit este jednu taku tu zlozitejsiu tildu, co ma namalovane topanocky, tak snad vyuzijem :sweat_smile: mne teda nevadi, ze sa ruz neda fixovat, sak vacsinou tie babiky su na ozdobu, nie na hranie
2. feb 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ja som tieto kridla robila z bielej deky z ikea a presila som ich aj z licnej strany.
2. feb 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz - skus vatelin - ten som davala len na velke kridla. A na mensie len "vlocky" - davam malo...
2. feb 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 - ja sice pouzivam farby na latku, ale na tildach ju nefixujem.....vsak su to vacsinou baby na ozdobu....Az na tie velke baby - lusil a pristel tie sa fixuju....
2. feb 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočeny, prosím, prosím, nemáte niekto strih na overal pre dieťa (3r.)? musím šiť "macka" na karneval... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@olivova tie farby na textil ked nechas 3 dni zaschnut, nezmyjes ich. to tepelne fixovanie je dobre hlavne ked to chces prat na 60-ke alebo tak :slight_smile:
inac - aj licka babik budeme malovat textilnymi farbami. to je taky isty princim ako pri tildach.
2. feb 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak.....domcek s nadychom jari :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz len,aby ta jar coskoro prisla :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snehovavlocka jeeej presne ten mam v plane stihnut este pred porodom :dizzy_face: krasny :grinning:
2. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova stanka, tak som konecne objednala to vlakno, nakoniec som tam musela volat, vraj zajtra idu posielat baliky, tak snad odide aj nas :wink:

@lusil2005 plz, za kolko ti dosli knizky z bookdepository?
2. feb 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz za tyzden, mozno 9 dni max.
2. feb 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@snehovavlocka kraaaaaaaaasny, akurat som pisala pristele pred chvilou ze idem usit este jeden taky :grinning:
2. feb 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dik, posielali to 25.1., tak snad do konca tyzdna dojdu, lebo buduci tyzden uz chcem ist k nasim, keby to na mna doslo skor :sweat_smile:
2. feb 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz a kam k vasim sa chystas? kde ides rodit? boze ved ty to mas za par!!! zena, drzim palec! :grinning:
2. feb 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz inac, ja som knizku do porodnice nebrala ziadnu, reku ze ved nebude kedy citat. a taaaaak by sa tam zisla!!! mala furt len spala a spala, a mna po par hodinach omrzelo pozerat na nu :sweat_smile: veru by nejaka ta knizka aj bodla vtedy.
2. feb 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 do bojnic :wink: tam som rodila aj ninku, dulu uz mam zabestelovanu :grinning: jojo, za par, este mi aj posunuli termin o tyzden skor na 23.2. :sweat_smile:
2. feb 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 planujem este u nasich sit, lebo mama chce nejaku tildu na chalupu, nejaky ten domcek isto, len este musim rychlo spravit objednavku u alinky, aby mi to stihlo dojst :grinning:
2. feb 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz :grinning: tak klud, oddychovy rezim a sit s vylozenymi nohami! :wink:
2. feb 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj baby, ze mi dnes dosli tie knizky, sice iba dve, ale jaka radost :dizzy_face: aj minule som cakala cosi a pisala lusil2005 , ze kedy to dorazi a v ten den to dorazilo :grinning:

@lusil2005 pocuj aj tebe posielali knizky na viac krat? :sweat_smile:
2. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz tusim hej. oni ju kazdu posielaju zvlast... ak si objednavala naraz, tak moze byt taky den - dva rozdiel
2. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dik, si ma ukludnila, lebo dve vacsie poslali a ta tretia to je len brozurka.. no uz tu vzdycham nad knizkami, len toho casu keby bolo viac :sweat_smile:
2. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka no nadherny,aj by som ho chcela niekedy skusit,je ten strih niekde na internete?
2. feb 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj baby, tak som vcerajsi vecer stravila okrem prezliekania mojej zlatej grcajucej barbie {ninke} v spolocnosti novych tilda kniziek.. usila by som hadam vseeetkooooo :dizzy_face: :dizzy_face: ak by ste mali niekto zaujem, mozem nascanovat strihy, mam tieto dve http://www.bookdepository.co.uk/book/9780715327494/Sew-Pretty-Homestyle a http://www.bookdepository.co.uk/book/9780715333402/Sew-Sunny-Homestyle
3. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok