Šité hračky a iné tvorenie

7. augusta 2017 
autor
@bezaz tu prvu mam aj ja. je fakt krasna!
dnes som kupila take dlhe... ani neviem ako to mam povedat. ako spajdle ale su pevne, hrube asi 2 mm a dlhe asi jeden meter. a idem skusit zmajstrovat stojany na tildu. aspon oprasim pilku
3. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll tu je strih: http://i.mimibazar.cz/h/bc/12/100212/22/p13487.jpg (ten som objavila az po usiti domcekov ), ale velmi mi pomohol tento postup: http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=1030 (nez som citala ten navod,ani mi nenapadlo,ze mozem mat problem usit to ,ale to srdce by som fakt inak nevedela urobit). tesim sa na tvoj domcek
3. feb 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@snehovavlocka ja ked som domcek sila, som s tym srdcom spekulovala pol dna, zosivala a parala a stale dokola, a nakoniec som ho zosila rucne
http://lusilka.webgarden.cz/image/16468413
3. feb 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka dakujem,mam teraz nieco ine rozrobene,ale urcite si ho do mojho domceka usijem a ty ho mas super
3. feb 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krasne latocky si pouzila dobra kombinacia
3. feb 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 a domcek mas krasny
3. feb 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, dnes som tu narazila na vas aj ja mam rada vsetko kreativne, kraasne vecicky robite v clanku mam odkazy na strihy, mozno sa vam nieco hodi z toho...ja zatial nesijem, momentalne ma chytili rozne kvety a ruzicky zo starych pouzitych latok, mala bude mat celenky na leto, ja brosne nemate niektora skusenost s nazehlovackami? kupila som papier na nazehlovanie, je to ale len pre atramentovu tlaciaren, neviem, ci vobec je aj nejaky na laserovu, kde by som si vytlacila obrazky a nazehlila...
3. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj...krasne vecicky...chodim sa sem k vam "zrelaxovat"...a mate moj velky obdiv...kedy to vsetko krasne tvorenie stihate, mile maminky...?. nadherne...
4. feb 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze baby, mala by som miesto na kurz v okoli ZA - Strecno, penzion Irenka

http://www.penzionirenka.sk/

Chcu 15 eur na osobu - za prenocovanie - 2-postelove izby a 3-postelove izby (jednoizbova je za 21,80e)...

prenajom miestnosti - to je dost problem, cenu mi nechceli povedat, zalezi, ci vezmeme stravu, alebo nie - ze ak ano, prenajom mame zadara, ak nie, cenu budem vediet , ked upresnim nas pocet. Vyhoda je, ze by sa to konalo v jednom objekte....Skoncite a hajdy po schodoch do izieb

@lusil2005 - mas ip - ta posledna je platna

Mate priestor na vyjadrenie - co chcu na kurz ...
4. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka - domcek kraaaaaasny
@bezaz - ja tie strihy chceeeeeeeem, ak budes mat cas...

Inak baby, este tie slubene poposielam - zajtra...bola som uplne leniva prescanovat tie dalsie, ale uz poposielam
4. feb 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammy19 - ten vankus nema chybu.....
@troll - macka so spinkacom
@bezaz - spinkac pre maminu - uuuuzas
4. feb 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova no ja suhlasim,ja by som si zobrala aj stravu,no a este to musi aj lusi schvalit
4. feb 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova stani jasne, strihy poslem, len som ich este nescanovala, kedze som od mladej chytila crevnu chripku
a vcera dorazilo vlakno, normalne ze jaka rychlofka, tak este musim domysliet, ako ti ho poslem do ZA, napis mi do IP nejaky telefon na teba alebo adresu

a ten kurz vam zavidim, ja to vidim tak, ze ho nebudem moct absolvovat
5. feb 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, napiste mi, co chcete oscanovat, lebo je toho mrte

summer ideas: kitchengarden angel, girlanda {so srdieckami alebo redkovkami}, taska, flowergarden angel, dala koniky, letne vankuse, srdiecka a tiez su tam vrecka na semiacka a take menovky napr na sanony etc

sew sunny homestyle: taburetky, vtacia budka, ihelnicek, vtaciky, strasiak, dve priatelky, taky stojan na sperky, dalsie tasky, ako vyrobit ramik na obrazok, mydlovu tortu, kravicka, wall boxes, sliepocky, tilda podla jane austenovej, zvieratka - vevericka, zajacik, myska, kolaciky, zmrzlina, korunky, plazovy domcek, plazove tasky, plazova deka, taska na flasu, kupaci andelikovia, vtaciky, valcovy vankus, okruhly vankus, obal na knihu, obal na vesiak, sandale, kacky, hrad z piesku, boxy, morske zvery - hviezdica, konik, musle

sew pretty homestyle: papuce, predlozka, opat dalsia taska, havko, macka, jahodky, podlozky na stol {prestieranie}, podsedaky, anjelik s rolakom, hrusky, ruze, konik, garden angel, ihelnicek, tasticka na ihly, tasticka na gombiky, menovky, pomapdurka, tasticka na make-up, anjelik v zupane, drziak na casaky na stenu, dlhonohy macko, vankus jahoda,
5. feb 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - mam na vas prosbu...
Objednavala som latky z tejto adresy : www.fabricshack.com , a ked som to chcela zaplatit, hodilo mi to, ze obj. akceptuju, ale neodratalo mi to financie z karty. Som z tej stranky totalne ti-di-di....nemohli by ste mi s tym daka pomoct a napisat mi uuuuplne do detailu, co mam stiknut, ak to chcem poslat na SK ? Na inych strankach to je spracovane uplne lopatisticky a tu sa neviem vysomarit....
5. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@olivova ja odtial objednavam casto. oni to niekedy zrazia az po case, ked sa platba autorizuje. pristele sa dokonca raz stalo, ze jej tu platbu nezrazilo vobec. pisala si s amandou, snazila sa jej vysvetlit ze jej peniaze neodisli z uctu, ale amanda povedala ze ked ma balik, tak je vsetko ok
napis mail amande a opytaj sa jej ci je vsetko ok lebo ti neodisla platba z uctu.
5. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inac babizne, keby ste chceli nascanovat nieco aj z crafting christmas gifts (asi trosku neaktualne ), sew pretty christmas homestyle alebo z tej stvorknizkovej tilda kolekcie, piste mi ip. rada pomozem
5. feb 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - dik za info, som zvedava, ako dopadnem....Ja som tie obj poslala preistotu 3, ze som nieco zadala zle, ale financne prostriedky mam len na 1-dnu obj.....A kedze z anj. som zatial len na 8. lekcii, tak neviem, dufam, ze to budu tak aj akceptovat...uvidime . Dufam, ze prinajhorsom poslu len mail a nebudu volat....
a daj mi vediet, co s penzionom, slubila som v pondelok - utorok dat vediet, ci ano, alebo nie....

@bezaz - KRAVICKU, tasku, z tej druhej - podsedaky, pomapdurka, tasticka na make-up, a este uvidim - ak je to mozne....
5. feb 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so synom sme skusali nove techniky(konkretne servitkova) .....tak na ukazku pridavam foto.
natieranie stetcom ho velmi bavilo
6. feb 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova stani a aku tasku by si chcela? lebo su tam asi 3druhy
poslala som ti aj @sammy19 nieco oscanovane, len teda som prekvapena, ze nic moc kvalita, snad vam to pomoze

@snehovavlocka sikovni ste
6. feb 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ahoj,je mozne ten valcovy vankus,vrecka na semiacka,este mam otazku ,mam tildu skoro hotovu a chcela by som jej vlasky upravit ako ma tilda zahradnicka,alebo ako si robila vlasky na tej girlande,je niekde neaky postup,ja tomu vobec nerozumiem ako tam tie vlasky urobit dik
6. feb 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka servitkovu techniku mam rada,super je to
6. feb 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova stani, ktoru tasku chces? http://drinkingfabric.blogspot.com/2010/06/tilda-bag-and-purse.html a potom take party bags, jedna je ako klasicka vecerna kabelka a druha taka podobna http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10523216&tab=5 lebo origos neviem vygooglit a potom su tam este take velke plazove tasky http://www.flickr.com/photos/quiltmatters/5111018296/
a posledny spinkacik pre kamosku.. manzel mi ho ohodnotil, ze ma oblecenie ako komunisticke upratovacky
6. feb 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@troll paci navod http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=299
strihy oscanujem, len je to pre mna trochu narocne, kedze mame multizariadenie pod stolom a ja s bruchom ked tam leziem
6. feb 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz aha,no ved ked budes moct,ta taska sa mi tiez paci na www.flickr.com ,spinkacik je nadherny ved aj limec mas super,krasny a myslim si ze to nieje az take narocne vsak?superrrr ten postuo uz mam,dik pozrem este nieco na internete
6. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll len mi pisni do IP tvoj mail, aby som ti mala kam poslat inak ta plazova taska sa strasne paci aj mne, snad nejaku zvladnem spichnut aj pri krpcovi
6. feb 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dik,poslem ale ked bude malinke dobre spinkat ,tak sa bude dat ja tiez mozem iba po veceroch,inac drzim palce
6. feb 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz - zuzi - vsetkyyyyyyyyyyyyy 3 tasky , prosiiiim
6. feb 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz - dakujem moooooooc!!!

pridavam moje najnovsie vytvory - troch slimacikov Lahke sitie, odporucam (navod je aj tu: http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=85)

7. feb 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok