Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
20. feb 2011
bezaz
20. feb 2011

@troll dik za super link 🙂 asi si predsa len za odmenu tu knizku objednam u alinky 😵

troll
20. feb 2011

@bezaz ten slonik nema chybu,a ta mala tucna tilda je super,ja by som ju tiez chcela ale pockam mozno bude aj v inom jazyku 😵

papajka7
20. feb 2011

ahojte baby sikovnice ste 😵 😵 😵
povetcine sa tu objavuje sama tilda,tak aj ja mam nieco sila som pre tildamaniacku 😉

papajka7
20. feb 2011

no tak foto je v zlej kvalite 😒 ,ale v skutocnosti to bolo pekne 🙂
inac aj ja som sa prihlasila do kurzu na sitie babiky,tak sa na vas tesim 😵

sammy19
20. feb 2011

@papajka7 - vidno, ze je to krasne! To je nejaky nosic, ze? A Tilda maco na nom🙂 Na taketo veci by som si ja absolutne netrufla, som total amater 😖

vera21
20. feb 2011

@bezaz Ta zahradnicka je perfektna ! Mas na satach latku, co som si objednala a akurat dnes som ju prala 🙂
@troll Aj tvoja prvotina je uzasna - to je ta, co si sa pytala na tie vlasy ? Ja som si na takuto este netrufla.....Nechapem, ako sa to robi, ze telo je jednej farby a ta bluzka inej....je to tak, ze si spojis tie dve latky a potom das na to strih podla toho, ako to ma vyzerat ???? Lebo ja by som to asi tak robila....
Baby, rozhodla som sa, ze na kurz idem, napisem este lusil.....Potrebujem "vypustit" trocha z tohto domaceho prostredia 🙂
@olivova - dik za podporu, aj tvoje poznamky zabrali na mna, takze na oplatku si poprosim ten rychlokurz na mieste a dovtedy, ak budes mat cestu, tak dones aj tu babiku do centra 😉

vera21
20. feb 2011

@papajka7 velmi pekne, zla fotka, som dlho kukala, ze co to je....a ti mali mackovia dole - tych som si vsimla az na druhy krat-ale velmi pekne...to muselo byt pracne !

vera21
20. feb 2011

No a ja somj konecneeeeeeeeeee dokoncila tu girlandu - zatial moje vrcholne dielo 🙂 Tiez som to zle nafotila, tak dufam, ze nieco uvidite...

vera21
20. feb 2011
lusil2005
autor
20. feb 2011

@vera21 kraaaasa kraaaasa!!!!

BABY! vera mi teraz pripomenula, zabudla som napisat ze treba aj sijaci stroj priniest a predlzovacku 😀

bezaz
21. feb 2011

@papajka7 aj ja cheeeem 😵 ten je supersky, skoda tej foto, mohli sme sa viac pokochat 😀 akurat vcera som rozmyslala, ze budem musiet cosi ninke spichnut, kedze som tu vcera skusala satku a ona sa hned motala, neskor budeme mat manducu, takze nejaky nosic pre "jej" babatko by sa sikol... mas na to strih?

@vera21 strasne moc ma tesi, ze som ta inspirovala 😉 vidis, nakoniec to nebolo az take zlozite a vysledok podla mna stoji za to 😀 a hej, ako pises, pred tym, ako si nakreslis strih, tak si zosijes dva kusy latok, aby ti vzniklo to tricko a rukavy 😉 ja sa stale morim s prisivanim ruk pri tychto tildach, predsa len ked maju nejaku bluzku alebo spinkacikovia v koseli su o to prisivanie jednoduchsi 😅

troll
21. feb 2011

@vera21 ta girlanda je superrr,tiez ju chcem usit,ale akurat som si pripravila strih uz na tu novu tilda co ma tie kratke saty 😵 vlasky som robila inac,ale chcem sa naucit ten uces co ma orginal tilda zahradnicka,tesim sa ze ides na kurz,tiez som sa prihlasila 🙂

bezaz
21. feb 2011

jaaaj baby, ja vam ten kurz tak zavidim, si mozete porozpravat a poradit aj s tildami ☹

bezaz
22. feb 2011

@papajka7 pozerala som tvoj album, supeeeer, ja by som tiez chcela mei tai pre ninku 😵 😵 😵

papajka7
22. feb 2011

@bezaz dakujem,a mei tai ti odporucam 😉
no a pridavam foto s mojho recyklovania manzelovej bundy

papajka7
22. feb 2011

aj mne sa uslo 🙂 ,su super skladne a pohodlne 😵 ,teraz sa uz necudujem,ze deti ked skusia tieto capacky si uz nechcu obut papucky s tvrdou podrazkou

bezaz
22. feb 2011

@papajka7 mas na ten mei tai nejaky strih?

papajka7
22. feb 2011

pre porovnanie velkosti,tu su najmensie s najvetsimi 😀

papajka7
22. feb 2011

@bezaz no na mei tai ani netreba mat neaky strih,je to len upraveny obdlznik,skus pohladat na nete,aj ja som odtial cerpala 😉

vera21
22. feb 2011

@lusil2005
@bezaz
@troll dakujem 🙂 prisla som na to, ze girlandu nemam kde zavesit 🙂 Ale hlavne je, ze sa z nej tesim. A rozhodla som sa, ze idem na spinkaca !! Toho jedneho som stale nedokoncila - ale ten je malicky, teraz som si urobila poriadny strih, uz konecne viem velkost 🙂
A mam otazku - spominali ste, ze na tie telicka kupujete tie plachty - su aj takej telovej farby - tak ja som to vola kukat aj v Carefoure aj v Tescu a tie plachty mali iba frote a jersey ☹ to ma byt aky material ? Bavlna ? Aj take maju ?
@papajka7 ma fascinuje, ako vies recyklovat perfektne ! 🙂 je to paraaaada, naozaj...mne sa najviac pacia tie lienkove...

lusil2005
autor
22. feb 2011

@vera21 ja som myslela plachtu z bavlneneho platna. kedysi ju v tescu mavali, teraz uz nie. skus v domacom textile nejakom...

lusil2005
autor
22. feb 2011

@papajka7 tie su uuuuuuuuuzasneeeee! fakt! 😀 super napad! mas nejaky strih na tie papuce? u nas je ich brutalny nedostatok 😅

bezaz
23. feb 2011

baby, uz ste videli veci tejto babenky? http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=1447 aj ja scem tak vediet siiiit 😔 kapsar ninke sijem uz skoro rok 😠

troll
23. feb 2011

@bezaz jej super stranka,len kde na to vsetko zobrat cas 😵

troll
23. feb 2011

@papajka7 krasne papucky 😵

lusil2005
autor
23. feb 2011

@bezaz Innku poznam. Je to sikula 😉

bezaz
23. feb 2011

tak dietatku sa furt nechce von, kratim si cas hovadinami 😵 hlavne, ze moja mama je nadsena 😉

lusil2005
autor
23. feb 2011

@bezaz kraaasna cica, a krasny vyhlad na zamok 😀

aj ja som trosku tvorila - zavinovacku / deku pre kamaratkine nenarodene babo, a vankus - povedala som si ze sa to volne quiltovanie naucim aj keby som mala zasypat nasu obyvacku cviciacimi vankusmi 😀

bezaz
23. feb 2011

@lusil2005 ta je krasnaaaa 😀 tak snad sa raz aj ja dostanem k patchworku a podobnym veciam, total ma navnadila ta baba na MMB 😅
no jo, rodicia byvaju na exkluzivnom mieste 😀 clovek to oceni, az ked sa od nich odstahuje 😉