Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

olivova
26. feb 2011

@lusil2005 - kufriky 😵 😵 😵
@troll - kraaaasna anjelina 😉 pozeram, to je ta nova, sak?

info: @bezaz sa narodil vcera chlapcek , meno este neviem 😀, tak ze gratulujem a som zvedava, kedy sa dostanes k sitiu 😅
s prehozom je tooolko roboty...som ho zacala presivat , a to vobec nie je tak jednoduche ako som si myslela...hlavne, ked som si neustrazila spodnu cast , tak param - sijem a tak 😅

snehovavlocka
26. feb 2011

@olivova mozes odkazat pozdravy 😝 @bezaz gratulujem k babatku,tesime sa,az mu usijes prvu hracku a pochvalis sa (alebo sa fotkou miminka pochval aj bez sitej hracky 😝 😎 )

@troll krasna je 😵 😵

troll
26. feb 2011

dakujem,
@olivova ano to je ta nova,ale urobim jej znova vlasky,a usijem aj jahodky,inac ja tie vlasky neviem vobec urobit,mam nervy,neviem ako to druhe zienky robia,a ty si uz skusala tu novu?alebo sa trapis s prehodzom?tak daleko ja asi nikdy nebudem,radsej si kupim ,a chystam sa aj na tu bertu.bezas gratulujem,chlapci su dobrucky 😵

olivova
26. feb 2011

@troll - to sa len tebe zda, ze nevies urobit vlasky...su nahodou super a ked popozeras albumy na mimibazare, kazda ich robi inak a aj z inej vlny - podla toho, co sa najlepsie udomacni 😉
Na nove anjelky uz material mam - modru latku na modru anjelinu a tu dalsiu latku na tu dalsiu , ale ano, teraz sa trapim s prehodzom 🙄

troll
26. feb 2011

@olivova no,ty mas asi orginal latky na tie nove andelky?mne sa velmi pacia ,ale musim sa este zdokonalit apotom pouzijem krajsie latky 😀 ,ale urobila som si radost a objednala som si tilda summer ideas iba za 4.60 tak budem mat aspon jednu knizku, daj potom foto ked ich budes mat hotove 😵

lusil2005
autor
26. feb 2011

@olivova poriadne si ten prehoz naspendli, najlepsie aj nastehovat. ja to robim tak ze si spodnu latku vystriem na zem, lepiacou paskou ju prilepim v rohoch aby bola napnuta, na to polozim vatelin a na to top. a potom stehujem. a uplne najidealnejsie by bolo keby si mala docasne lepidlo v spreji.

lusil2005
autor
27. feb 2011

trosku som sa hrala s tastickami... tu ruzovo modru hned zabavila Natalka, vraj je to jednoznacne JEJ kabelka... 😀

snehovavlocka
27. feb 2011

@lusil2005 no teda.....krasnucke su 😵 😵 ja by som zas brala tu vlavo (bezovo bordova) 😝

troll
27. feb 2011

@lusil2005 jej,nadherne,mas teda paradnicu doma,ked si uz kabelky vybera 😵

olivova
27. feb 2011

@lusil2005 - 😵 😵 😵 kraaaasne...
dakujem za rady 😉 . To som si myslela, ze mi stacia len spendliky. Uz viem, preco sa vsade pise "zospendlit ZATVARACIMI spendlikmi: - zicherkami....ako som to sila, tak mi vypadavali 🙄 . TAk - musela som si to odskusat....
S tym napnutim by ma to vobec nenapadlo....ide to asi tak teda napnut a prestehovat, aj tak som to vyparala vsetko...

lusil2005
autor
27. feb 2011

@olivova zatvaracie spendliky nemam moc rada... su dost hrube a zavadzaju pri siti. ked ides patkou cez normalny spendlik, nic sa nedeje. ale cez zatvaraci je to problem. ale mas pravdu ze obycajne spendliky vypadavaju a ja mam z nich vzdy strasne dopichane prsty ked ten sendvic pcham pod stroj... najlepsie je to stehovanie 😉

troll
28. feb 2011

chcem sa opytat ci bude ten kurz?,odchadzam zajtra na kysuce ci si mam sijaci stroj zobrat?

olivova
28. feb 2011

@troll - ja som dnes rezervaciu na penzion zrusila....nazbieralo sa nas AZ 5 ☹ ☹ ☹ . Lusil potrebuje aspon 8 dievcat, aby sa jej oplatilo prist....Ale mozno sa udeje zazrak, a dnes napise, ze nas je skutocne 8 ? Ach jaj, a ja som sa taaaak tesila.....

lusil2005
autor
28. feb 2011

zienky aj ja som sa tesila ☹ v sobotu som dokonca isla okolo penzionu Irenka!!! cestovali sme do Levoce 😀 ale nebojte, kurz zbuchame, len ked je nas tak malo, asi ho spravime tu v BA... ale musim porobit uzavierky a potom to dohodneme oki? mozno buduci tyzden ho vyhlasim aby mali baby cas si to zariadit dopredu... 😉

troll
28. feb 2011

@lusil2005 no ja som sa tesila,no tak mozno niekedy v blave 😵

snehovavlocka
28. feb 2011

toho kurzu je mi luto....bola som zvedava na vase zazitky a skusenosti 😒 ale tak snad nabuduce.

mne sa zatial podaril takyto pokus o zirafu,len mi akosi nesedia niektore veci zo strihu 😖 a chybaju tam rozky,co uz.keby ste niekto mali lepsi strih... 😝

troll
28. feb 2011

@snehovavlocka ved je super,krasna mne tam vsetko sedi 😵 kurzu mi je luto,tak som sa tesilaaaa

dudri
28. feb 2011

keby v BA bol kurz, tak prihlasim, mimo BA nejdem niekam... 😎

papajka7
28. feb 2011

@lusil2005 to fakt?kurz nebude ☹ ,ja som si uz vsetko zariadila,tesila...no do blavy je pre mna dost daleko,no uvidime
pridavam aj ja konecne aj neaku hracku,nie len same prakticke veci 😀

papajka7
28. feb 2011

no prepacte ze som ich nepootacala 😅

vera21
2. mar 2011

Ahojte 🙂 Ta zienky, ja som ale sklamana ☹ ☹ ☹ Som si vybavila po dlhej dobe vikend, kedy budem sama bez malej a venovat sa len sebe a sitiu a nic ....Skodaaaaaaaaaa...som sa tesila..Do BA urcite nepojdem....ja som skusala este zohnat aj ine baby, ale nic z toho....

vera21
2. mar 2011

@troll Tie Tilduse uz mozes zacat predavat ! Je krasna...to je ta nova ?

vera21
2. mar 2011

@lusil2005 Tasticky su uzasneeeeeeeee 🙂 Aj moja mala by brala taku ! Aj ja !!! 🙂

vera21
2. mar 2011

@bezaz Gratulujem k miminku !!!! Prajem vsetko dobre ....

vera21
2. mar 2011

@papajka7 To cudo je velmi mile 🙂 By ma zaujimalo, odkial mas taky napad ?
Mne prisla uz kniha Sew pretty homestyle - tesim sa, lebo je tam toho veeela a mam velku motivaciu 🙂

dudri
2. mar 2011

ako som slubila pridat fotky-servitkovu knizku
viem to nie je aktualna tema. teraz cakam druhe babo, inak nebudem mat casu venovat-tvorit...
mozes spravit rozpravkove motivy atd.... este spravim 3knizky, a objednala som si eshop lepidlo 😝 potrebujem velku davku...
chcem sit teraz co najskor do maja... este som nesila babiku tildu. mam kopec mtr.
este dokoncim macku a pes podla Tildy.
🙂

snehovavlocka
3. mar 2011

@dudri je nadherna 😵 😵 😵 moc to s tym snazenim neprezen,lebo sa moze stat,ze porodis skor,ako planujes 😠 aj nadmerne sitie a ponocovanie je namaha 😅 ale drzim ti palce a tesim sa na fotecky 😝

troll
3. mar 2011

@dudri superrr,nadherne 😵

troll
3. mar 2011

@vera21 ano to je ta nova Tilda,inacje jednoducha vyskusaj,na kurz som sa tesila aj ja,skoda ☹

vera21
3. mar 2011

Mam este jednu zaujemkynu na kurz ! Nepojde to predsa ?