• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

20. novembra 2016 
25. feb 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sasanka ten treti si uhadla :grinning: malo by to byt zenske telo v mori :grinning:
25. feb 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jé holky krásné :dizzy_face:
sas jsi fakt šikovná :wink: Já jsem to smazla,nechtěla jsem to tu mít dlouho,když se to nesmí.Tak já je tu ještě hodím na dnešek a pak je smažu až půjdu spát :wink:
25. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poradte mi nejaky link,kde najdem presny postup na krabicu upletenu z papiera,nasla som len misu,vazu,... oval nechcem :unamused: chcem to vyskusat :wink:
25. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slunicko,
tak som to zase nestihla... :pensive:
Asi si už šla spať... :sweat_smile: ... ale inak Martínek je zlatunký :slight_smile:
25. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sas ještě tady ale zmizly mi :confused: Tak já to raději nebudu riskovat nevím jestli mi je smazli nebo co :confused: Tak pokud tu jsi pisni a já to tam hodím a pak hned smažu :wink:
25. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jinak za malého děkuji je to sluníčko :dizzy_face:
25. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To verím, pozerá mu to z očiek... nie je nad to, mať spokojné dieťatko... :slight_smile:
25. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Poraďte, prosím: čo ak keď chcem väčšiu, pevnejšiu krabicu... ako to robíte? :confused:
Stránky z telefónneho zoznamu ste na kôš na prádlo určite nepoužili... :wink:
Ďakujem za skorú odpoveď...
25. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasanka vdaka,ja som nevedela,ako zacat a tam je aj to pevne aj vypletane dno :wink:
musim si zvolit nieco jednoduhcsie,aby ma to hned neodradilo :wink:
25. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
erka jednoduchsie je pevne dno.

sasanka ja motam z novin. a ked ju chces pevnu, motaj obpletkom dvoma rulickami. http://www.rucnivyrobky.eu/pleteni-dvema.html
25. feb 2009 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. feb 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusil, ďakujem, vyskúšam dvomi
Ešte mi prosím napíš, ako široký pás z novín striháš...

A potom noviny teda moríš na 3 krát, aby neboli vidieť písmenká?..
Už som sa ťa pýtala... akú značku moridla a laku kupuješ?

Skúšala si tie noviny niekedy pretrieť aj farbou na drevo?...
:confused:
26. feb 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fíha, tá sliepočka je dobrá... :wink:
to si našla návod niekde na nete?.. :confused:
26. feb 2009 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sasanka noviny striham cca na 8 cm. novy cas na 4 pasy to vychadza. sme a tieto velke formaty na 5 pasov.
ja morim len dva krat, vacsinou to staci a nevadi mi ked sem tam nejake to pismenko vidiet. paci sa mi to tak.
pouzivam pam lak a pam moridlo ale aj druchema ma dobre moridla.

niekedy - ked potrebujem farebny kosik - namalujem zriedenou akrylovou farbou kosik namiesto morenia. farbu na drevo som neskusala. len lazuru alebo akrylku alebo moridlo.

sliepocka je tu: http://qfitko.rajce.idnes.cz/papirove_pleteni/
26. feb 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dik, vyskusam, ked sa dostanem do farby-laky...obchodu..

Jeejda... tam toho ale je vyfoteného!!.. To si len z fotky vedela, ako na to?.. Ty si teda dobráá... :wink:
26. feb 2009 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tam je cely postup nafoteny...
26. feb 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lus slepička krásná :dizzy_face:
26. feb 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: dakujeeeeeem! este ju musim namorit!
26. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky, ja milujem tvorenie.
Včera som si všetky vaše linky poodkladala, lebo študujem špeciálnu pedagogiku pre mentálne postihnutých a rada by som raz aj s detičkami so špeciálnymi potrebami tvorila. Ďakujem Vám za toľko dobrých nápadov.
Máme v kuchyni taký starý storočný stôl, vonia históriou, na ňom si s deťmi tvoríme. Včera som si Vás prečítala a chytili ma pletenie z novinových ruličiek, ale žiaľ nepodarilo sa mi to, keď som to preplietala v druhom riadku, tak mi dve ruličky vypadli, rozmočil sa asi spodok a papier to nevydržal. Viete mi poradiť čo som urobila zle. O druhej ráno som to vzdala.
Ale ďakujem za nápad s tým vtáčikom z papiera, dnes sme si podobne vyzdobili s drobcami kvetináče, mám vtáčikov už pozapichovaných v hline. Ste veľmi šikovné. je úžasné byť tvorivým a pocítiť aké je to nabíjajúce energiou. Nech sa Vám darí kočky.
My zajtra ideme skúsiť tých psíčkov z ponožiek, už sa neviem dočkať.
26. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
duskaf a z coho sa rozmocil spodok? :confused: od coho si to mala mokre? a to osnovne rulicky ti odpadli?
26. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucia,
prosím ťa, z akého papiera máš urobenú sliepočku??..
27. feb 2009 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
duskaf,
mne sa pletený spodok tiež rozpadával, tak som vyskúšala najprv pevné dno z kartónu a naň som si nalepila osnovné ruličky
respektíve...keď si ťa čítam druhý raz..mi napadlo, že asi si robila dno z kartónu a použila si príliš mokré lepidlo, ktoré ešte nebolo dobre zaschnuté...?? :confused: :confused:
27. feb 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Duskaf, na zlepovanie ruliciek pouzivaj to tubove lepidlo... Je suchsie a drzi v pohode... Mne sa tie rozmocil papier sem tam, kym som nezacala pouzivat toto a teraz je to uz v pohode :wink:
27. feb 2009 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
na prilepenie ruliciek na pevne dno treba silnejsie lepidko - herkules alebo tak, a na lepenie ruliciek pri rulickovani treba to lepidlo v tycinke.

sasanka sliepocka je z noveho casu.

babizne, este raz sem dam tu enkaustiku, tentokrat ostru (bola spinava sosovka na fotaku) http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova/Encaustic#5307230993412102642
27. feb 2009 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci, ako pozerám, tak pozerám na tú sliepočku... ale je celá biela... žiadne písmenká... :confused: :unamused:
ako si ten nový čas šúľala??... :confused: :confused: :confused:
27. feb 2009 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nooo z novin vzdy vies usulat polovicu ruliciek cisto bielu. tu je navod: http://www.janart.webgarden.cz/zaklady-pletenia-z-papiera/m-j-tip-biela-rulicka.html
27. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata :astonished: :astonished: :astonished: , moja dcera by na to povedala: Pozeram ako puk!!! :grinning:

Pripadam si tu ako Alica v krajne zazrakov. Musim pochvalit vsetky sikulky, ja teda rada peciem ale tym to asi konci :unamused: . A moja dcerka sa minule v skolke chvalila, ze mamka je plietla deku pre macka, az do noci :grinning: . (15x15 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

No budem sem chodit castejsie, snad sa na mna nieco nelepi, krasna tema a este krajsie vytvory. Chvala vam sikulky :wink: .
27. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Diki, Luci, teraz už viem, že ich nemám strihať po výške, ale po šírke... :sweat_smile: :grinning:
Dobrá rada nad zlato... :wink:
27. feb 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok