• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

baby tak keby sme nieco prispeli lusil,ci predca by nas mohla aj zobrat siestich.lusil prosim prosim :dizzy_face: :sweat_smile:
@vera21 ten mumik je strih s najnovsej burdy :wink:
3. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papajka7 No super, ani som netusila, ze Burda este existuje :slight_smile: Je krasny !
Pisala som Lusil, mam este jednu, takze by nas bolo akurat, som zvedava, co napise :slight_smile: Dufam, ze to pojde !! Som sa tu snazila !!!!
3. mar 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 ano burda stale exstuje.len akurat tam je bud moda uuuuplne dopredu,alebo som uz ja za opicami,uz sa v nej neviem najst ako kedysi :sweat_smile: ,ale tento mesiac vysiel aj special svadobna moda,tak na nu mam zalusk
inac dakujem .ze sa tak snazis,mas asi dobre presviecace metody :wink: .dufam ze lusil bude suhlasit
3. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo mate niekto info o kurze?tak ide sa?@lusil suhlasila?no som od rana na ihlach,ci sa mam balit alebo nie :sweat_smile:
4. mar 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papajka7 Ahoj, Lusil odpisala, ze nie, ale mozeme sa dohodnut niekedy na april, maj :slight_smile: :slight_smile: Tak sa nikam nebal, ja som sa s tym uz vcera vyrovnala :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Naaaaaaaaadherne su tie baaabiky))))) naozaj krasne lusi)
4. mar 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 aha ta ok.no tak to prelozime aj mi to bude vyhovovat tak,lebo uz manzel bude doma a ostane pri malom,lebo teraz by musel ist so mnou :sweat_smile:
4. mar 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak tvorive nadsenie ma neopusta :sweat_smile:
nahrievaci vankusik plneny spadlovou psenicou :dizzy_face:
5. mar 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pekne,pekne,spaldovy vankusik suuuper vec :dizzy_face:
5. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja obcas nieco vytvorim, ale teda na vase kusky zdaleka nemam :wink: Sit som zatial neskusala, nemam stroj, robim skor jednoduchsie veci - malovanie na sklo, hrnceky, servitkovu techniku. Chcela by som teraz pomalovat papierove svietidlo, len neviem ake farby su na to vhodne. Nerobil to uz niekto z vas? Dakujem
Tienidlo je klasika - z ikei
6. mar 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mamicky, pozeram, ze nezahalate a tvoriiite a tvoriiiite :dizzy_face:
ja som sa zatial zmohla na vlasy tildusi, inak nic nezvladam, mlady je narocny, furt by len na prse visel :sweat_smile:
ale tesim sa, ze sa kurz prelozil, hadam uz v aprili, maji budem v stave sa zucastnit :slight_smile: alebo vas dojst aspon pozriet :wink:
@anelisa to tienidlo nie je papierove, ale z takej umelej hmoty

@papajka7 uuuuzo vankusik :dizzy_face:
6. mar 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ja to volam papierove, neviem preco :sweat_smile: mam ho uz doma, len neviem cim ho nafarbit. Nevies poradit?
6. mar 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz wow....skoro si k nam zavitala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: zlate meno ste vybrali :grinning:
@papajka7 pekny vankusik-dobry napad na nahrievanie

ja som usila jednoduchu tasticku s vysitym macom pre nasu slecnu :wink:
6. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz gratulujem :dizzy_face: j
@snehovavlocka velmi pekna taska,aj ja som nieco tvorila
6. mar 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@troll :stuck_out_tongue_closed_eyes: krasnucke.....
6. mar 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@anelisa ja by som to pomalovala normal akrylovymi farbami.

@troll kacicky su kraaaasne!!!!

@papajka7 ten je perfektny!!!!! a maly je jaky dobry model! :grinning:

@bezaz GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!! len nech papa krpec, bude chlap jak hora :grinning: tak vela zdravicka!
6. mar 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll
@snehovavlocka
@lusil2005 dakujem :dizzy_face:
@bezaz gratulujem k malej blske :dizzy_face:
7. mar 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dakujem, vyskusam :slight_smile:
8. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky ja sa chcem spýtať kde vy viete zohnať takéto krásna látky?? Alebo ak je tu niekto z KE kde je nejaká dobra predajňa na metrový textil alebo aj veľkosklad?? Dopredu ďakujem

A máte krásne výtvory :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2011 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 a nevies kde by som mohla kupit,taku kuceravu vlnu na vlasky ,skoro takej zltej farby
9. mar 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky neviem či to patrí sem no nedá mi nepodeliť sa o takúto tvorivosť a s deťmi sa pri tom určite zabavíte,stačia k tomu prázdne slimačie ulitky,farby a nápad...Inak robíte nadherné vecičky!!!!!
9. mar 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@titkovamiriam krasne to je,podobne som uz niekde videla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2011 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka jasne veď to fičí aj na nete ako maľovanie na mušle z dovolenky,no včera ked som ich videla taku spustu mi to nedalo a skusila som už sa teším cez vikend ako si povymyšlam s detickami rozne kreacie,rozne techniky..ako pri vajíčkach :grinning:
10. mar 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@troll ja kucerave vlny kupujem tu http://www.lenkasdolls.com/
10. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@titkovamiriam je to krasne, ale ako dostanes tie slimaky von z ulit? to vyvaras alebo take nieco? :confused:
10. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil to som nasla prazdne ulity!!!!!!!!,živé by ma nenapadlo ničiť na taketo,,hovadiny,,
10. mar 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@titkovamiriam ja ze ste si varili slimakov na papanie, a ulity ste takto vyuzili :grinning: ale to je super ze sa daju pozbierat uz prazdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris metrovy textil s podla mna dobrym vyberom v KE je anjel: http://www.metrovytextil.sk/ jeden je na Hlavnej vo dvore vedla GloriaPalace a druhy na Mlynskej na poschodi v Gastrodome.
10. mar 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dik za super stranku :dizzy_face:
10. mar 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok