• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

18. decembra 2016 
autor
@jonki jasneee, anjel je aj v BA a mozem len a len odporucit!
10. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil neblazni ja ani muchu nezabijem :grinning: ,veru prazdne sme sa aj cudovali že ci tie slimaky zmrznu alebo ich nieco zožerie-lenže zasa to by im domceky neostali celé...
10. mar 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam to sú tí slimáci, čo odišli z domu :wink:
10. mar 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanocka aj syn michal povedal,odisli s deduskom večerníkom do doveho domu od csob :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte vsecja :slight_smile: Tak ja sijem tento tyzden spinkaca podla vzoru, co mi prisiel od Alinky :slight_smile: Sranda, objednala som ho v decembri a bol hotovy v marci - asi ma riadne vela objednavok.....Tak som si dala dokopy vsetky potrebne veci - origos latku na telicko, origos miznuci fix a vsetko ostatne....No a cudujem sa velmi nad tym, ze miznuci fix mi nezmizol :unamused: :unamused: :unamused: Takze spinkaca mam skoro hotoveho a na telicku mu presvitaju fialove ciary!!! Vadi mi to hlavne na hlave - sak nos ma cely fialovy... Robite s tym niekto ? Mam tu fixku, co je na jednej strane ruzova a ma zmiznut do 12hod a na druhej strane fialova a ta ma zmiznut do 24hod. Telicko som sila v pondelok.....A ciary nemiznu a nemiznu ...
10. mar 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vera21 ked je fixka nova, niekedy trva aj tri - styri dni kym zmizne. ked to chces urychlit, prestriekaj to vodou (napriklad rozprasovacom na kvetiny). po vyschnuti tam uz farba nebude. :wink:
10. mar 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Ale ved ja som to prezehlovala naparovacou zehlickou, tak by to malo zmiznut nie ? To som robila hned, ako som to telo sila....Sa mi zda, ze to tam ostane...Ked ma ukludnis, ze zmizne, tak pockam...Ja len, ze to tam uz bude nafurt :angry:
10. mar 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam Perfektne su tie ulitky !!!
10. mar 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera dik :grinning: ja obdivujem čo viete vytvoriť vy tu!!!
10. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Ty si genius ! Som ho celeho nastriekala a dala susti na radiator a cela fixka uz je fuc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tesim sa...Dakujem za radu :dizzy_face:
10. mar 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 ja som mala tiez,ten problem,nechala som to tak a veru zmizlo to,lusi ty si fakt genius :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vera21 aajaj. ale to nemozes zehlit! a nie - parou to nezmizne. to musi byt normalne mokre, a po vyschnuti to zmizne. skus to prestriekat. ked ti to nezmizne po vyschnuti, tak si to zazehlila a uz to nezmizne :frowning2:
11. mar 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 super rady,vzdy sa od teba dam poucit :wink: vere to zevraj zmizlo vcera pisala,mne tiez napadlo,ze tym zehlenim to zafixovala,ale ak je to v poriadku tak super ,inac na com aktualne pracujes?
11. mar 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@papajka7 no, ono je to tak ze vyrobca uvadza ze po zazehleni sa fixka zafixuje, ale ja to tiez sem - tam prezehlim a zatial mi to vzdy zmizlo (klop klop klop).
ale teraz strasne rada pouzivam to pero Pilot. predavaju ho normalne v papiernictve ako normalne pero co sa da vygumovat. aj v tescu ho maju. stoji asi 2,5-3 eura. maju cierne, modre a cervene. ja s nim veselo pisem na latku a ono mizne teplom. cize bud prezehlit, alebo pri babikach len svy prefuknem fenom a ono to krasne zmizne.
a momentalne pracujem na danovych priznaniach :frowning2: ale dnes musim usit spinkaca - obrovskeho! 80 cm. zajtra ma sesternicin manzel 40-ku, a zelal si spinkaca ako darcek :grinning:
11. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LUSIL jasne aj na mmb je ich niekolko a aj ja robievam je to neskutocna chuť a radost si ju spraviť doma vdaka za mliekomaty :slight_smile:
11. mar 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dufam,ze to spinkaca odfotis,a ty ho urobis za jeden vecer? :dizzy_face:
11. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dik za tip na to pero :dizzy_face: ,ja vsetko kreslim iba mydlovou kriedou,ale take detaily sa uz tak dobre nedaju,tak ked zozeniem kupit,tak urcite vyuzijem :wink: ,nooo na spinkaca som aj ja zvedava,a to chce s nim spat :confused: :sweat_smile:
11. mar 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@troll jj. spinkaca zmaknem. a keby som nahodou nevladala, oslava je az poobede cize zajtra mozem este doladovat :grinning:

@papajka7 nooo, ja som minuly rok robila sesternici na narodeniny tu velku 80 cm tildu... http://lusilka.webgarden.cz/image/16519691
a oni ju maju na stene zavesenu v spalni, a chceli ci by som aj jej muzovi k nej nespravila nejaku muzsku tilda postavicku... tak som hutala ci usijem spinkaca, alebo pixie boy-a. este stale niesom na sto percent rozhodnuta... myslim ze ten pixie by sa k tej tilde hodil viac ako spinkac... co myslite? :confused: predsa len - ten spinkac ked je taky obrovsky, bude aj taky dost tucny. oproti tej tildici. nie? tento mal 50 cm http://lusilka.webgarden.cz/image/16719561 a aj to uz bol riadny maco.
11. mar 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no tak mohla by si tu muzsku tildu urobit,bola by som velmi zvedava a mohli by sme sa dalsie inspirovat,prosiiiimmm :dizzy_face:
11. mar 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 aha uz chapem,tak ten spinkac,by bol pri tej krasavici,riadne od veci,ja by som skor ten pixie,aj ked sa priznam,ze ten neviem ako vypada :sweat_smile: ,inac ta tilda je nadherna,normalne mi spadla sanka
11. mar 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 urcite by som sla do pixie boya radsej, ako do spinkacika, k takej fesande sa bude hodit viac :wink:
11. mar 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no teda, aj spinkac aj tilda su uplne uzasni....a nech uz sa rozhodnes pre cokolvek,urcite sa tesim aj ja na fotku tildinho fesaka :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som sa teda pustila do toho pixie... mala vcera ochorela, vracala, dostala aj hnacku a vecer jej vybehla teplota na 38,8 a drzala sa jej celu noc! takze az teraz som si zvacsila strihy a idem na to. snad to stihnem :pensive:
12. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak pridavam foto tilduse zupanovej, co som nestihla dosit pred porodom {este hodku pred porodom som ju sila, som myslela, ze stihnem } :grinning:
@lusil2005 som zvedava na tanecnika :wink:
12. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz normalne zasnem :dizzy_face: krasna
12. mar 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz je suprova,mas ju super nafotenu :slight_smile:
12. mar 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dik :wink:
@troll fotil manzel, vcera kupil novy objektiv, tak skusal :grinning:
12. mar 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemate niekto strih na tento domcek? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10244642&tab=12
12. mar 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok