Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

bezaz
5. jún 2011

@vera21 jeeej tie su krasneeee 😵 😵 uzasna anjelka aj kabelka 😵 na ten kabatik pre anjelku si kde kapla? super to vyzera 🙂

vera21
5. jún 2011

@bezaz Dakujem moc ! Ten strih je z Tilda Atelieru - teda ten vrch..no a spodok su normalne pyzamove gate 🙂 Uz som jednu sila - taku istu, len bola v hnedom....lahko sa to sije ten vrch a vsetko mi zakryje 😀 😀

lusil2005
autor
5. jún 2011

@vera21 kraaasne vytvory!!! vidiet ze sa nenudis 😀 sikulka!

lusil2005
autor
5. jún 2011

zienky co tvorite ked je tu tak ticho? 😀 ja som dnes konecne vysla z kuchyne, a prevetrala som sijaci stroj. usila som malej take teplackove nohavice a ku nim klobucik. nech ma v com chodit do skolky ked je takto teplo... ked jej dam kratasky, hned ma odrete kolena 🤐
asi usijem este zopar teplako-klobucikovych setov, nech je vybavena do leta. len je problem ju v tom odfotit 😅 ked sa mi podari, dam aj foto!!!

bezaz
5. jún 2011

@vera21 vdakaa 😵 este otazoka, tie kvetinky si tam lepila ci sila? vyzera to supersky 😉

@lusil2005 mna teda len zaujima, ako budes stihat druhe dietatko pri vsetkom tvojom tvoreni 😀

troll
5. jún 2011

@vera21 nadhera,ta anjelka je super,aj taska 😵 no ved to je ta nova tilda atelier 😵

troll
5. jún 2011

@lusil2005 ale sije sa,len mne to dlho trva,a ja len sem tam vecer mozem 😵

lusil2005
autor
5. jún 2011

@bezaz a popri tom vsetkom este uctovanie!!!! 😀

lusil2005
autor
5. jún 2011

@bezaz ale tak - ved uvidime. jasne ze babo bude prvorade... ale ja mam zas Naty starsiu, ta uz mala styri roky, ona uz si da povedat, aj pomaha. a strasne sa tesi ako sa bude starat o bratceka, tak snad jej to vydrzi 😅

bezaz
6. jún 2011

@lusil2005 jeeej cakate chalosa? ci to tak operativne nazyvate babo bracekom 😀 no ja sa "spolieham", ze ninka ide od septembra do skolky 😅

lusil2005
autor
6. jún 2011

@bezaz jasne aj skolka vela pomoze! mala mi tam chodi uz od minuleho septembra a mas vlastne cely den dieta prec, nemusis nic varit prenho cez tyzden, len vecere... je to velka pomoc.
hej hej, bude to chalan 🙂 prave som vcera oprala prvu pracku veciciek. dost skoro - 7 tyzdnov pred porodom ze? 😅

farenka
7. jún 2011

@vera21 velmi velmi velmi pekna anjelka

k8y
7. jún 2011

Ahojte!!! Tak sa mi podarilo usit dalsiu vec. Toto sice nie je pre deti, ale snad vam to nevadi 🙂 http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/06/uza....

@vera21 Anjelka je fakt super! ja si zatial na hracky netrufam.. uvidime, ci si niekedy trufnem

Inak som dnes bola u Anjela pozriet tie vateliny. Ano, su lacnejsie ako v patchwork obchode, ale kvalita sa neda porovnat. Kusok som si zobrala, tak sa potom rozhodnem, ci budem radsej platit viac za kvalitnejsie alebo radsej setrit.

bezaz
8. jún 2011

@k8y katka ze netrufas si na hracky 😀 pre mna je zasa patchwork co si strasne tazkeeee 😅 kapsicka je krasna 😉

k8y
8. jún 2011

@bezaz Dakujem! Vidis, ja zase tie veci, co sijem, povazujem za uplne jednoduche. Jasne, ked sa na zips prisivaju 4 vrstvy latok, je to trochu komplikovanejsie, ale stale sa mi to zda lahsie ako vsetky tie oble tvary. Sila som podla Burdy malemu klobucik, 3 kusy, pisu, ze "lahke", ale bez svokrinej pomoci by som to nedokoncila (o chvilu pridam fotku, aby ste videli, ze fakt o nic zlozite neslo). Iba preto, ze je to cele okruhle, mam na tom kopec zahybov.. skoro som to hodila do kosa 😠

lusil2005
autor
8. jún 2011

@k8y ja som teraz dcerke sila tri klobuciky k nohaviciam, a dalsie tri latky mam pripravene (podla dcerkynho vyberu samosrejme, ja jej do toho nemam co kecat 🤐 )

bezaz
8. jún 2011

@lusil2005 sak daj foto, nech mame esteticky zazitok 😉

@k8y kati dobehnem do blavy a s @lusil2005 mi date rychlokurz patchworku 😵

k8y
8. jún 2011

@bezaz jasne!! bez problemov 🙂 len si dones sijaci stroj 😀 a ja nerobim klasicky patchwork, to ti pojde jedna radost!

troll
9. jún 2011

@k8y tasticka super,super latky,na patchwork sa chystam aj ja,no uvidim kedy 😵

troll
9. jún 2011

mne sa podarilo dokoncit,tildu zahradnicku,ale neak mi ten strih na tie gate nesedi,su dost siroke a to mam aj knihu,tu je foto

bezaz
9. jún 2011

@troll ta je krasna 😀 a strih je dobry, sak to ma mat gate monterky, ci? 😉
@k8y katka, beriem 😀

troll
9. jún 2011

@bezaz ano,ale su v pase dost siroke,tak to je asi v poriadku 😵 ty si ju uz sila vsak?

bezaz
9. jún 2011

@troll hej, sila, mne to prislo take normos, lebo aj podla obrazku v knihe jej to dost odstavalo od pasu, som si povedala, ze to tak asi ma byt 😉

troll
9. jún 2011

@bezaz ano to je ona,no tak to ma tak byt,je super 😵

snehovavlocka
9. jún 2011

@troll @bezaz krasne tildy....joj,keby tak den mal viac hodin....(alebo keby aspon deti viac spali 😅 😅 😅 )

bezaz
9. jún 2011

@snehovavlocka normalka, to som stihala este pred porodom 😅 ale musim sa pochvalit, teraz mam jednu tildu usitu, len este musim dokoncit nejake detailiky, som na seba pysna a hlavne vdacna muzovi, ze mi to umoznil 😀 terapia sitim, totalne mi to spravilo naladu 😵

snehovavlocka
9. jún 2011

@bezaz 😀 😀 😀 tak to musim tiez skusit (tu terapiu). uz by som mohla dokoncit tych X veci,co mam rozrobene,lebo zaberaju miesto a spendliky 😅

jitula1984
9. jún 2011

Jestli shanite neco pro mrňata tak vám muzu pujcit kod na 33% slevu na vsechny hracky co tam maji www.euroforce.cz , kod je DJ33 a dopravdu maji zadarmo. ahoj Jitka

vera21
10. jún 2011

@troll Jeeeeeeeeeeeeeeej, ta je krasna ! Aj ja mam tuto latku - milujem ju 🙂 🙂 Ta kombinacia latok je podla mna este krajsia, ako v tej knie /aj ja ju mam/ 😎
Dik za tip, ze odkial mas tu predchadzajucu anjelku - som si skusila strih natlacit, ray bol velky, raz zas maly - nehodis mi prosim link na strih ? A este by ma zaujimalo, ked usijes telicko, ako sa sije ten pas - co je vrch na tych satach - co jej ide okolo ramien ? To netusim, ako sa sije ...By sa mi zas zisiel navod step by step....