• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

20. januára 2017 
@vera21 jeeej tie su krasneeee :dizzy_face: :dizzy_face: uzasna anjelka aj kabelka :dizzy_face: na ten kabatik pre anjelku si kde kapla? super to vyzera :slight_smile:
5. jún 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz Dakujem moc ! Ten strih je z Tilda Atelieru - teda ten vrch..no a spodok su normalne pyzamove gate :slight_smile: Uz som jednu sila - taku istu, len bola v hnedom....lahko sa to sije ten vrch a vsetko mi zakryje :grinning: :grinning:
5. jún 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vera21 kraaasne vytvory!!! vidiet ze sa nenudis :grinning: sikulka!
5. jún 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zienky co tvorite ked je tu tak ticho? :grinning: ja som dnes konecne vysla z kuchyne, a prevetrala som sijaci stroj. usila som malej take teplackove nohavice a ku nim klobucik. nech ma v com chodit do skolky ked je takto teplo... ked jej dam kratasky, hned ma odrete kolena :zipper_mouth:
asi usijem este zopar teplako-klobucikovych setov, nech je vybavena do leta. len je problem ju v tom odfotit :sweat_smile: ked sa mi podari, dam aj foto!!!
5. jún 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 vdakaa :dizzy_face: este otazoka, tie kvetinky si tam lepila ci sila? vyzera to supersky :wink:

@lusil2005 mna teda len zaujima, ako budes stihat druhe dietatko pri vsetkom tvojom tvoreni :grinning:
5. jún 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 nadhera,ta anjelka je super,aj taska :dizzy_face: no ved to je ta nova tilda atelier :dizzy_face:
5. jún 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ale sije sa,len mne to dlho trva,a ja len sem tam vecer mozem :dizzy_face:
5. jún 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz a popri tom vsetkom este uctovanie!!!! :grinning:
5. jún 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz ale tak - ved uvidime. jasne ze babo bude prvorade... ale ja mam zas Naty starsiu, ta uz mala styri roky, ona uz si da povedat, aj pomaha. a strasne sa tesi ako sa bude starat o bratceka, tak snad jej to vydrzi :sweat_smile:
5. jún 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jeeej cakate chalosa? ci to tak operativne nazyvate babo bracekom :grinning: no ja sa "spolieham", ze ninka ide od septembra do skolky :sweat_smile:
6. jún 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bezaz jasne aj skolka vela pomoze! mala mi tam chodi uz od minuleho septembra a mas vlastne cely den dieta prec, nemusis nic varit prenho cez tyzden, len vecere... je to velka pomoc.
hej hej, bude to chalan :slight_smile: prave som vcera oprala prvu pracku veciciek. dost skoro - 7 tyzdnov pred porodom ze? :sweat_smile:
6. jún 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 velmi velmi velmi pekna anjelka
7. jún 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!! Tak sa mi podarilo usit dalsiu vec. Toto sice nie je pre deti, ale snad vam to nevadi :slight_smile: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/06/uzasna-tasticka.html.

@vera21 Anjelka je fakt super! ja si zatial na hracky netrufam.. uvidime, ci si niekedy trufnem

Inak som dnes bola u Anjela pozriet tie vateliny. Ano, su lacnejsie ako v patchwork obchode, ale kvalita sa neda porovnat. Kusok som si zobrala, tak sa potom rozhodnem, ci budem radsej platit viac za kvalitnejsie alebo radsej setrit.
7. jún 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y katka ze netrufas si na hracky :grinning: pre mna je zasa patchwork co si strasne tazkeeee :sweat_smile: kapsicka je krasna :wink:
8. jún 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz Dakujem! Vidis, ja zase tie veci, co sijem, povazujem za uplne jednoduche. Jasne, ked sa na zips prisivaju 4 vrstvy latok, je to trochu komplikovanejsie, ale stale sa mi to zda lahsie ako vsetky tie oble tvary. Sila som podla Burdy malemu klobucik, 3 kusy, pisu, ze "lahke", ale bez svokrinej pomoci by som to nedokoncila (o chvilu pridam fotku, aby ste videli, ze fakt o nic zlozite neslo). Iba preto, ze je to cele okruhle, mam na tom kopec zahybov.. skoro som to hodila do kosa :angry:
8. jún 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@k8y ja som teraz dcerke sila tri klobuciky k nohaviciam, a dalsie tri latky mam pripravene (podla dcerkynho vyberu samosrejme, ja jej do toho nemam co kecat :zipper_mouth: )
8. jún 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 sak daj foto, nech mame esteticky zazitok :wink:

@k8y kati dobehnem do blavy a s @lusil2005 mi date rychlokurz patchworku :dizzy_face:
8. jún 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz jasne!! bez problemov :slight_smile: len si dones sijaci stroj :grinning: a ja nerobim klasicky patchwork, to ti pojde jedna radost!
8. jún 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y tasticka super,super latky,na patchwork sa chystam aj ja,no uvidim kedy :dizzy_face:
9. jún 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne sa podarilo dokoncit,tildu zahradnicku,ale neak mi ten strih na tie gate nesedi,su dost siroke a to mam aj knihu,tu je foto
9. jún 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@troll ta je krasna :grinning: a strih je dobry, sak to ma mat gate monterky, ci? :wink:
@k8y katka, beriem :grinning:
9. jún 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ano,ale su v pase dost siroke,tak to je asi v poriadku :dizzy_face: ty si ju uz sila vsak?
9. jún 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll hej, sila, mne to prislo take normos, lebo aj podla obrazku v knihe jej to dost odstavalo od pasu, som si povedala, ze to tak asi ma byt :wink:
9. jún 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz ano to je ona,no tak to ma tak byt,je super :dizzy_face:
9. jún 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll @bezaz krasne tildy....joj,keby tak den mal viac hodin....(alebo keby aspon deti viac spali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: )
9. jún 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka normalka, to som stihala este pred porodom :sweat_smile: ale musim sa pochvalit, teraz mam jednu tildu usitu, len este musim dokoncit nejake detailiky, som na seba pysna a hlavne vdacna muzovi, ze mi to umoznil :grinning: terapia sitim, totalne mi to spravilo naladu :dizzy_face:
9. jún 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz :grinning: :grinning: :grinning: tak to musim tiez skusit (tu terapiu). uz by som mohla dokoncit tych X veci,co mam rozrobene,lebo zaberaju miesto a spendliky :sweat_smile:
9. jún 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jestli shanite neco pro mrňata tak vám muzu pujcit kod na 33% slevu na vsechny hracky co tam maji www.euroforce.cz , kod je DJ33 a dopravdu maji zadarmo. ahoj Jitka
9. jún 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll Jeeeeeeeeeeeeeeej, ta je krasna ! Aj ja mam tuto latku - milujem ju :slight_smile: :slight_smile: Ta kombinacia latok je podla mna este krajsia, ako v tej knie /aj ja ju mam/ :sunglasses:
Dik za tip, ze odkial mas tu predchadzajucu anjelku - som si skusila strih natlacit, ray bol velky, raz zas maly - nehodis mi prosim link na strih ? A este by ma zaujimalo, ked usijes telicko, ako sa sije ten pas - co je vrch na tych satach - co jej ide okolo ramien ? To netusim, ako sa sije ...By sa mi zas zisiel navod step by step....
10. jún 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok