Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

vera21
10. jún 2011

@bezaz Tie kvetinky su tam nasivane - som ich urobila dvojmo a podlepila a potom nasivala normalne endlovacim stehom na stroji ...

vera21
10. jún 2011

@farenka Dakujeeeeem
@k8y Tiez dakujeeeem 😀
@k8y Tasticka je perfis, normalne som uplne paf z tych latok !

troll
10. jún 2011

@vera21 ahoj,dik som rada ze sa paci 😵 tak tu anjelku som si prekreslila podla seba,aby bola stihlejsia a trocha aj nohy,ten pas to je jenoduche,idem sit dalsiu,tak ti to nafotim ok? 😵

k8y
10. jún 2011

@vera21 Ja som z nich tiez paf!!! 🙂 Vcera som bola zase na nakupoch (takych mini, setrim). Inak mne je vzdy tak luto, ked mi pride balicek z USA a su tam iba fat quarters..cize iba pol metra x pol metra. Vzdy mam pocit, ze je to straaaasne malo!

jitula1984
10. jún 2011

celkem pěkné hračky mají na euroforce.cz . po minulém nákupu mi dali 33% procent slevu na další nákupy. Koupila sem tam malému takový domeček na hraní a teď ho z něj nemůžeme dostat pryč🙂 je do něj jak zblázněný 🙂 Jitka

bezaz
10. jún 2011

@k8y katka a z akej stranky objednavas? priznam, nemam moc cas precitat si tvoj blog ohladom nakupu latok 😅 🙂

k8y
10. jún 2011

@bezaz neboj, o tom nakupe tam toho vela nemam. Vela peknych latok som objednala na JoAnn.com. Japonske zatial iba od Ayumi z jej blogu (ta da iba obcas nieco do svojho obchodiku), to od nej chodia iba fat quarters.

Vcera som dosila taku malu srandicku, tak pozrite, ak sa vam chce: http://modernpatchwork.blogspot.com/

A este som vam slubila ten klobucik, uplne jednoduchy, ktory som takmer nedokoncila. Odpustte mizernu kvalitu fotiek, ale nechce sa mi s tym velmi hrat 😅

snehovavlocka
10. jún 2011

@k8y jej,krasnucky klobuk aj majitel 😀 😀 😀 aj kapsicka na mobil je velmi mila

snehovavlocka
11. jún 2011

tak som sa teda nakopla a konecne pridavam fotky: perinka, vankus a paplon pre babiku a pyzamo pre syna.

(ospravedlnujem sa,ze mi nechce pridat fotky,tak aspon davam link:
http://www.artmama.sk/sitie/pyzamo
http://www.artmama.sk/sitie/perinka-vankus-papl... )

PS: a neviete niekto poradit,preco mi tie fotky nejdu vlozit priamo? 😒

snehovavlocka
11. jún 2011

uz asi viem; tak tu su fotky

olivova
11. jún 2011

@k8y - nemas nahodou strih z mariny? Ja som take usila uz 4 a ziadny nemam na odfotenie, vecne mi ho niekto z rodiny privlastni... 😀

kiribaby
11. jún 2011

Ahojte dievčatá! už dlhšiu dobu uvažujem, že by som sa prihlásila na kurz šitia, konečne mám na to voľný čas, mám síce nejaké základy, ale na realizovanie mojich predstáv to nestačí 😅 😀 Vedeli by ste mi prosím vás odporučiť nejaký kurz v BA? vďaka 😉

troll
11. jún 2011

@snehovavlocka jejjjjjjj,ake peknucke 😵 pekna latocka na pyzamku,super

k8y
11. jún 2011

@olivova na co myslis strih z Mariny? Na ten klobucik? Ten je z Burdy.. mohla by som ti ho nejako naskenovat a poslat.

lusil2005
autor
12. jún 2011

@olivova aj ja mam tie klobuciky z mariny 😀 ale odfotit ich mi asi nieje sudene 😖

lusil2005
autor
12. jún 2011

@kiribaby a mas zaujem o kurz sitia alebo patchworku?

kiribaby
12. jún 2011

@lusil2005 Ahoj, klasický krajčírsky kurz šitia, vieš o niečom?

lusil2005
autor
12. jún 2011

@kiribaby ufff, to nie. patchworkovych kurzov je vela, ale o klasickom siti neviem 🤐

bezaz
12. jún 2011

hojte, tak konecne nieco nove aj odo mna 😅

snehovavlocka
12. jún 2011

@bezaz 😀 😀 😀 vlasky ma ako Ribanna.krasna je

lusil2005
autor
12. jún 2011

@bezaz fakt nadherna!

bezaz
12. jún 2011

baby dik
@snehovavlocka no jasne, copy zakryju skaredo prisite ruky 😵 😵

snehovavlocka
13. jún 2011

@bezaz mozno len trosku inac prisite ruky....neverim,ze su take skarede 😠 😀 ved ty si sikula sikovna a vytvory mas krasne.

troll
13. jún 2011

@bezaz je krasnna,pekne odfotena,jemnucka 😵

k8y
14. jún 2011

Baby, mne sa tie vase babiky strasne pacia! Ked sa mi raz narodi dievcatko, tak si jednu u vas objednam 😉

bezaz
14. jún 2011

dievcence dik, dnes som ju odovzdala sefke a ze ju bude mat v kancli vystavenu 😀
@k8y sak su aj spinkacikovia, uz som viacerych sila pre kamosky a ich syncekov 😉

k8y
14. jún 2011

Ahojte, zase som sa raz hrala s latkami, tak ukazujem: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/06/obo.... Toto je taka rychlovka 🙂 Vsetko lepsie, ako hniezdo do postielky 😉

lusil2005
autor
14. jún 2011

@k8y kraaaasne!!! ja tiez milujem taketo prkotinky 😀 lebo je to sup sup a mozem to darovat hocikomu len tak. nie ako deku alebo prehoz.

ja som tiez trosku sila, a dokonca sa mi podarilo cvaknut malu aspon v niektorych z novo usitych veci...
ten podsedak do auta - to vam bol porod!!! som si myslela ze smik smik rozstriham stary a usijem novy... haaa!!! ten stary som rozstrihala, ale kedze bol z takeho hnusneho materialu ako silon, nedalo sa to vobec vystriet alebo obkreslit. a samy zahyb, zasevok, oblucik... no ale dobojovala som, a Naty ma namiesto hnusneho silonoveho cierneho potahu novy, cerveny bavlneny 😅

bezaz
14. jún 2011

@k8y kati kraaasneeee 😵 ja vas obdivujem, ako dokazete skombinovat latky, ja na take cosi nemam vobec cit, vacsinou "okukam" nejake kombinacie na MMB a tie potom robim 😅
@lusil2005 teba uz nekomentujem, mat tak polovicu tvojho talentu, som hviezda 😵

k8y
14. jún 2011

@lusil2005 wow!!! tie klobuciky aj nohavice su krasne!! a na sedak by som si teda netrufla. Obluciky su moja smrt 🙂

@bezaz no neviem, ci ich viem az tak dobre skombinovat. Ked som sila toto vrecusko, nebola som kombinaciou velmi nadsena. fakt som mala pocit, ze nemam presne tie odtiene a vzory, ake by som tam najradsej pouzila.

...ale.. zase som minala peniaze a onedlho pridu 3 balicky!!! 😵