• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

7. augusta 2017 
@lusil2005 Fiiiha ! Tak ty mas ine zasoby ....ako pekne podla farbiciek poukladane....
a mala modelecka je zlata :slight_smile: :slight_smile:
19. jún 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vcera dokoncila ten vymysel, podla ktoreho sa dieta nauci, kedy ide do skolky a kedy je vikend....
Hodim fotky, len to idem stiahnut z fotaka....
19. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vera21 normalny patchwork su vsetky techniky zosivania kuskov latok na taskach, vankusoch, dekach, tastickach a vsetkom moznom... falosny patchwork je taky kde sa vpichuju kusky latok alebo stuzky do polystyrenu. napr tuto http://www.google.sk/search?q=falosny+patchwork&hl=sk&biw=1408&bih=781&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=W0b-TZOZFozesgb4lZjzDQ&ved=0CDsQsAQ
19. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Dakujem pekne za vysvetlenie - uz mi to je jasne :slight_smile: Vies, co som si ja myslela ? Ze normalny je taky velmi pracny, lebo zosivas tie stvorceky a falosny je taky, ze si kupis uz hotovu taku tu patchworkovu latku a zosijes len okraje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uzasna dedukcia :grinning:
19. jún 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a prikladam fotku toho vlacika - kazdy vagonik je jeden den v tyzdni - je to ocislovane preto, lebo stvorocne deti si skor pamataju cisla ako pismenka. Do vagonikov sa vklada taka mala sladkost - je to zvrchu nezosite - tam sa vklada od pondelka do piatku, aby dietatko vedelo, ze ked je tam sladkost, tak sa ide do skolky.....V sobotu a nedelu sladkost nie je :slight_smile: Na kazdom vagoniku v tyzdni je nasity este igelit /inak strasna praca!!/, do neho sa vlozi obrazok nejakej aktivity, ktora je pravidelna a je v jeden den v tyzdni - napriklad v utorok tam dam logo Levika - materskeho centra, kde mava tanecnu, aby bolo jasne, ze v ten den sa ide do skolky a potom na tanecnu :slight_smile: :slight_smile: Sobota, nedela je aj viditelne oddelena aj vagoniky su troska ine.....
To, ze to ma byt vlacik s vagonikmi vymyslela kamoska, toto som sila pre jej synceka. Malej idem usit asi nieco ine, len ma este nenapadlo co ? Ak mate napad na nieco pre dievca, sem s tym ! :slight_smile:
Dnes som sa pustila do sedacieho vaku ....
19. jún 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Inak baby, je to moja prvotina, ma to mnozstvo chyb, ale je to ucelove :slight_smile: Este som nikdy nic take nesila.....chcela som to este presit zvrchu po okrajoch - tak 5cm od okraja, len som nemala moc odvahu, bo krivo sijem...
19. jún 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vera21 neblaaaaaaaaaaaaazni ze prvotina!!!! je to uplne krasne!!! fakt nenormalne. si veeelka sikula!
inac, niesi az tak mimo s tymi predvzorovanymi latkami, aj tomu niekedy patchworkarky hovoria "falosny patchwork", ale original falosny patchwork je tamten "vypichovany" :sweat_smile:
19. jún 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 tedaaa, to je naaaadherneeee a vymakaneeeeee, vera, za kolko by si mi take usila?? :grinning:
19. jún 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, to naozaj ? Dakujem velmi pekne - ani neviete, ako krasne sa to cita....Teraz sa tesim este viac z toho :slight_smile:
@bezaz no, ved ale sak ako to ja mozem tebe sit ? sak, ked to uvidis nazivo, tak ta porazi - ja som naozaj velky amater v porovnani s tvojimi dielkami :slight_smile:)) No, ale ked sa pytas, usila by som to za tyzden :grinning: :grinning: :grinning: Toto som sila cely minuly tyzden a v sobotu dokoncila, najviac ma stvali tie igelity a neustale vymienanie nitiek - myslim rozne farby :grinning: No, ale keby si to chcela, tak sa mozno dohodneme...... Viem, ze si sa pytala asi na cenu, vsak ?
19. jún 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 aleee nebud, ono nafotene vela veci vyzera super, lebo to nevidis v detaile :grinning:
ozaj, vcera sme mali mini stretko s @olivova v europalace, ci ako sa to na vlcincoch vola, straaasne super sme pokecali, stanka je super osobka, tak nabuduce by si sa mohla pridat, aspon sa podelime o rozumy :slight_smile:
doniesla mi okrem ineho ukazat tu jej patchworkovu deku, uzasne cosi, som sa aj ja namotala, len ja sa pri mojich malych deviloch k tomu dostanem tak na dochodku :sweat_smile: :dizzy_face:
19. jún 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je skvele, ze si mi napisala po stretku :slight_smile: ja to mam do Europalace asi tak 5minut autom z domu :frowning2:(( Ale ved sak ked ste ma nepozvali, tak sa neurazim xixixi
Idem uz spat, zajtra mame Montessori kurz - zmyslove vnimanie, tak nech som aspon trocha nazive :slight_smile: dobru
19. jún 2011 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 je to superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr na jednotku :dizzy_face: si sikovna :dizzy_face:
20. jún 2011 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jún 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 ten vlacik je uzasny! Aj co sa tyka vypracovania aj to, ake je vsetko ucelove a logicke! Fakt perfektny napad :slight_smile:
20. jún 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 napadlo ma ked chces nieco pre dievca,pozri toto snehulienku a sedem trpasliko,prikladom foto ako inspiraciu
20. jún 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, keby vas uz omrzeli tie Tilda babiky, co sijete a chceli by ste zmenit styl, nasla som stranku s tymito japonskymi babikami: http://dollmaker.nunodoll.com/nekomimi/ Co vy na to?
20. jún 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@k8y su krasne :dizzy_face:
20. jún 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ked nejaku usijes, urcite ju chcem vidiet! :wink:
20. jún 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y kati vyzera super :wink: pre dnesnych teenagerov uplne idealne, aspon ti nasi ficia na tych japonskych animovanych filmoch a komixoch :grinning:
20. jún 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz tak sa tesim, ze nie som uplne mimo :slight_smile: Ja sice japonske animovane filmy nepozeram, ale tie babiky sa mi tiez pacia :slight_smile:
20. jún 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Vám šikulky za privítanie :slight_smile:

@vera21 falošný sa robý na polystyrén a obyčajný sa zošívajú kúsky látok :slight_smile:
20. jún 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ma vychvalila :sweat_smile: ale aj zuzi je super osobka...to stretko sa mi paaaaaacilo...konecne aj mna niekto pocuval :grinning: :grinning: :grinning:

@vera21 - kraaaaaaaasny vlacik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....
bozinku, ja sa o tom kurze vecne dozviem az po, co mate v leviku....nemohla by si mi poslat potom taky halooooooo link, ze bude?
20. jún 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stresmenka dik dik, uz mi to lusil vysvetlila vyssie
@k8y katka, dakujem - ta babika je perfektna ! sa mi pacia usi na nej :grinning: :grinning: ja mam taky navrh - ze
@lusil2005 ju skusi usit a povie nam stupen obtiaznosti, co poviete ??? :grinning:
@troll dakujeeeeeeeeeeeeeeeem - toto je super napad !!!! Ake jednoduche - aj tu rozpravku citame, aj ma to nenapadlo :sunglasses: Ked dokoncim to cudo na sedenie, tak sa do toho pustim....Mam cas do septembra, ked zacne skolka....
@bezaz no ale Palculienka - ta japonska je nahodou velmi pekna.... Ale aj tak moja naj naj je Cililing :slight_smile:
20. jún 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a mam na vas otazku - kupili ste si niekedy ten tzv. "nekonecny zips" ? to je taky, ze nema pevne okraje, odstrihnete z neho tolko, kolko potrebujete - no a je k tomu ten bezec...tak ja som vcera odstrihla potrebnu dlzku a asi dve hodiny som sa pokusala na to ten bezec nasunut ! No, sla som spat s infarktovym stavom :slight_smile: :slight_smile: Tak poradte, ak s tym niekto robite, aky je na to kluc ???
20. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova jako ze pocuval, sak som ti furt do reci skakala, co som sa stale na cosi pytala, ako taky dilinko :grinning:
@vera21 sa dohodneme, nabuduce na stretko donesies tu didakticku pomocku a okukam, ako to sijes, mozno sa zmozem na nieco podobne aj ja :wink:
20. jún 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heh baby ste vtipneeeeeee! ja teraz sijem ineee veci. dnes napriklad kojenecky vankus :sweat_smile:
@vera21 ja pouzivam nekonecny zips stale a strasne rada. vlastne pouzivam len ten. tutoki na stranke mam navod na tasticku, a tam mam odfotene aj ako lahko sa da navliect ten bezec: http://www.lusilka.webgarden.cz/navody/tasticka-3.html
je to na druhej strane...
20. jún 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2011 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@olivova Dik za pochvalu...ak chces, hod mi do IP tvoj mail a ja ti budem vsetky info o aktivitach, co robime v Levikovi posielat mailom.....alebo si najdi na FB - Materske centrum Levik a tam su vsetky aktualne info :slight_smile: Mimochodom, ten kurz bol opat skvely !!!!!
21. jún 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Dakujem, dakujem ! Ty si proste genius !
Som si myslela, ze ten bezec tam musim dat predtym, ako ten zips idem vsit......neslo mi to ani za ......vyskusam tvoj sposob - krasne to tam je nafotene aj popisane, tak sa mi to musi podari :astonished:
21. jún 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 vcera v noci som si pozerala tvoj album. Klobuk dolu! Ty si fakt proficka. Mas tam vela krasnych veci! :slight_smile:
21. jún 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok