Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lusil2005
autor
21. jún 2011

@k8y jeeej dakujem! 😅 ale prosim ta, aka proficka. tiez sa stale len ucim a ucim a mam pocit ze by bolo treba tri zivoty aby som sa to vsetko poriadne naucila 🤐

k8y
21. jún 2011

@lusil2005 to mi ani nehovor. to potom nemam sancu dohnat vsetko, co by som chcela ☹

lusil2005
autor
21. jún 2011

@k8y ale to snazenie sa je niekedy este vacsia zabava!!! 😀

snehovavlocka
22. jún 2011

@k8y dakujem za tu fotku,skusim si to este premysliet (nejaky den mam este v rezerve) a potom sa ti ozvem. a ta babika je krasna,len sa tiez bojim obtiaznosti 😅 😅 😅

bezaz
22. jún 2011

@lusil2005 tebe sa to inak uz dobre krati 😉 mas vsetko nachystane?

lusil2005
autor
22. jún 2011

aaaale kde!!!! este ani postielku nemam doma, ani tasku zbalenu, veci nemam vsetky pokupene... proste nic. hadam to vsetko zmaknem buduci tyzden 😅

jitula1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivova
22. jún 2011

moj najnovsi vytvor....zasa som sa v babikach o kus posunula dopredu...sit tildy je stale to iste :D

troll
22. jún 2011

@olivova ta je krasna,ako dlho si ju sila?mne ta hlavicka nejde neak vytvarovat,na telicko strih mam,ale dalej mi to nejde,je fakt nadhernaaaaaaaaaaaaaaaa.ani kurz nepotrebujes 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bezaz
22. jún 2011

@olivova teeedaaa stanka 😵 😵 a v designovych satach od blakea 😀

olivova
22. jún 2011

@troll - dakujem, som taka stastna, ze sa paaaaaaaaaci, som si nebola ista s tymi vlaskami, pripadala mi ako taka levia hriva neviem ci ta vlna je vhodna na vlasky, chcela som ich prerobit, ale moje baby ma ukecali, ze im sa paci, tak som ju viac podstrihla, a celkom vyzera k svetu...
tak dlho som skusala, ze nakoniec mi tato trvala 3 dni 🙂 aj to, 1 den pri mojej zabicke som usila a namalovala hlavu, druhy den telicko a kludne by som stihla saticky, len sa mi do nich taaaaaaak nechcelo tak tie prisli az na 3-ti den 😀
@bezaz - jasneeeeeeeeee, musi kracat s dobou... 😀 😀 😀

troll
22. jún 2011

@troll nie,nie vlasky neprerabaj su super,tak mne ta babika trva uz velmi dlhooooooooooo,ale uz sa niekedy znova do toho pustim,tak mozes usit dalsiu,aby si ma trocha pohnala 😀 tie latky ja nepoznam ale saty su super 🙂

troll
22. jún 2011

@olivova jaj napisala som to sebe 🙂

vera21
22. jún 2011

@olivova Uzasna je ! Mne sa na nejnajviac pacia vlasy .... 🙂 Aj farba, aj uces.... Ja by som si taku tiez chcela usit, ale musim pockat na kurz, co nam lusil slubuje a potom sa do toho pustim ! Najvacsi problem pre mna bude namalovanie tvare urcite....

vera21
22. jún 2011

@lusil2005 tak teraz vecer som sa trapila s tym zipsom - vsetko usite podla tvojho navodu /inak uzasny je ten navod, ta musim pochvalit, cely cas som mala v hlave myslienku, ze ked dokoncim tento sedaci vak, tak si normalne idem usit tu kozmeticku tasticku !!!§Takze tam skusim aj patchwork/.....No, zaver dnesneho vecera : nezvladla som vobec, ale vobec ten krok "nasuvanie bezca" na zips 😠 😠 Ja som teraz tomu venovala viac ako hodinu, zips nasity, jedna strana bezca nasunuta na zipse a ta cast, ktora je do sikma strihana, tak ta mi tam nesla. Ale ona naozaj nesla - kusok, potom mi zas neslo dole, ruky som mala uplne stuhnute, co som to tak tahala dole....Tak som to cele vyparala, normalne hodila cely nekonecny zips o zem a nasijem si tam suchy zips. Ja potrebujem iba nejako zabezpecit ten otvor, ktorym sa sypu tie gulicky, aby nevypadavali a rozhodla som sa, ze mi bude urcite stacit na to aj suchy zips. Takze idem zajtra na to 🙂 dobru noc

lusil2005
autor
23. jún 2011

@olivova wooow tak ta je suprovaaaa!!! 😵 😵 😵 pocuj zena, ved z teba sa stala babikarka! 😉

lusil2005
autor
23. jún 2011

@vera21 juj ono je to lahkeee len treba na to prist. skoda ze niesi blizsie, by som ti to ukaaazala 😖

bezaz
23. jún 2011

@vera21 dohodneme sa s @olivova a dame si u nej kurz, sak kym @lusil2005 bude mat pri babatku cas 😅 😉

olivova
23. jún 2011

@lusil2005 - ooooooooo, dakujem, vsak ale kolko skusania ma to stalo 😀 ale v celku som s vysledkom spokojna...dufam, ze uz budu cim dalej, tym krajsie 🙂 ja som vedela, ze raz sa mi to podari...:DDD

@bezaz 😀 😀 😀 clovek urobi jednu babu, a uz ze mini kurz 😀 ale oki. Ukazat mozem, staci sa dohodnut...

olivova
23. jún 2011

inak baby, zakladam blok a fotim postup tilduse postupne, ako ju robim ja. Tak vam potom hodim link (samozrejme treba trosku trpezlivosti tak 2-3 tyzdne).

vera21
26. jún 2011

Baby, kukajte, ake paradne kabelky a postupy - mnam 🙂
https://picasaweb.google.com/115719757138253216...

vera21
26. jún 2011

@lusil2005 kukaj na tuto tasticku - je krasna, vsak ?

https://picasaweb.google.com/115719757138253216...

bezaz
27. jún 2011

@vera21 jaaaj vera, tolko krasnych veci, sak to jeden zivot nestaci na usitie vsetkych 😵 😵 😵
@olivova stanka, tesim sa na blog 😀 a zavidim ten cas 😉

lusil2005
autor
27. jún 2011

@vera21 tu tasticku mam tiez ulozenu medzi inspiraciami ! 😀 😀 😀 je nadherna!

jajuuus
28. jún 2011

@lusil2005 ahoj lusi 😉 určite mi budeš vedieť poradiť, prezrela som si pár stránok s encaustic, no nádhera... a tie tvoje výtvorčeky, nemám slov 😉 ale tá žehlička je teda dosť drahá... našlo mi, že cca 25€, je to fakt také drahé? 😅 páči sa mi táto technika, no ale neviem... čo ak ma to nechytí a toľko peňazí vyhodím za žehličku 😀

lusil2005
autor
28. jún 2011

@jajuuus ahoooooj! 😀 no, veru je taka draha. najlepsie je na zaciatok zohnat si staru obycajnu nenaparovaciu zehlicku. hlavne je aby mala hladku zehliacu plochu. novu nekupuj, ta je este drahsia ako enkausticka. ale keby si zohnala niekoho kto ma taku staru ktoru uz nepouziva, tak s nou to ide super. 😉

k8y
28. jún 2011

Ahojte baby! Pozrite, ako pekne pracujem na rozsirovani svojich latkovych zasob 😀
http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/06/pri...

Uz som dosila aj ten vankus, co som spominala, ako darcek k 30. vyrociu svadby pre kamarata. Usitie sa mi celkom podarilo, ale nakoniec som nebola velmi spokojna s tou zelenou latkou, co som pouzila 😒 Dufam, ze sa im to bude aspon trochu pacit.
Vy to sice nebudete potrebovat, lebo ste omnoho sikovnejsie ako ja, ale mam to nafotene ako postup, tak to onedlho pridam na blog..

k8y
28. jún 2011

@vera21 wow, tie tasky su super!!! dakujem!

jajuuus
29. jún 2011

@lusil2005 jeeeej, si zlatá Lusi 😉 ďakujem za skvelú radu 😉 teraz už len zohnať starú žehličku... o jednej by som vedela, ale neviem, či mi ju naši dajú 😀

snehovavlocka
29. jún 2011

@k8y mne sa ten vankus celkom paci.....taky mily 🙂 a vdaka tej zelenej je to ine (nie klasicke). a zadna strana je taka cervena alebo ina?