• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

20. novembra 2016 
neváhajte a pozrite sa ako končia "závisláčky" (samozrejme ručných prác)
http://www.youtube.com/watch?v=M6ZjMWLqJvM
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2011 o 07:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ankan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa dobre zasmiala, si mi spríjemnila ráno, ďakujem :grinning:
10. aug 2011 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ankan ježíš to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2011 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera21 - ďakujem. Nie je to malé, má to takú strednú veľkosť. Je to taký spevák zo superstar, kamarátka je jeho veľkou fanynkou. Najprv som to robila podľa fotky, no on ma hrozne divné vlasy, tak som ich lepila podľa seba. Tvárička je namaľovaná.
10. aug 2011 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lussy23 je to šmajda!!! :grinning:
10. aug 2011 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
10. aug 2011 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ece som vyrobila dvoch dalších spinkáčikov pre ešte len očakávané baby dvojičky mojej kamarátky :grinning:. Nech sa z nich vyteší najskor mamina :slight_smile:
10. aug 2011 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lussy23 super! fakt sa podobá! :dizzy_face:
10. aug 2011 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@balazica26 - sú nádherní
@jajuuus - to vážne? ani som si neuvedomila. No použila som na neho predmet, ktorý veľmi nepoužíva :slight_smile: , takže je trochu upravený =))))))
11. aug 2011 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussy23 jj, podobá, len ako si písala, tie jeho vlasy skutočné by sa ozaj nedali urobiť :grinning:
11. aug 2011 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@balazica26 jsou nádherní
11. aug 2011 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky tak přidávám svoje první větší dílko - prosím o schovívavost - přeci jenom nemám se šitím tolik zkušeností jako vy :sweat_smile:
11. aug 2011 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
@ankan Skvele !!! Som sa nasmiala :grinning: :grinning:
@balazica26 - kraaaasni !!!! Aki su velki ????
@zuhur Teda klobuk dole !!! Ta knizka je perfektna !!!! To muselo byt ale prace :slight_smile: Pre mna - uplne dokonala, naozaj ! To mu urcite odloz, ked vyrastie - v 18tich bude cumiet :grinning: :grinning:
12. aug 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera21 maju nejakych 25 cm... ani som ich nemerala :slight_smile:
12. aug 2011 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera21 děkuju moc. Tady od vás si té pochvaly opravdu moc vážím. Všechny jste strašně šikovné.
Práce to bylo dost a byly chvilky kdy jsem si fakt, říkala co blbec jsem si to zase vymyslela, ale když už jsem se na to jednou dala.... Nevím jestli to ocení v 18ti, ale pokud ji teď nezlikviduje, tak ji třeba zdědí vnoučata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2011 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuhur - krásna knižka
12. aug 2011 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera21 ruzicky su krasne :wink:
@balazica26 spinkaci su superrrrrrrrr :wink:
@zuhur knizka je perfektne vydarena,len tak dalej :wink: :wink: :wink:
12. aug 2011 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby! Zdravim od Atlantiku! :grinning: Mozno je to divne, ale ja aj tu myslim na sitie :grinning:
Sili ste niektora Scottieho? Ak nie, tu je strih: http://dsquilts.com/fabric_and_patterns.asp?PageID=187
Je to jedna z veci, co by som chcela najblizsie usit, ale kamaratka, co to zacala, nevedela dosit ten stredovy pas. Tak sa bojim, ze to nezvladnem ani ja. Ak viete, ako na to, napiste mi to, prosim. Dakujem! :slight_smile:
13. aug 2011 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuhur tvoja knizka je uplne perfektna! Nemusela som byt ani trochu zhovievava :grinning:
13. aug 2011 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuuuuuha, tak dlho ziadna odpoved.. kde ste vsetky??
16. aug 2011 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. neviem...to len ja mam "v lete" (lebo na leto to moc nevyzera) problem najst si cas na sitie? mam tolko planov a nedokazem sa ani ku latkam dostat...ale zas nemozem povedat,ze celkom zahalam. ked mi vyjde cas, pridam fotky hackovanej tuniky a vesty(este treba odfotit). tak vam prajem prijemne leto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2011 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snehovavlocka ja by som tiez velmi rada sila, ale krpci mi nedovolia...len, co som vybalila novy sijaci stroj, uz sa mi starsi, velmi aktivny syn na niecom porezal, takze nehrozi, ze by som mohla pri nom vytiahnut ten stroj :rolling_eyes:
17. aug 2011 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@k8y ja čuším, ja chodím len obzerať krásne výtvory! :grinning:
18. aug 2011 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@stardust mam to podobne...ale ja som to predtym riesila tak,ze ked deti vecer zaspali,ja som si vytiahla stroj, chvilu som sila a potom som ho zas spratala....ale kedze rozbalovanie a balenie stroja mi zabralo viac casu ako samotne sitie,tak som viac sila rucne ako strojom.
18. aug 2011 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute,tak je prikladam nove foto,konecne som zasa nieco dokoncila pre kamosku na chatu,ja sijem tiez len vecer :wink:
18. aug 2011 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@snehovavlocka tesim sa na foto hackovanej tuniky :wink:
18. aug 2011 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@troll tu som pridala uz skor v teme o hackovani: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/pletieme-pre-deticky/?page=131#post-60042286
vestu este nemam odfotenu a chybju na nej gombiky
18. aug 2011 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@troll - krásne
18. aug 2011 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snehovavlocka no paradna,ty aj hackujes?to veru neviem,ale sa mi to paci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2011 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
18. aug 2011 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok