• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

@k8y - no predsa - je slnko, konecne leto, tak mi moje dietky nedaju pokoja... :grinning: Momentalne nesijem, mam take tlmiace obdobie - viac sa venujem upratovaniu nasej stavby, snad cochvila sa budeme stahovat :wink:
@troll - suuuuuuuuuuuuuuper domceky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@zuhur - uuuuuuuuuuuuzasna knizocka , na knizky ja nemam trpezlivost :grinning:
@balazica26 - krasny spinkaci...
ja vas tak obdivujem s tymi spinkacmi...mne tie hlupe kosele vobec nejdu.....
@lussy23 - smajda je super :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 @troll @k8y @olivova všem moc děkuju - asi jsem blázen, ale pomalu plánuju další :sweat_smile:
18. aug 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll dakujem,ale to bol prakticky asi prvy pokus :sweat_smile: a pridavam fotku vesty a konecne dokoncenej sitej tasky
19. aug 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@olivova heh, ja som sa dobre vyzurila pri tych košieľkach :grinning: už spinkača nechcem robiť...zase treba zmenu...
19. aug 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka pekne,teda ze nemas cas,ved hackovanie dlho trva,aj taska je peknucka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova - ďakujem
@snehovavlocka - krásna vesta i taška.
19. aug 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll hackovat sa da,ked uspavam deti (ale nie vzdy) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lussy23 dakujem
19. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tak uz tildickujem :grinning:
19. aug 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kackabrcka fešandy su to :grinning:
20. aug 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kackabrcka - krásne
20. aug 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ak by ste chceli vediet, ako bolo na dovolenke, tak takto: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/08/nakupy-v-parizi.html :wink:
Okrem toho zacal maly chodit :slight_smile: a utvrdila som sa v tom, ze 2 tyzdne s rodicmi a svokrovcami je straaaasne vela!
22. aug 2011 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@k8y Som si to cele pozrela, precitala az do konca - uzasne ! Ake pekne latky ! a tie obchody - mnaaaaaaaaam :slight_smile: Dakujem !
24. aug 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera21 :o) nemas za co! Bala som sa, ze taketo veci nebudu nikoho zaujimat.. Chcela som este pisat dalej, ale myslela som, ze viac textu uz fakt nikto nebude citat :slight_smile: Keby si niekedy chcela nakupovat vo Francuzsku, je tam este jedna velka siet obchodov: Le Renard. A kopec malych obchodikov. A keby si nahodou zhanala na patchwork latky znacky Liberty of London, ktora je dost draha, ale vyborna, tak daj pozor, lebo pod nazvom "liberty" ti predavacky ponuknu takmer kazdu latku s malym kvetinkovym vzorom :wink: To len tak na okraj, co som nedala do blogu.
24. aug 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k8y Kati, mne sa ten tvoj web velmi paci ! drzim ti palce, nech sa ti to tam pekne rozrasta - hlavne postupmi :grinning: :grinning:
24. aug 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y teda to je parada,precitala som si vsetko,urcite sa oplati vidiet :slight_smile: inac poznas obchod vo viedni na mariahilfe,Komolku ta kupus hadam vsetko aj na patchwork,ja som si kupila len dve jednofarebne latky lebo som si fakt nevedala vybrat :wink: :wink: :wink: tak uz znova sijes?ja som len tak na rychlo anjelku pre neterku,lebo sa stale nemozem dost k patchworku :slight_smile:
24. aug 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera21 :grinning: jasne! Dalsi na rade je patchworkovy kosik. Ked si pozerala aj prve clanky, je tam medzi prvotinami. Len neviem, kedy presne sa k nemu dostanem. Musim este usit kamaratke par kapsiciek a puzdierok.. objednala si to uz asi pred dvoma mesiacmi, ale vedela som, ze ju stretnem az v septembri, tak som to odkladala.. a teraz uz zacinam stresovat :sweat_smile:
24. aug 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll nepoznam, dakujem za tip! Mozno sa mi podari manzela vytiahnut do Viedne .. po vyplate, teraz sme na mizine :wink:
A este nesijem :frowning2: V najblizsich dnoch chcem uz konecne spustit ten e-shop, tak makam. Ale uz mi to chyba. A ako som pisala Vere21 (@vera21 sklonuje sa to??), uz aj zacinam stresovat, lebo nestiham sit, co som slubila.
Anjelka je super! Fakt vas baby obdivujem, ako to viete usit :slight_smile:
24. aug 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll :slight_smile: Mam uzasneho manzela! Povedal, ze mam zohnat este adresy dalsich obchodov s latkami vo Viedni, aby sme tam nesli nadarmo :grinning: Ked bude schopne pocasie, pojdeme v sobotu. Vies o dalsich???
24. aug 2011 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caveste baby, ja vobec nesijem, nie je kedy, boli sme 3tyzdne u nasich, lebo nam burali celu stenu bytu, mame tu total bordel, akurat nam len zapajaju elektrinu do kuchyne, skoro vsetko mame len provizorne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@k8y ja mam uz kupenu aj teflonovu latku dovnutra na ten lunch bag, chcela som ju usit este segre, kym tu bola, oni si aj s priatelom nosia obedy do prace, tak by ich asi aj potesila, ale nedaaa sa, nedaaa sa.. :frowning2:
uz cakam na september, ked pojde ninka do skolky, ako na spasenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: len dufam, ze nebude kazdy druhy tyzden chora :sweat_smile:
25. aug 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y ahoj,neviem o dalsich,poznam iba tento jeden,treba na internete pohladat,moj filip ma horucky,papa :wink: :wink: :wink:
25. aug 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll - peknučké
25. aug 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá , rada by som sa naučila šiť, len ja som povedzme v tomto také mierne povedané nemehlo. Viete mi poradit ako vôbec začat, hľadala som aj nejaké kurzy v TN , ale nič mi to nenašlo.
Ide o to že mňa by to aj bavilo , len sa bojím že všetko zničím, inak štrikujem ostošesť.
25. aug 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dievcata! strasne dlho som tu nebola, ani neviem ci ma cenu skusit vas docitat :sweat_smile: inac, uz mam doma maleho valibuka, narodil sa 7.8. zatial spinka, tak maminka trosku tvori - kym sa da. ale len tak pozvolna :sweat_smile:
26. aug 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lusil2005 - nádhera
26. aug 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 tak gratulujem k valibukovi! :slight_smile: Nech mu to spinkanie vydrzi co najdlhsie :slight_smile: aj k tym kabelkam! Su velmi pekne. Co je to za latku, tie jablcka? Tu prvu som myslim spoznala, ale tu druhu nepoznam...vies, ze som zatazena na latky :wink:
27. aug 2011 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@k8y takych "latkomaniacok" je nas tu viac :sweat_smile: obidve su take tie hrubsie bavlny z ikea... a dakujeeeeem za obidve blahozelania! <3
27. aug 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lusi,gratulujem ti tiezk valibukovi,asi dobre papka,nech mu to vydrzi a hlavne nech stale dobre spinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kabelky su perfektne aj tasticky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pa
27. aug 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jeeej aj som uz na teba myslela, ci to mate uz za sebou :dizzy_face: gratulujem ku synacikovi a hlavne k tomu, ze pekne spinka :grinning: :grinning: mas moj obrovsky obdiv, ako stihas aj dcerku, synatora a este aj tvorit :astonished: :astonished: :astonished: fakt klobuk dolu
baby latkomaniacky potrebujem poradit, da sa na slovensku zohnat minky? na marine mi dali link len na fler, ale nahodou nieco na SK, pripadne @k8y kati nevies na niektorej usa stranke?
27. aug 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz what is minky?? :grinning: :grinning: :grinning: zatial som na nic take nenadabila, ale keby som vedela, co to je, mozno vynucham :wink:
27. aug 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok