Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

olivova
18. aug 2011

@k8y - no predsa - je slnko, konecne leto, tak mi moje dietky nedaju pokoja... 😀 Momentalne nesijem, mam take tlmiace obdobie - viac sa venujem upratovaniu nasej stavby, snad cochvila sa budeme stahovat 😉
@troll - suuuuuuuuuuuuuuper domceky 😵 😵 😵
@zuhur - uuuuuuuuuuuuzasna knizocka , na knizky ja nemam trpezlivost 😀
@balazica26 - krasny spinkaci...
ja vas tak obdivujem s tymi spinkacmi...mne tie hlupe kosele vobec nejdu.....
@lussy23 - smajda je super 😀 😀 😀

zuhur
18. aug 2011

@lussy23 @troll @k8y @olivova všem moc děkuju - asi jsem blázen, ale pomalu plánuju další 😅

snehovavlocka
19. aug 2011

@troll dakujem,ale to bol prakticky asi prvy pokus 😅 a pridavam fotku vesty a konecne dokoncenej sitej tasky

balazica26
19. aug 2011

@olivova heh, ja som sa dobre vyzurila pri tych košieľkach 😀 už spinkača nechcem robiť...zase treba zmenu...

troll
19. aug 2011

@snehovavlocka pekne,teda ze nemas cas,ved hackovanie dlho trva,aj taska je peknucka 🙂 🙂 🙂

lussy23
19. aug 2011

@olivova - ďakujem
@snehovavlocka - krásna vesta i taška.

snehovavlocka
19. aug 2011

@troll hackovat sa da,ked uspavam deti (ale nie vzdy) 😝
@lussy23 dakujem

kackabrcka
19. aug 2011

kocky tak uz tildickujem 😀

snehovavlocka
20. aug 2011

@kackabrcka fešandy su to 😀

lussy23
20. aug 2011

@kackabrcka - krásne

k8y
21. aug 2011

Ahojte baby, ak by ste chceli vediet, ako bolo na dovolenke, tak takto: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/08/nak... 😉
Okrem toho zacal maly chodit 🙂 a utvrdila som sa v tom, ze 2 tyzdne s rodicmi a svokrovcami je straaaasne vela!

vera21
24. aug 2011

@k8y Som si to cele pozrela, precitala az do konca - uzasne ! Ake pekne latky ! a tie obchody - mnaaaaaaaaam 🙂 Dakujem !

k8y
24. aug 2011

@vera21 :o) nemas za co! Bala som sa, ze taketo veci nebudu nikoho zaujimat.. Chcela som este pisat dalej, ale myslela som, ze viac textu uz fakt nikto nebude citat 🙂 Keby si niekedy chcela nakupovat vo Francuzsku, je tam este jedna velka siet obchodov: Le Renard. A kopec malych obchodikov. A keby si nahodou zhanala na patchwork latky znacky Liberty of London, ktora je dost draha, ale vyborna, tak daj pozor, lebo pod nazvom "liberty" ti predavacky ponuknu takmer kazdu latku s malym kvetinkovym vzorom 😉 To len tak na okraj, co som nedala do blogu.

vera21
24. aug 2011

@k8y Kati, mne sa ten tvoj web velmi paci ! drzim ti palce, nech sa ti to tam pekne rozrasta - hlavne postupmi 😀 😀

troll
24. aug 2011

@k8y teda to je parada,precitala som si vsetko,urcite sa oplati vidiet 🙂 inac poznas obchod vo viedni na mariahilfe,Komolku ta kupus hadam vsetko aj na patchwork,ja som si kupila len dve jednofarebne latky lebo som si fakt nevedala vybrat 😉 😉 😉 tak uz znova sijes?ja som len tak na rychlo anjelku pre neterku,lebo sa stale nemozem dost k patchworku 🙂

k8y
24. aug 2011

@vera21 😀 jasne! Dalsi na rade je patchworkovy kosik. Ked si pozerala aj prve clanky, je tam medzi prvotinami. Len neviem, kedy presne sa k nemu dostanem. Musim este usit kamaratke par kapsiciek a puzdierok.. objednala si to uz asi pred dvoma mesiacmi, ale vedela som, ze ju stretnem az v septembri, tak som to odkladala.. a teraz uz zacinam stresovat 😅

k8y
24. aug 2011

@troll nepoznam, dakujem za tip! Mozno sa mi podari manzela vytiahnut do Viedne .. po vyplate, teraz sme na mizine 😉
A este nesijem ☹ V najblizsich dnoch chcem uz konecne spustit ten e-shop, tak makam. Ale uz mi to chyba. A ako som pisala Vere21 (@vera21 sklonuje sa to??), uz aj zacinam stresovat, lebo nestiham sit, co som slubila.
Anjelka je super! Fakt vas baby obdivujem, ako to viete usit 🙂

k8y
24. aug 2011

@troll 🙂 Mam uzasneho manzela! Povedal, ze mam zohnat este adresy dalsich obchodov s latkami vo Viedni, aby sme tam nesli nadarmo 😀 Ked bude schopne pocasie, pojdeme v sobotu. Vies o dalsich???

bezaz
25. aug 2011

caveste baby, ja vobec nesijem, nie je kedy, boli sme 3tyzdne u nasich, lebo nam burali celu stenu bytu, mame tu total bordel, akurat nam len zapajaju elektrinu do kuchyne, skoro vsetko mame len provizorne 😝
@k8y ja mam uz kupenu aj teflonovu latku dovnutra na ten lunch bag, chcela som ju usit este segre, kym tu bola, oni si aj s priatelom nosia obedy do prace, tak by ich asi aj potesila, ale nedaaa sa, nedaaa sa.. ☹
uz cakam na september, ked pojde ninka do skolky, ako na spasenie 😝 len dufam, ze nebude kazdy druhy tyzden chora 😅

troll
25. aug 2011

@k8y ahoj,neviem o dalsich,poznam iba tento jeden,treba na internete pohladat,moj filip ma horucky,papa 😉 😉 😉

lussy23
25. aug 2011

@troll - peknučké

maminuska
25. aug 2011

dievčatá , rada by som sa naučila šiť, len ja som povedzme v tomto také mierne povedané nemehlo. Viete mi poradit ako vôbec začat, hľadala som aj nejaké kurzy v TN , ale nič mi to nenašlo.
Ide o to že mňa by to aj bavilo , len sa bojím že všetko zničím, inak štrikujem ostošesť.

lusil2005
autor
26. aug 2011

ahojte dievcata! strasne dlho som tu nebola, ani neviem ci ma cenu skusit vas docitat 😅 inac, uz mam doma maleho valibuka, narodil sa 7.8. zatial spinka, tak maminka trosku tvori - kym sa da. ale len tak pozvolna 😅

lussy23
26. aug 2011

@lusil2005 - nádhera

k8y
26. aug 2011

@lusil2005 tak gratulujem k valibukovi! 🙂 Nech mu to spinkanie vydrzi co najdlhsie 🙂 aj k tym kabelkam! Su velmi pekne. Co je to za latku, tie jablcka? Tu prvu som myslim spoznala, ale tu druhu nepoznam...vies, ze som zatazena na latky 😉

lusil2005
autor
27. aug 2011

@k8y takych "latkomaniacok" je nas tu viac 😅 obidve su take tie hrubsie bavlny z ikea... a dakujeeeeem za obidve blahozelania! <3

troll
27. aug 2011

Ahoj lusi,gratulujem ti tiezk valibukovi,asi dobre papka,nech mu to vydrzi a hlavne nech stale dobre spinka 🙂 🙂 🙂 kabelky su perfektne aj tasticky 🙂 🙂 🙂 pa

bezaz
27. aug 2011

@lusil2005 jeeej aj som uz na teba myslela, ci to mate uz za sebou 😵 gratulujem ku synacikovi a hlavne k tomu, ze pekne spinka 😀 😀 mas moj obrovsky obdiv, ako stihas aj dcerku, synatora a este aj tvorit 😲 😲 😲 fakt klobuk dolu
baby latkomaniacky potrebujem poradit, da sa na slovensku zohnat minky? na marine mi dali link len na fler, ale nahodou nieco na SK, pripadne @k8y kati nevies na niektorej usa stranke?

k8y
27. aug 2011

@bezaz what is minky?? 😀 😀 😀 zatial som na nic take nenadabila, ale keby som vedela, co to je, mozno vynucham 😉

bezaz
27. aug 2011

@k8y kati takato chutna vec 😵 http://www.fler.cz/zbozi?ucat=86197