• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

@bezaz taketo stranky si myslela? :wink:
http://minkydelight.com/
http://www.fabric.com/apparel-fashion-fabric-minky-fabric-minky-dimple-dot-fabric.aspx
http://www.chenillemagic.com/c-4-minky.aspx
http://www.minkybabyfabric.com/
..
je tam toho kopec. len si pre istotu najskor pozri shipping, ci posielaju aj na Slovensko.
inak mas pravdu, je to chutne :slight_smile:
27. aug 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k8y kati diiik :dizzy_face:
27. aug 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja sa pripajam k rozsirujucemu sa radu gratulantov a prajem ti,aby drobec pekne rastol a aby bol tolerantny k mamine sikulke,aby mala cas aj na svoje hobby :wink: nech sa mame na com kochat :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, uz je to tu! Konecne mozem uverejnit takyto prispevok: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/08/dnes-je-den-d.html :wink: Ocakavam vase nazory! :slight_smile:
A teraz uz chcem iba sit a sit a sit. Fakt mi to chyba.
29. aug 2011 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@troll hneda s oranzovou - krasna kombinacia !!! Tato sa ti skutocne vydarila :slight_smile: :slight_smile:
@k8y patchworkovy kosik som nenasla - na co to sluzi ? to nie je ten obal na plienky, vsak ?
@lusil2005 Gratulujem k malinkemu !!!! Super ! Je augustovy, ako moja :slight_smile: tak tie latky som hned spoznala, lebo som si ich v prazskej ikei tiez kupila, ze si usijem tasky :grinning: :grinning: lenze vyzera, ze az buduci rok,.... Su paradne - keby si sa nudila, tak by som uvitala na tvojom webe aj nejaky postup na tasku :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz minky - perfektne !! dik, obohatila som si sici slovnik :slight_smile: :slight_smile: Ak najdete, kde sa to da zohnat, tak napiste - ja som si kupila na ten sedaci vak u alinky taku tu hunatu deku so srdieckami, ale nevyslo si mi to z toho a druhu sa mi uz kupovat nechce veru....to bude najdrahsi vak na svete :slight_smile:
29. aug 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y Kati, paraaaaaaada!!! Gratulujem - sa mi paci ta fialova farba pisma a pozadia - dobra volba. Latky su velmi pekne :slight_smile: Drzim ti palce, aby sa to dobre rozbehlo a aby si bola spokojna....
29. aug 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje vikendovky :
29. aug 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ozaj, este tu nestastnu macku - uz je davno hotova - no, poviem vam, toto uz sit asi nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vera21 Dakujem velmi pekne! Som rada, ze sa paci :slight_smile: Inak macka vyzera dobre.
Patchworkovy kosik je ten prvy v prispevku: http://modernpatchwork.blogspot.com/search/label/koš%C3%ADk.
Je to hlavne na ulozenie nejakych drobnosti. Svokra to ma na sperky, ja zatial len na dekoraciu, ale je super v tom, ze sa da rozne modifikovat, zvacsit a tak. Ja teraz najblizsie musim usit tri..z toho jeden velky na ulozenie plysakov :wink:
29. aug 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y katka aj mne sa paci,nech sa ti dari,urcite si kupim od teba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@vera21 krasne,macka je pekna ani ja to uz nebuden sit,ja som ten chvost nevedela prisit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. aug 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll :slight_smile: super, tesim sa! Som zvedava, co si vyberies :wink:
29. aug 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll dik - presne, presne - ten chvost ! je na krivo, presivala som ho dva krat, aj tak je na krivo, toto nebol pre mna projekt :slight_smile:
@k8y aha, uz viem aky kosik - dakujem ! Je velmi pekny....Ja sa chystam na vizitkare - prisli mi paradne latky z US, tak sa vytesujem :slight_smile: a vcera som zacala sit ten vankus do auta - urobila som si strih podla toho, co mame, tak uvidim, ako to dopadne...
30. aug 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz da sa z niektorych tych stranok objednat aj na SK to minky ? ak ides objednavat, rada sa pridam, podelime si postovne - daj vediet
30. aug 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 vladi, no z niektorych sa da, ale vyslo mi postovne viac ako hodnota latky {za 2metre alebo yardy?? 34dolarov} a z jedneho mi ani neodpisali :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze hladam dalej, dam vediet :wink: inak ma ho aj ta baba na fler.cz, mozno bude jednoduchsie ho objednat u nej, postovne ma 4eura cosi, musim jej napisat, ci to je za kazdy meter alebo ako to ma a asi objednam tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: skor som hladala, ze v zahranici zvycajne vychadzaju tie latky lacnejsie
30. aug 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 a prosime si foto latok, sak musiiime omrknut :grinning:
30. aug 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz no, to je drahe postovne, to sa moc neoplati...ja nechcem vela, len nieco, takze ak sa rozhodnes aj pre ten fler, daj vediet....a foto latok - hmmmmmmmmmmmmm,. to musim vyberat a nafotit :slight_smile: uvidime....
30. aug 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz este mi napado.. Nepredavaju nahodou to minky na Slovensku pod inym nazvom? Ci sa to nepreklada? A piuzivas iba jednofarebne? Na podsitie? Alebo z toho robis aj oblecenie? Videla som velmi pekne vzorovane.
30. aug 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y kati netusim, ci sa to predava aj na SK, ja som na to natrafila na marine, kde z toho baba sila deku, teda ako spodok a vyzeralo to uzasne.. mam v plane len jednofarebnu s tymi bodkami,vrch bude zvieratkovy :wink:
30. aug 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 - je nádherná tá mačička i tie ostatné dielka.

30. aug 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y - je mozne, ze sa tie minky predavaju pod inym nazvom .
@bezaz sa to estelen dozvie :grinning: ale netusim, ako sa to vola....Ak mas typ na nazov, sem s nim....

Baby pozerala som vsetky prace, mate ich kraaaaaaaaasne...aj ja by som uz mala zacat....Ach jaj....Akurat dosivam saty zabickove, na nic ine som sa nezmohla :grinning: su tak kraaaaaaasne dni.....
30. aug 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova stani netusim, ani slovnik mi na to nestaci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este stale to nie je patchworkovy kosik, ale pokochat sa mozete :slight_smile: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/09/patchworkova-lahodka.html
2. sep 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y
Krasa !!!! Ta prva lenoska je uplne genialna :slight_smile: :slight_smile: dik
2. sep 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, trošku začínam šiť a chcela som sa opýtať, látky kupujete len v kamenných obchodoch, či aj na nete? poradili by ste mi nejaké dobré www?
5. sep 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! Vcera dosity.. zatial moj najoblubenejsi kosik. Zboznujem farby, co su na nom.. A na fotopostupe sa uz pracuje!! :slight_smile: :slight_smile:
5. sep 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzubabo Ahoj! Ja asi najviac objednavam cez net, ale ked sa vyskytnem v nejakom kamennom obchode, tak vacsinou neodolam a nieco si kupim :wink: Treba davat pozor, lebo v niektorych kamennych su strasne vysoke ceny - hlavne pri patchworkovych latkach. A najlepsi e-shop je ten moj :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y nádherný košík, používa sa ako taška, či?
5. sep 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo dakujem! Tento konkretne nie, to je taka mala dekoracia, ale ked zmenis velkost a das uska do prostriedku, tak sa moze :slight_smile:
5. sep 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y -nádhera
5. sep 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok