• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

7. augusta 2017 
@bezaz az teraz mi doslo, ze zari je september, nie oktober :fearful: no neviem, ci sa tak narychlo vieme zorganizovat. Ale keby si este nadabila na dalsie vystavy, daj vediet!
9. sep 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 napadlo mi este- ten vankusik nemal byt aj s opierkou hlavy?ja som myslela,ze taky si zhanala....
9. sep 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23
@snehovavlocka
@zuzubabo dakujem Vam :slight_smile:
@zuzubabo ta latka - jeden yard, co je nejakych 90cm stal 7.99$, postovne na SK bolo 7$
9. sep 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka strih ti kludne poslem - len neviem ako by sa to dalo mailom ???? asi ho obkreslim a poslem ti ho postou, ci ako ? :slight_smile:
Ten vankusik asi nie s opierkou hlavy - som sem davala link, ze aky sme kupili - to je len okolo krku s tym, ze na tych bokoch ma polozenu hlavu, ked spi.....moja mala, ked zaspi v aute, tak jej hlava padala uplne dole, vyzerala ako opita, chrapala, normalne som sa bala.....teraz, ked zaspi, tak ma hlavu naboku, polozenu na tej rozsirenej casti ....
9. sep 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikovnice, len tu zízam, čo dokážete a keďže ja na vás nemám, tak by som sa chcela spýtať, či by ste niektorá vedela a bola ochotná ušiť taký domček, stan alebo ako to nazvať, nad posteľ. Nejde mi sem vložiť ten obrázok, ešte to skúsim
9. sep 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 lebo ja som videla podobny v nemenovanom mamickovskom casopise,ale mal aj taku ako opierku na hlavu (zo zadnej strany) a vpredu sa tie rozsirene casti spajali nejakym magnetom alebo cvokom alebo cim. a dieta ked zaspalo si vlastne udrzalo povodnu polohu sedu a nepadala mu hlava. dokonca sa to, tusim, dalo aj priviazat o sedacku. ale v obchode take nikde nemali a cez internet by to stalo bez postovneho nejakych 500-600korun,uz nepamatam presne.....este pozriem link,ci si nespomeniem
10. sep 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak znova som skusala vankus
10. sep 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@troll jeeej to je pekne :dizzy_face:
10. sep 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz tak ja uz mam iste, ze na tu vystavu nepojdeme. Mali sme uz dohodnutu navstevu a okrem toho maly trochu ochorel, takze si musim pockat na nejaku dalsiu.

Inak bola som v tej Viedni. A neodpustila som si k tomu napisat do blogu :wink: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/09/nakupy-vo-viedni.html
Dakujem za tip!
10. sep 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll nádherný vankúšik, vyzerá dosť zložito :wink:

@snehovavlocka asi sa nechám inšpirovať :slight_smile:
10. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll Fakt pekne! V mojich oblubenych farbach :slight_smile:
10. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y kati napodobne, staci tyzden skolky a mlada dnes oscilovala okolo 37 a sople az po bradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem si precitat, co si pekne videla
inak tu je bolg s par fotkami z toho tisnova http://www.galeriemarina.cz/kure/blog/vystava-v-Tisnove
10. sep 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, este sa vratim k tomu fabric swapu, co sme davnejsie spominali. Mozno sa mi crta jeden priestor. A keby nas bolo menej ako 5, tak by som vas pozvala k sebe na kavu. Myslim to vazne. Celkom rada by som uz nazivo stretla nejake nadsene latkomaniacky :slight_smile: Kto z vas je v Bratislave??
11. sep 2011 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz juuuj, no niektore tie quilty su neskutocne! Dakujem za link :slight_smile:
11. sep 2011 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata sikovnice :wink: poznate alebo lepsie povedane mate skusenost s latkami zo ZEBRApatchwork?Myslim kvalita cena a tak....vdaka
11. sep 2011 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@k8y no vidim ze na vylete vo viedni bolo super ja ten obchod zboznujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a popisala si to super :slight_smile:
11. sep 2011 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamkajanka ja mam ,pouzila som latky na moj vankus,kupila som si len po 10cm a som v celku spokojna latky su nadherne, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2011 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll dakujem za pochvalu :slight_smile: ano, bolo fajn, len na konci som bola trochu sklamana, ze som nevidela, co maju v tom patchworkovom obchode..a bolo pred vyplatou, tak som toho vela nenakupila :wink:
12. sep 2011 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@troll kraaaasne katedralaky!
12. sep 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mamkajanka ja u nich casto nakupujem. maju kraaaasne latocky. trosku drahsie, ale to preto ze su dovozove. stoja za to.
12. sep 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y kati, ja by som dosla, ninka uz od buduceho tyzdna pojde na cely den do skolky, tak o jedno dieta menej :grinning: len ja tych latok az tak vela nemam nasyslenych :sweat_smile:
12. sep 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz nevadi, aj 20 cm sa rata :wink: A aj keby nie, dali by sme aspon tu kavu a porozpravali sa. Pripadne dones ukazat nieco, co si v poslednej dobe sila, aspon sa nieco naucim :wink:
12. sep 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y katka haha, ze co som sila :grinning: no chystam sa uz asi mesiac usit muzovi citywalkera na narodky, len nemam este objednane latky, predsa len, z kvetinkovych mu tazko nieco usijem :sweat_smile:
inak mi dnes doslo to minky, baby, postovne ze 318Kc!!!! peklooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je uzasne, oskarovi som kupila baby blue dots a ninke ruzovucky s kasmirovym vlisom, ci ako sa to povie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz len najst si cas.. tajne dufam, ze ked uz ninka bude v skoke a oskar obcas aj cez den pospi, ze sa bude dat.. len treba este upratat po prerabke, este nemam upratane veci do linky atd :sweat_smile:
12. sep 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz @troll Manzel mi navrhuje, aby sme sa stretli 16.9., ze postrazi maleho, aby som sa vam mohla venovat. Ale pre teba @bezaz je to asi prilis skoro, vsak? Ked mala ide do skolky az buduci tyzden.. Kludne si navrhnite, kedy by ste mohli.

A prida sa este niekto?? Podava sa kava, sladkosti a latky! :grinning:
12. sep 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y kati, ak vsetko bude ok {teda mala zdrava a aj ja}, tak 16. sme v rajeckych tepliciach nalozeni v bazene :grinning: :grinning:
inak od buduceho tyzdna hocikedy, od oktobra by sme s mladasommali zacat plavat, ale sak to uz nejako operativne dohodneme :wink: to bude riadne komorne stretko
13. sep 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz @troll Ak by vam to nevadilo, pozvala by som este kamaratku Anku. Ona je tiez na materskej a sije uz 10 rokov.. len nechodi diskutovat na MK :slight_smile:
13. sep 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@k8y a kde sa idete stretnuuuut zienky? len tak na pokec na kaficko? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ideme sa stretnut v Bratislave, zatial to vyzera tak, ze u mna :slight_smile: Kludne sa mozes pridat! Na kaficko, pokec a zamienkou je fabric swap. Takze ak mas latky, ktorych mas vela alebo iba nevies, co s nimi, skusime si nieco povymienat :slight_smile:
13. sep 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok