Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

siouxsie
28. okt 2012

adventný kalendár. aby tento rok to čakanie na darčeky bolo trochu zábavnejšie, rozhodla som sa poriešiť to trochu netradične. v príslušnej priehradke kalendára si každý deň deti nenájdu sladkosť, ale lístok s indíciou, resp. hádankou, po ktorých správnom vylúštení vlastne prídu na to, kde majú pátrať po sladkej odmene. takže bude to chcieť z ich strany trochu dôvtipu a odo mňa zas istú dávku vynaliezavosti, aby to nemali veľmi ľahké

lussy23
29. okt 2012

@siouxsie krásne

vera21
29. okt 2012

@siouxsie wow, neprestavas ma udivovat, uzasne, mam chut ta napodobnit 🙂))

siouxsie
29. okt 2012

@lussy23 ďakujem 🙂
@vera21 tak rýchlo šup na to, potom si môžme pomôcť s vymýšľaním hádaniek, predsa len, byť 24 dní originálna a vtipná, to je veľa aj na koňa 😝

fatima30
30. okt 2012

kočky zase nieco,konik pre kamosku macicka na vencek.(este nenamalovana🙂)...a supravka pre mojho krpca 🙂

lusil2005
autor
31. okt 2012

Kraaaaasne tvorenicka tu pribudli! Tiez pridavam trosku svojho tvorenia.... Jedno smutnejsie tvorenicko... smutocny veniec, a potom obal na diar, vysivany obal na knizku, vysivane chnapky, anjelikovia zo slaneho cesta a vysivane jesenne listie...

siouxsie
31. okt 2012

@fatima30 tá mačička bezpodmienečne potrebuje tváričku. poprosím rýchlo dorobiť a odfotiť, bude to nádherná cicuša 🙂

siouxsie
31. okt 2012

@lusil2005 obal na diár úplne najsampekný 😉

siouxsie
31. okt 2012

sponky do vlasov z kuchynských hubkových utierok.

abriela
31. okt 2012

@lusil2005 nadheha. Akurat vcera som citala zaciatok diskusie z roku 2009 kde si pisala o tom ceste.

ludik3
31. okt 2012

Ahojte,
konečne aj ja niečo pridávam po dlhej dobe 🙂

lussy23
31. okt 2012

@fatima30 krásnučké

lussy23
31. okt 2012

@ludik3 jej to je krásne

lussy23
31. okt 2012

@lusil2005 krásne výtvory
@siouxsie krásne sponky aj dcérky

fatima30
31. okt 2012

@lusil2005

lusilka podla akeho navodu si urobila ten obal je to krasne a ti anjelikovia nemas navod prosiiiiiiiiiiiim

siouxsie
1. nov 2012

@lussy23 dík a dík aj za tie dve krásne dcérky 😉 ono jedna z nich je totiž chlapec 😀 😀 😀

mima1
2. nov 2012

ahojte baby. chcem sa opytat neviete niekto kde by som zohnala na nete predlohu na site srdiecko? viem ze je lahke nakreslit si srdiecko a potom vystrihnut z latky ale dako sa mi nedari 🙂 ☹

anamor
2. nov 2012

@mima1 napr. http://www.mimibazar.sk/tisk_navodu.php?id=85 alebo sup do google strih srdiecko a kuk na obrazky 😉

mima1
2. nov 2012

@anamor 😉 dakujeeeem 🙂

kijara31
3. nov 2012

Ahojte šikovnice...ja vas tu citam uz "hodnu chvilu" poctivo od zaciatku, prosím vás, neviete mi poradiť kde by som našla strih na myšku Bertu z časopisu Marina....mam ich vsetky, okrem prave tohto..... atk pripadne ak by niektora chcela mozme si nejake strihy pomenit...

kijara31
3. nov 2012

@angela1981 kvetinka je nádherná, dá sa nájsť na nete strih?

maryennn1
3. nov 2012

Ahoj žienky vidím, že stále pribúdajú nové a krásne veci, tak sa idem aj ja pochváliť s novým výtvorom 🙂

angela1981
3. nov 2012

@kijara31 Neviem ja som ho dostala od svagriny ale tusim ano len treba hladat 🙂

juny
3. nov 2012

@maryennn1 krásna súprava 🙂
@siouxsie parádne veci tvoríš 🙂
@lusil2005 mrkla som tvoj blog ...je super.... 😉

juny
3. nov 2012

@lucy_lu http://janart.webgarden.cz/tilda-strihy....a sú tam aj krásne vecičky,pekný blog 😉

siouxsie
3. nov 2012

@maryennn1 suprové 😉 presne takéto dačo mi doma chýba. recepty mám na kadejakých lístočkoch a to večné hľadanie, keď nejaký potrebujem, ma "zabíja". receptár ako sa patrí, fakt krásny a to vypracovanie... no čo? šikulka 🙂

siouxsie
3. nov 2012

tvorenie s mojimi deťúchmi na tému "Adéla ještě nevečeřela" (z kartónových krabíc od vajíčok)

maryennn1
3. nov 2012

@siouxsie jeeej krásne, to by som mohla aj s mojimi deťmi v škole robiť 🙂 krásne a ďakujem za pochvalu receptára 🙂

bezaz
3. nov 2012

caveste, no krasne vecicky pribudaju, super, kolko sikovnic tu je 🙂
ja som zacala s vianocnymi darcekmi, zatial 4ks prestierania s chnapkou, este musim dosit 2, len mi dosla latka 😅

lussy23
4. nov 2012

@maryennn1 krásne
@bezaz krásnučké
@siouxsie krásnučké