Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lusil2005
autor
23. feb 2011

@bezaz innka? ona sije krasne vecicky... ja som tomu riadne prepadla ked som sa dostala na patchworkovu diskusiu na dama.cz 😅

lusil2005
autor
23. feb 2011

@bezaz a dakujem!!! 😅 za pochvalu :-*

troll
23. feb 2011

@bezaz krasna macicka,aj ta latka,ocka si vysivala?

troll
23. feb 2011

@lusil2005 nadhera,a co sa chces ty ucit,ved to mas supeeerrrr 😵

lusil2005
autor
23. feb 2011

@troll aaaale nie, este to neni ako "namalovane" 😀 musim vela trenovat. 🙄

bezaz
23. feb 2011

@troll mama povytahovala 20rocne zasoby, napr k tejto ciernej latke ani nevedela, naco ju kupila 😀 😀 a cicuska je malovana, nejakou zhodou nahod som si kupila bielu farbu na textil 😉

papajka7
23. feb 2011

@lusil2005
@troll dakujem za pochvalu a strih som si spravila s nepouzivanej papucky,lebo jednu som stratila,a potom som len upravovala velkost,je to velmi jednoduche,cas mi len zabral motiv

papajka7
23. feb 2011

@bezaz krasna macicka 😵
@lusil2005 tak mne sa ten vankusik velmi paci,nevidim na nom,ze by bol nepodareny

petusska
23. feb 2011

Ahojte sikulky,chcem vas pochvalit,robite nadherne vecicky,klobuk dolu 🙂 rada by som sa vas opytala,chcela by som pre maleho usit sedaci vak a neviem aku latku vybrat,je treba na to nejaku specialnu?dakujem za rady sikulky 🙂

lusil2005
autor
23. feb 2011

@petusska vnutro je vraj dobre z nejakej elastickejsej latky ako je popelin a podobne... ked je ta latka elastickejsia, tie gulicky sa v nej lahsie presypaju a prisposobuju. no a vonkajsok z coho len chces. je velmi dobry plys, alebo bavlnene platno. alinka ma na mimibazare v ponuke aj popelin aj mikroplysove deky: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=38347

zuzanocka
24. feb 2011

@lusil2005 @petusska nechcem nikomu kaziť kšeft, ale tie mikroplyšové deky sa dajú napr. v Jysku kúpiť za polovičnú cenu tej, čo je na mmb 😉

lusil2005
autor
24. feb 2011

@zuzanocka ale kludne kaz kseft! 😀 a kde je to v Jysku? 😵

zuzanocka
24. feb 2011

@lusil2005 http://www.jysk.sk/butikker.htm?regionid=6 😉
no ale že by si ty, taká kreatívna osoba nepoznala Jysk?? 😕 😕 😕 😝 😉 deky - také obyč (ja som z nej šila kostým macka na karneval) ma vyšla 2 eurá... 😉
treba vyčíhať akciu... majú ich pravidelne 😉

troll
24. feb 2011

inac v tom Jysku mali aj tie kosicky,plnene kartonom,celkom pekne ale ja si ho rada usijem 😵

zuzanocka
24. feb 2011

@troll tak, tak... ja som "košíčková", páči sa mi to, ale keby som mala nafukovací dom... nemám to kde držať všetko 😝
ozaj, nejake tipy na "prestieranie" nemáte? 😉

lusil2005
autor
24. feb 2011

@zuzanocka tipy na kupenie alebo usitie prestierania? 😀

zuzanocka
24. feb 2011

@lusil2005 usitie 🙂 resp. ine vytvorenie 😀
minule som citala - tusim na mmb to bolo? - jedna kocka robila z "euroobalov" - proste vlozit nejake obrazky, presit a hotovo.. lenze euroobaly su A4 a to sa mi zda pod tanier male - aspon teda moji su take svinky, ze by im to bolo malo 😝

lusil2005
autor
24. feb 2011

este nejake vianocne darceky...

zuzanocka
24. feb 2011

@lusil2005 nádherný 😵 úžasný

troll
24. feb 2011

@lusil2005 na tak to je fakt suuuperr,krasna latka,na to treba asi lepsi stroj?alebo rucicky 😀

lusil2005
autor
24. feb 2011

@troll dakujem! ale nieee, ten kufrik je v podstate jednoduchy. olemovany je tak isto ako vankuse alebo deky, vlastne cele je to usite tak isto akurat je zosity "poskladany" 😅

vera21
24. feb 2011

@lusil2005 Naaadhera. ako vzdy ! 🙂

vera21
24. feb 2011

@bezaz Cica mica paradnica 🙂 To je ta macka, co ju tu vsade fotia iba zozadu ?
Je fakt pekna.....Ksicht ma dokonaly 😎

lusil2005
autor
24. feb 2011

@vera21 vsetci ju fotia zozadu lebo tak sedi na okne ze ju je vidiet len zozadu 😀 😀 😀 hej to je ona 😅

snehovavlocka
24. feb 2011

@lusil2005 mmmm.........tie kufriky su krasne....dobry napad to je 😝 😀 😀 😀

dudri
25. feb 2011

kto by vedel poradit, e mozem nalepit obycajnym lepidlom herklues- servitku na textile.
kupila som DA Vinci decoupage lepidlo na textil 50ml za 4,20€ 😝 drahe, viem v Hornbachu stoji 58ml za 2,4€, ale nejdem daleko.
potrebujem aspon200ml.

Bratislavcanky, vies kde je zohnat nizka cena decoupage lepidlo na textil?
nechcem objednat eshop, pridrazi postovne. 😝

troll
25. feb 2011

tak moja dalsia tilda,ta uz mi tak zabrat nedala 😀

lusil2005
autor
25. feb 2011

@troll mas ju krasnu!

@dudri ja by som to s herkulesom nelepila, na tom lepidle na textil je super ze to mozes prat. herkules by podla mna pri prani tu servitku na textile neudrzal. inac ked kupujes herkules, kupuj ho v obycajnych farbach - lakoch. v hornbachu je predrazeny...

ankan
25. feb 2011

vedeli by ste mi preložiť z ruštiny ? Trochu viem, ale všetky výrazy nepoznám a internetový prekladač prekladá ako vždy hlúposti. Ďakujem.

dudri
25. feb 2011

@lalus, nebude prat, sila som knizku, potom ukazem fotku, chyba suchy zips...