Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

annaola
21. feb 2012

@troll Ake nadherne!!! Ako sa ti podarilo usit taku malinku babiku? Musela to byt papracka! A ta 12 uholnikova vecicka je vankusik ci nieco ako taburetka na sedenie?

@stardust Vlizelin na spevnenie pasu sa da nahradit latkou, ktoru pozdlzne vela stredu prisijeme, tak aby sitie nebolo vidno z licnej strany.
Ja mam dalsiu somarinku do zbierky : http://moresuntolife.blogspot.com/2012/02/hrusk... . Manzel zasa stupil na spendlik, tak som si to chcela unho rychlo vyzehlit 😀

stardust
21. feb 2012

@annaola dakujem, vlizelin mam uz doma, momentalne sa potim nad zipsom 🙂

stardust
21. feb 2012

tak kaslem na ten vlizelin...nejakym zazrakom sa neda nazehlit na textiliu 😒

ankan
22. feb 2012

@k8ty skús pozrieť tu http://www.google.sk/search?sourceid=chrome&ie=... nájde veľa odkazov.

bezaz
23. feb 2012

baby, tak uz aj cechacci okopirovali minky http://www.mojelatky.cz/www-mojelatky-cz/eshop/... ktovie, ako vyzera v skutocnosti

troll
23. feb 2012

@bezaz ked budes niekedy objednavat ,pripojim sa a cena je lepsia?ta ceska? 🙂 🙂 🙂

troll
23. feb 2012

@annaola to je vankus,ale moze byt aj taburetka 😀 vies ja mam rada take mini vecicky,nieje problem to usit 🙂 🙂 🙂

vera21
26. feb 2012

@annaola ta hruska je paradna !
Tak ja som sa zas inspirovala tymi linkami, kde boli napady na sponky do vlasov 🙂 Mala ich nosi a nikto take nema 😀

vera21
26. feb 2012
bezaz
26. feb 2012

@troll adi, nebudem objednavat, vcera som dobojovala deku pre oskara k prvym narodkam, spodok je z minky a tolko som este v zivote neparala 😠 😠 😠 takze minky si uz neprosim 😀 😀 😀 ale cena je urcite priaznivejsia, ako to americke, ale ma nizsiu gramaz, ktovie ake je nazivo
@vera21 vladi, super su tie sponky, ja sa na ne furt chystam a nemam kedy 😅

troll
26. feb 2012

@vera21 tie su paradne,pekna praca 🙂

troll
26. feb 2012

@bezaz a kde je foto?neva,momentalne ani nepotrebujem,ale urcite si raz kupim 🙂

bezaz
26. feb 2012

@troll zatial nemam nafotene, slubil mi peto, ze spravi pekne fotky, tak pridavam len jednu este pracovnu 😉

troll
26. feb 2012

@bezaz ty brdo,to je super foto 🙂 Oskar teda vyrastol a ta deka uz teraz vyzera skvele,jupi tesim sa na cele foto pa mojka 🙂 🙂 🙂

bezaz
27. feb 2012

@vera21 vladi, dnes mi dosli tie latocky z ebay 10x10 stvorce, normalne som z nich nadsena 😵 😵 len skoda, ze teta nema v ponuke aj vacsie rozmery, lebo toto kym zosijem, tak osediviem 😅

k8ty
27. feb 2012

Ahojte žienky! Včera som konečne ušila prvý blok do toho medzinárodného swapu. Myslíte, že môže byť? Ja som si to predstavovala úplne inak, pôvodne som chcela iné farby a červenej len trochu. Nakoniec je to celé červeno šedé. Nie som z toho nejaká nadšená, ale začínam si to zvykať. Keby ste takýto blok dostali v swape, nadávali by ste mi? 😅

k8ty
27. feb 2012

@bezaz ale prosím ťa, 10x10 je v pohode 😀 @vera21 Však, Vladi? Oproti 5x5 😀 😀

lussy23
27. feb 2012

@vera21 nádhera
@k8ty krásnučké
@bezaz krásna fotka aj malý model 🙂

k8ty
27. feb 2012

@lussy23 ďakujem! nevadí, že je to trochu chaotické? Na môj vkus veľa vzorov..

andy555
27. feb 2012

Ahoj, lusil, si fakt neskutočná, tie tvoje bábiky ma dostali 🙂 , ja tiež patlám zo všetkého možného, už to len nafotiť a niekde zavesiť... Si šikula! 😀

annaola
27. feb 2012

@vera21 Krasne sponky, skoda ze nemam dievca a ja uz na ne nemam vek 😀 😀
@k8ty vyzera to super a myslim, ze ak mas pocit ze je tam vela tvarov staci to zmiernit napr. bielou 😉

k8ty
27. feb 2012

@annaola no, to bola jedna z prvých možností, čo som skúšala. Vymenila som tú červenú bodkovanú za bielu, ale to sa mi páčilo ešte menej. Biela na seba stiahla celú pozornosť 😖 Najhoršie na tom je, že už ani veľmi nemôžem skúšať, lebo budem mať málo tých červených látok.. a možno aj času 🙂

bezaz
27. feb 2012

@troll adi v zasade som dodrzala vsetko, tak neviem, kde udelali soudruzi z ndr chybu?? 😅 😉

bezaz
28. feb 2012

pridavam slubene foto, este som sila aj jednu tildusku pre kamosku, len mam dilemu, ci jej este dat nieco do vlasov, tak nie je 100% hotova

troll
29. feb 2012

@bezaz nadheraaaaaaaaaaaaaaaaa,teda tie latky su neskutocne krasne a super si ich skombinovala 🙂 🙂 🙂 skade su?jaj tildusa je super 🙂 🙂 🙂 a preco sa ti to zle silo?lebo ja si tu minky urcite chcem kupit!pa

bezaz
29. feb 2012

@troll adi z fabrikshack, je to jedna kolekcia, to sa lahko kombinuje 😉 od hoffmana it's a jungle out there 🙂 minky je umelina a taha sa, ale ked budes spendlit, ako pise ta baba na blogu, tak by to malo byt ok, resp nesit obracanu deku ako ja blba 😀

k8ty
29. feb 2012

@bezaz už som ti chválila aj na fb, ale musím znovu 🙂 Deka je fakt veľmi vydarená. Normálne si mám chuť ju ošahať 😀 Donesieš na najbližšie stretko? Tilda je super.. asi ti do toho nemám čo kecať, ale mne sa do tých vlasov celkom žiadajú mašličky 😵

bezaz
29. feb 2012

@k8ty katka vdaka, kazda chvala potesi 😉 budem sa snazit, ved dufam, ze najneskor buduci weekend sa vidime, ci? 🙂 a objednavatelka si ziada kvetinku na prsia, inak ze nic, tak vyhoviem poziadavke, inak tych masliciek sa aj mne ziada, len ma maslicky na leginach, na prsiach, zasa sama maslicka 😅

k8ty
29. feb 2012

@bezaz tie z legín presuň na vlasy 😀 Áno, vidime sa už budúci. Dokonca musíme, lebo my potom ten ďalší víkend, 17.-18. ideme do hôr, tak nebudem môcť prísť.