Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

bezaz
27. júl 2014

@montry telickova bavlna je na tildy ok, na mmb urcite najdes, alebo pozri v galanterke, taku hustejsie tkanu, aby sa ti nerozchadzali svy a nastrihy, na babiky je lepsi kanafas, ale ten je dost drahy

miriatinko
29. júl 2014

.

79marry
5. aug 2014

Tak som podľahla šitiu aj ja 😀

79marry
5. aug 2014
zdenkadovi
5. aug 2014

Zienky pomozte ano vyrobit macka pre decke centrum macik

79marry
5. aug 2014

@zdenkadovi Ahoj, ak mi pošleš mail,tak Ti môžem poslať nejaké návody, čo mám. Inak som ich našla cez google, len nemám adresy ale posťahované 😀

79marry
5. aug 2014
79marry
5. aug 2014
zana7
12. aug 2014

Ahojte :D Prosím Vás, ja som z toho na nože! Chcem naplniť hračku, ktorú zrejme plánujem v budúcnosti prať... čo je lepšie? Molitanová drť, drť z vatelínu,či duté vlákno? Ja už neviem, ani ako sa volám...mám chaos, čo je čo a čo je lepšie. Máte to odskúšané? Čo sa najviac osvedčilo? ĎAKUJEM za každý komentár... :D :D :D Zachráňte ma...

bezaz
12. aug 2014

@zana7 urcite dute vlakno 😉

zana7
13. aug 2014

@bezaz aj ja si myslím, dikes :D aaa powieš mi nejaké dôvody? aby som mala srdce na mieste, že argument je opodstatnený :D pekný deň!

bubulacka
13. aug 2014

@zana7 tiez som za dute vlákno - neurobí ti hrče, je mäkšie, ja používam antibakteriálne - vhodne aj pre babatka 🙂

snehovavlocka
14. aug 2014

@zana7 urcite dute vlakno. molitanove drte a kocky a kadeco nemaju pekny tvar a nie su vhodne pre male deti. to dute vlakno je super a aj po vyprati a vyschnuti ma stale dobry tvar. mam antialergicke a neviem si vynachvalit 🙂

zana7
14. aug 2014

@snehovavlocka
@bubulacka

Ďakujem, žienky :D Vrelá vďaka, veeeeeľmo ste mi pomohli... Pekný deň :D

79marry
18. aug 2014
lienok1
21. aug 2014

ešte horúca...Malenka "ESTELLE"...s vymeniteľnými sukničkami...už putuje k novej majiteľke 🙂

kmija
25. aug 2014

@lusil2005 super vyrobky....

79marry
29. aug 2014

Melisska rozbila darovanú Žabulienku zo sádry, tak mamina vymyslela takúto

kijara31
4. sep 2014

a trošku zase mojho šitíčka 😎

sunshineka
11. sep 2014

@angela1981 ako sa prosim ta sije taketo nieco?skusala som,ale moja nevyzera takto vabne.nie je niekde navod?

janka_k
13. sep 2014

nemate niekto nahodou na predaj casopis Marin quilt 3/2011? alebo nevideli ste niekde strih na tu penazenku odtial? dakujem

bezaz
14. sep 2014

@janka_k skus na printereste, daju sa najst strihy velmi podobnych penazeniek, alebo na kurz treba ist 😉

79marry
14. sep 2014

Tak zase som trošku pošila 😀

kornelia
25. sep 2014

Ahoj dievcata, chystam sa napisat jeziskovi o stroj Brother DS 140, po rocnom pozerani, som sa nakoniec rozhodla pre tento model. Chcem sa opytat, ktore mate sijaci stroj Brother, kde objedanvate doplnky na tuto znacku? Myslim cievky, patky, nite, ihly atd atd. Obchod kde budem kupovat stroj ponuka malo doplnkov, tak sa opytam na vase skusenosti.
Pripadne budem vdacna za kazdu radu ohladne ihiel aku znacku, ktore su najlepsie, typ a rovnako aj nite. Dakujem

jajabajaja
29. sep 2014

@kornelia u nas v galanterke, kde som ho kupila chodim riesit co mi zachyba,ale teraz som objavila tsranku, z ktorej objednavala kamoska a je to tam neporovnatelne lacnejsie vsetko
http://www.uniaspecial.sk/

jajabajaja
29. sep 2014

moj najnovsi vytvor, na ktory som ozaj hrda 🙂)

fatima30
2. okt 2014

nieco zo siticka

bezaz
6. okt 2014

ak mi to zasa nestopnu, pozyvam vas na kurz do senca 🙂 http://www.ozsidielko.sk/patchwork-jesenny-obrus/

79marry
20. okt 2014

Žienky konečne som si spravila radosť 🙂

sarin
20. okt 2014

@79marry krasna tilda babika som netusila zr je rakaaa velkaaa 🙂
@lienok1 tvoja babika mi vyrazila dych.. Nadherna 🙂