Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
9. apr 2011

@dudri nadherne,podarili sa supeeerrr 😵 ja som skusala ten domcek

cicimotinka
9. apr 2011

@sammy19 je fakt škoda, že toto som nevidela nikde propagované a reklamované... je to škoda... ☹ rozmýšľam nad založením témy, kde by sme mohli pridať aj foto "koníkovkých maňušiek", ktoré by niektoré z nás poslali do aukcie
... 😎

lusil2005
autor
9. apr 2011

ahojte zienky! jejda to je zas novej krasy!!! ste vsetky sikovnice sikovne!!! ja som cely marec sedela nad danovymi priznaniami, ale teraz sa zas pre zmenu nepohnem od stroja 😀 tak sa zas pomalicky do toho dostavam: nova babulka, 40 cm

troll
10. apr 2011

@lusil2005 ta je krasna,taka jarna princezna aj ta huska jej pristane,super 😵 😵 😵

vera21
10. apr 2011

@troll pekny domcurik ! Ti vysiel.....
@lusil2005 konecne si sa ozvala 🙂 Naaadherna je, nemam slov....Kedy bude kurz ? Aj ja uz chcem taku usit 😀

lusil2005
autor
10. apr 2011

@vera21 Noooo, uz mam po danovych, takze sa mozem veselo pustit do organizovania. Ozvali sa mi dalsie tri zienky ze by mali zaujem. Tak hadam to tento krat vyjde 😀

Stihla som dokoncit este jednu babulku - tento krat 60 cm...

farenka
11. apr 2011

@lusil2005 neuveritelne naaadherne babiky,tie oci su neskutocne. fakt pekne, klobuk dolu 😲

@troll krasny domcek, pekne to ukaze 🙂

troll
11. apr 2011

@lusil2005 ta je krasna,a tie latky su super,a tie rucicky,velmi sa mi paci 😵 😵 😵 😵

evicka1
11. apr 2011

ahoj slecny damusky a mamusky
po desiatich rokoch som vyhrabala stroj od babicky a dala sa do velkeho sitia 😀 teda skor si vytvaram vztah k tomu-nikdy v zivote som nic neusila. tak dufam ze mi tu nejak poradite
majte sa krasne

dudri
11. apr 2011

@olivova, @sammy @troll mozes usit macku a pes podla tildy
tam su strihy http://www.janart.webgarden.cz/tilda-strihy

@lalus sa tesim dalsie na tvoje tvorenie

lusil2005
autor
11. apr 2011

zienky dakujem dakujem! dnes som zmajstrovala vankusik pre sesternicu... 😅

vera21
13. apr 2011

Caute zienky, tak mne ta anjelka netrvala tri tyzdne, ako som si myslela 🙂 Tu je :

snehovavlocka
13. apr 2011

@vera21 😵 😵 😵 😵 ta je krasna.......paradna. tento strih som asi este ani nevidela(myslim oblecenie)

bezaz
13. apr 2011

@troll @lusil2005 @vera21 krasne vecicky, jaj, ako vam zavidim, ze mate na to cas, mne to sitie normalne chyba 😅
@vera21 to je z tildas atelier? a cipku mas tu "sikmu", ci ako sa to vola? krasna 🙂

vera21
13. apr 2011

@snehovavlocka
@bezaz Dakujem Vam, tato sa aj mne paci, lebo je v mojich oblubenych farbach 😀 Ten strih je z novej Tilda Atelier a cipka je podla mna normalna - teda neviem, ako vyzera ta sikma, ale toto nie je sikma, je taka obyc....
Ten Tilda Atelier - hodila som sen link na tu knihu asi dve strany dozadu, tak odtial som si vytlacila to oblecko...

troll
13. apr 2011

@vera21 no ta je krasna,fakt sa ti podarila,a tie latky super 😵 😵 😵 😵

troll
13. apr 2011

@lusil2005 vankusik paradny 😝 😝 😝

troll
13. apr 2011

@vera21 inac tie navody na vlasky su tiez super

farenka
13. apr 2011

@lusil2005 naaaadherne, velmi pekna farebna kombinacia. 🙂 si vazne sikovna, ja som nedavno skusila podobny vankusik, ale nepodarilo sa mi zosit jednotlive stvorceky rovno. vzdy mi to "utieklo" 😝

@vera21 kraaaaaasna anjelka. podarila sa 😎

dievcata, tu je moj uuuuuuuplne prvy vytvor na mojom uuuuuplne prvom sijacom stroji. Nazvala som ho "plazove lezadlo" 😀
S vami sa samozrejme nemozem porovnavat, ale na prvy krat som nechcela robit nic zlozite aby ma pripadny neuspech neodradil. 😅
tak snad sa nabuduce budem moct pochvalit aj niecim inym 😵

farenka
13. apr 2011

@evicka1 ahoj, ani ja neviem sit, ale baby su tu velmi sikovne - vsetko vyzera tak jednoducho az som to chcela skusit. ale zistila som ze az take jednoduche to nie je 😀
ale nevzdavam sa 😉

troll
13. apr 2011

@farenka velmi pekne a zaujimave,len tak dalej 😵 😵 😵

lusil2005
autor
14. apr 2011

@farenka vitaj medzi nami!!!! usila si si krasne lezadlo - sikovne!!! s tymi stvorcekmi - tam to treba zazehlit tie svy vzdy kazdy rad do inej strany, a potom ich do seba pri zosivani tak "zahaknut"... patchworkarky to volaju "zamok" 😅 potom sa to zosije pekne rovno.

olivova
14. apr 2011

@lusil2005 - to pocujem prvykrat - "zamok 😲 ".....mozes mi to popisat blizsie?

farenka
14. apr 2011

@troll
@lusil2005 Dakujem za pochvalu, povzbudenie aj za radu ;)

farenka
14. apr 2011

@lusil2005 no tak rozmyslam nad tym co si vravela a este celkom rozumiem ako by som zazehlila a "zahakla" napriklad jednotlive riadky ale ako potom tie riadky zosijem potom spolu do stlpcov (vyjadrujem sa ako hotentot) nebudu mi tam prekazat tie uz zosite stvorceky?

lusil2005
autor
14. apr 2011

@farenka no, ty najprv zosijes stvorceky do stlpcov. cize v na tom mojom vankusi som si najprv usila 5 stlpcov. potom v kazdom stlpci zazehlis svy do inej strany. cize v prvom stlpci budu vsetky svy zazehlene smerom dole, v druhom hore, v tretom dole atd. a potom ich zosivas tie stlpce dokopy tak ze mas tie svy vsetky pekne zahaknute.

troll
15. apr 2011

moja dalsia tilda 64cm

farenka
15. apr 2011

@lusil2005 ahaaaa, takze ostatne zazehlujem az ked zosijem do stlpcov . no jasneeee,uz rozumiem 😀 Dakujem za radu. fu, to je teda pracne, ale za pokus to hadam stoji 😅
este raz vdaka za vysvetlenie

farenka
15. apr 2011

@troll ta je naaaadherna. 😲 a este ma aj kvietky vo vlaskoch, si sa s tym musela vyhrat. a ruky si k telu prisivala rucne? mne by tam urcite bolo vidiet stehy.

Ja vas vsetky obdivujem, sikovne ste. ta anjelka je prekrasna

nady
15. apr 2011

@lusil2005ahojka ,můžu se jen zeptat ,ty očička jsou malované barvičkami?? Jsou krááásné 🙂