Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
1. aug 2011

@vera21 ten spinkacik je paradny,super latky si vybrala fakt 😉 😉 😉 suppppppppppppper

k8y
1. aug 2011

@vera21 co sa tyka vizitkara, vobec to nie je smiesne.. ja by som na to sama tiez mozno neprisla 😉 Posup je odtialto: http://sew4home.com/projects/storage-solutions/.... Chcela som niektore poprekladat a dat na blog, ale nedovolili mi 😒 Co uz.

Tie ocka na tasku som objednala u Stoklasu, dala som link aj do toho postupu, k tomu, co potrebujeme. V baleni je 5 krabiciek, co mozno ani nevyuzijem, ale v galanterkach som ich nenasla. Navod na to, ako sa to pripevnuje, je priamo na krabicke.. a daval mi ich tam manzel 😉

@bezaz @vera21 a s tymi chybami v texte som na tom podobne ako vy. Tiez mi to znechuti to, co citam. Ked u mna najdete nejake preklepy, mozete mi kludne vynadat 😀

olivova
1. aug 2011

dakujem vsetkym za pochvalenie 🙂 🙂 🙂
@vera21 - kraaaaaasne latky si vybrala, fakt..... 😵 😵 😵

mimochodom kovania (neviem, ci ma kruzky take male, som sa nepozerala ) na fler-e je jedna dievcina - www.fler.cz/jita-0 - treba napisat do posty, posiela aj na slovensko, ale fler mi to neberie....(som zvedava, kedy mi admin zrusi adresu, aj ked nechapem preco, vsak ked neviete, kde kupit a este aj za vyhodne ceny......) Ide o to, ze ona skutocne nema vysoke ceny, co sa mi pacilo...(zapinanie magnetkove hodila za 1,20 Kc v hromadnej obj a ja som ho kupovala po 13,- sk....strasne....)
Potom dalsie kovania mozno kupit u alinky - pozname, vsak 🙂 a este jedna stranka - maju tam hlavne kraaaaaasne karabinky na kluce, tasky (inak dost vysoke ceny, ale to sa pouziva len na naj kusky 😀 ) veselajehlicka.cz

lussy23
2. aug 2011

ahojte. Práve robím svoju prvú šitú hračku. musela som ju však inprovizovať, lebo tie postupy boli po anglicky a neorzumela som. ˇoskoro pridám fotku, ak môžem, smaozrejme 🙂

balazica26
2. aug 2011

ahojte babule šikovnice 😀 , chcem sa opýtať, ušila niektorá z vás niekedy zásobník na plienky?

balazica26
2. aug 2011

@olivova krásna deka!!! Ja a patchwork zatiaľ 0 bodov...ale raz sa nahnevám.... a niečo zošijem!!!

bezaz
2. aug 2011

caveste prikladam fotos minulotyzdnoveho 3dnoveho snazenia, pre tetu k 65ke a anglanske deti

zuhur
2. aug 2011

@k8y a přitom my co neumíme ani zbla anglicky by byli nadšení 😉

troll
3. aug 2011

@bezaz vankuse su perfektne 😉 a tilda sa sa ti vydarila ten kabatik je nadherny 😉 😉 😉

troll
3. aug 2011

@bezaz vankuse su perfektne 😉 a tilda sa sa ti vydarila to oblecko je super 😉 😉 😉

k8y
3. aug 2011

@zuhur ja viem 😒 mam kopec kamosiek, ktore nevedia po andlicky a preklad by sa im zisiel.

zuhur
3. aug 2011

@k8y no já zkusím nejdřív obrázky, pak slovník a nakonec se na to vybodnu 😅 😀
Teď válčím pořád s tou látkovou knížkou - prcek mi nedá ani chvilku času na šití, tak snad to k těm jeho narozeninám stihnu...

k8y
3. aug 2011

@zuhur s tym casom to poznam. Ja som predtym sila po nociach, ked uz maly zaspal (chodil do postele o 21:30), ale od maja zaspava po polnoci, takze mozem sit, len ked mi ho manzel strazi 😒

k8y
3. aug 2011

Dufam, ze sa zapojite do buducej akcie spolocnych quiltov 🙂 http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/08/ces...

zuhur
3. aug 2011

@k8y já to mám ztížený tím, že nemám zatím svůj šicí stroj, tak šiju u mamky, zatím je to teda o patro výš - stěhovat se budeme snad za dva měsíce, ale i tak - nemůžu tam šít večer, abych je moc nerušila - sestra je cukrářka tak brzo vstává ☹

lussy23
3. aug 2011

@bezaz - nádherné

bezaz
3. aug 2011

@lussy23 vdaka 🙂

k8y
3. aug 2011

@zuhur no tak to fakt nemas na sitie vela casu 😨

snehovavlocka
4. aug 2011

@k8y krasne vytvory. skoda,ze mi to akosi nevyslo 😔 ale verim,ze nabuduce sa pridam 😀

balazica26
4. aug 2011

konečne aj spinkáčik 😀

troll
4. aug 2011

je krasny 😉 😉 😉

vera21
4. aug 2011

@balazica26 No, tak sa chcem vrhnut a nemozem najst strih na macku 🙂 Viem, ze som si ho uz kdesi ukladala, len mam iny pocitac a tu to nemam...tak patram, patram a nedopatrala som sa - tak mi ho sem niekto hodte, prosim pekne, nech mam troska roboty 😀 😀 Myslim strih na tu macku - cicu - micu - co kuka z toho okna von 😀 dikes !

vera21
4. aug 2011

@bezaz Uz mi napisali aj z Fabrick shack, aj z Hawthorne Threads, ze su latky na ceste ku mne 🙂 Jupiiiiiiiiiiiiii....No a za sebou mam nemilu skusenost z ebay-a, stratu vela penazi a bezmocnost ☹ ☹ ☹

vera21
4. aug 2011

@k8y Dakujem moc za ten postup na vizitkar !!!!! Ja s AJ nemam problem, ale jasne, ze je to lepsie, ked to mas polopate, ak teda nie si native speaker 🙂 Super to tam je.....
@olivova dakujem aj za pochvalenie aj za zaujimavy link

bezaz
4. aug 2011

@vera21 vladi, ale sak si platila paypalom ni? tam by si mala mat garanciu vratenia penazi 😲 😲
som zvedava na foto latociek, co si povyberala 😵

vera21
4. aug 2011

@balazica26 zasobnik na plienky ma predsa Katka na tej stranke :
http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/07/opa...
Spinkac je vydareny !!!!! Na golier si sa vybodla ? Ako si to urobila ? Ja chcem ten golier tiez volajako obist, bo s tym sa trapim najviac !
@bezaz ten zupan na anjelke je skvostny 🙂 Ci je to kabat ? 😀 😀 No, a ze nemas cas ! Take male babo a vidis, aka si rychla ! Za tri dni tri veci usite !!!! Ja mam ovela viac casu a spinkaca sijem tri tyzdne 🙂

vera21
4. aug 2011

@bezaz myslis ten ebay ? Ano, paypalom - tam nebol problem - problem bol v tom, ze predavajuci ma natahoval, ze vec poslal a ze mam cakat, tak cakam, potom ze je na dovolenke, tak nemoze preverit, preco to neprislo, ked prisla z dovolenky, tak napisala, ze to preverila a ze to DNES pride - a takto dokolecka, az kym neubehla garancia 31 dni na "otvorenie case-u", ze by to riesil ebay a ked garancia ubehla, tak po predavajucom sa zlahla zem. ty brdo, by som ju sla normalne do Bristolu zbit, keby som mohla ! Bolo to 184 libier ! 😠 😠 😠 😠

vera21
4. aug 2011

@troll Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

balazica26
4. aug 2011

@vera21 ale nie, spinkáčik má aj golierik... len som do stredu golierika prišila stužku 😀

vera21
4. aug 2011

@balazica26 aha, tak si takto vymyslela, ako schovas chyby, coooo ? to je super, ja som tam dala aj gombiky, aj stuzku uz.....len ak by niekto vymyslel nieco ine, ako ten golier sibnuty, nech da vediet 🙂 🙂