Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

balazica26
4. aug 2011

@vera21 nooo... tak nejako... aj ked chyby by som videla len ja... celkom som ich dobre zamaskovala aj bez stužky 😀

bezaz
4. aug 2011

@vera21 a fakt sa to uz neda riesit cez ebay?? babenka mala dovtedy dobre hodnotenie? ak chces, mozem sa popytat muza, lebo on dost na ebay aj predava aj kupuje
a dik za pochvalu, sila som tu zupanovu koli tomu, ze flis sa super sije, nemusis zacistovat a pod 😉 a hlavne, nemusis mat pekne prisite ruky 😀 😀 😀

troll
4. aug 2011

skusala som usit malemu podsedak,mam to hrozne usite
@vera21 jej to je hrozne,to si latky objednavala?

vera21
4. aug 2011

No ano, baba ma same pozitivne hodnotenia, den pred mojim hodnotenim prislo prve negativne, ze nedorazilo to, co kupila - lenze to bola vec za 0.99 libier - ona na to negativne aj reagovala - napisala, ze nesuhlasil si s postovnym, tak som to neposlala, ked zaplatis postovne, tak poslem...na moje hodnotenie uz neodpisala nic 😠 pisala som na customer support, poslali mi kontaktne udaje na nu - je registrovana tak, ze si pisala lokalitu Bristol a kontaktne udaje ma vsetky na US adrese v state MA. Tak som pisala zas, ze co mam robit, tak mi kazali kontaktovat policiu v state, kde byva a aj u mna a nahlasit e-crime...no a toto je teda na dlhe lakte veru ☹ som z toho smutna, lebo som to kupovala pre kamosku - bol to stan - taky paradny ....
http://www.ebay.co.uk/itm/330573484439?ru=http%...
ale to uz som mimo temy ....

bezaz
4. aug 2011

@vera21 dala by som to normalne na policiu, aj muz to tak spravil jednemu predavajucemu z US, normalne pisal aj na mestsky urad aj serifovi 😀 chlapik sa potom velmi rychlo spamatal a poslal mu spat peniaze

k8y
5. aug 2011

@vera21 Nemas za co 😉 Pozri si aj ostatne projekty na tej stranke, su fakt dobre. Ja ich mam kopec vytlacenych, uz len sa k nim dostat 🙂

Odchadzame na 2 tyzdne na dovolenku, tak som si neodpustila par prispevkov na rozlucku 😀 http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/08/v-z...

k8y
5. aug 2011

@troll no na tej fotke vobec nevidno, ze by to bolo hrozne usite. Prave naopak! Co davas dovnutra?

k8y
5. aug 2011

@vera21 fuha! Stan je fakt suprovy! Ale prist o tolke peniaze by ma teda poriadne nastvalo. Aj podla mna by si to mala nahlasit. Aj ked je to na dlhe lakte. Vies ako, kto nic nepyta, nic nedostane. Mozno sa ti nieco podari dostat spat.

troll
5. aug 2011

@k8y ahoj,dik vo vnutri je molitan,prajem ti krasnu dovolenku 😉 😉 😉 😉

k8y
5. aug 2011

@troll dakujem! Dovolenka zatial vyzera dost biedne.. neviem zohnat ani taxi s autosedackou, aby sme sa dostali na letisko ☹

vera21
5. aug 2011

@troll aj mne sa to paci 🙂 Toto je fakt prakticka vec..

vera21
6. aug 2011

Baby, neviete nahodou, kde by som zohnala strih na vankus do autosedacky - to je take okruhle, co sa pouziva na cestovanie okolo krku, aby dietatu nepadala hlava, ked spi. Som to kupila malej za vela penazi a rada by som to usila, len nenasla som strih....a zas taky kreativec nie´som, ze si strih urobim z toho, co mam 🙂

vera21
6. aug 2011

Toto je ten nas - na konci tych dvoch casti su magnetky, ked si to da okolo hlavy, tak sa to pekne spoji - je to pekne vypracovane, ale chcela by som to vyskusat aj usit, zda sa mi to jednoduche, len su tam vpredu take zasevky, tak musim mat strih ! 😀
http://www.predeti.sk/nakrcnik-s-operkou-hlavy-...

snehovavlocka
6. aug 2011

@vera21 ja po takom pozeram uz veeeeeeeeeeelmi dlho.takze ked nahodou zozenies strih, mysli, prosim, aj na mna 😉

vera21
6. aug 2011

som dosila tu macku - takze - to akoze ona sama stoji alebo sa musi o nieco opierat ? Lebo moja je macka opita.....ten chvost mam asi blbo prisity, lebo macka v kuse pada....a ta hlava sa ako prisiva na krk ? sak je to strasne 🙂 🙂 som myslela, ze si usijem nieco lahke...no, je ako-tak usita, len mi nestoji na tom okne 😠 😠 tak ju zajtra prerobim, ked poradite.....zatial som si urobila zopar ruziciek z organzy - malej gumky do vlasov a brosne 🙂 sa tesim, to mi ide od ruky 🙂

vera21
6. aug 2011

@snehovavlocka no, ved preto pisem o radu, ked nic, tak to budem musiet volajako obkreslit

jajuuus
6. aug 2011

@vera21 že opitá 😀 daj fotočku tých ružičiek 😉 nech viem, čo je to organza 😀

bezaz
7. aug 2011

@vera21 sak si si mala vystrihnut telo aj s hlavou spolu 😀 jake zosivanie 😉 a ona ta macka veru sama moc nestoji, musis jej tu ritku trochu splostit, alebo opret o okno 🙂

vera21
7. aug 2011

@bezaz No super, ze si mi to poradila, az ked to mam usite 🙂 to sa vazne tak da ? Sijete to niekto tak spolu - myslim hlava s telom ?
@jajuuus hodim fotos, ale asi az zajtra

bezaz
7. aug 2011

@vera21 vladi, ja som si hned na zaciatku spojila strih, podla mna bol rozdeleny len koli tomu, aby sa mestil na stranu ci? 😅 lebo inak ked som si predstavila prisivat hlavu k telu 😝

zuhur
7. aug 2011

Teda já vás tu obdivuju. Už 14 dní šiju po chvilkách Jindříškovi tu knížku a dnes jsem to fakt měla sto-chutí to hodit do koše 😠 Dokonce jsem řekla manželovi, že až přijdu s podobně geniální myšlenku - že chci něco ušít - ať mi radši dá do ruky dvě stovky a já půjdu radši nějaký dárek koupit 😅

vera21
7. aug 2011

@zuhur Ked malo moje dieta 11 mesiacov, tak som neprisila ani gombik, bo som nemala vobec cas 🙂 🙂 tak sa ukludni, zober sve stovky a chod kupit knizku 🙂 ked bude troska vacsi, tak mu usijes nieco ine 😀

zuhur
7. aug 2011

@vera21 to se obávám, že už jsem s tím zase tak daleko, že bych si musela nafackovat, kdybych to vzdala, ale já mám dneska pech-den, takže když jsem pětkrát párala zip, tak jsem se fakt vytočila 😀 😀 😀

vera21
8. aug 2011

@jajuuus Tak prikladam ruzicky z organzy - take moje prvotinky - malej do vlaskov - aj jednorozcovi na ten jeden roh sa uslo 🙂

jajuuus
8. aug 2011

@vera21 krásne! aspoň už viem, čo je to organza 😉

lussy23
9. aug 2011

@vera21 - krásne.
Tu je moja úplne prvá šitá postavička v živote. Do tej chvíle som nevedela prišiť ani gombík. 🙂 Bol to ako darček pre moju kamarátku. Má rada také=ho speváka, tak som jej ho urobila=) Sako je použité z ineho panáka, nie je moja robota.

jajuuus
9. aug 2011

@lussy23 milé 😉

lussy23
9. aug 2011

@jajuuus - dakujem =)

vera21
9. aug 2011

@jajuuus
@lussy23 dakujem !
@lussy23 to je zlate ! to je take malinkate ? lebo ak je to male, tak sa to muselo velmi tazko robit 🙂 a tu tvar si malovala ?

vera21
9. aug 2011

@lussy23 inak, sorac, ale co je to za spevaka ? 😀 😀 😀 😀