Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

k8y
3. nov 2011

Mile moje, dobojovane. Vsetky hviezdy su uz u mna. Uz len par tyzdnov prace a mozeme ist na Christmas Bazaar 😀
http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/11/hve...

annaola
3. nov 2011

@vera21 Ano, dakujem mozu byt Tilda medvedikovia, ale pravdupovediac neviem si presne predstavit ako vyzeraju. Su taki stihli ako Tilda babiky asi,ze?
Vcera som sa pustila do papieroveho pletenia, vysledok trocha neurcity, ale aspon som trocha vychytala prve chyby 😀
@monr Naco budu tie zabky sluzit, ako hracka, ci ked je jedna plnena ryzou ako ohrievadlo do postele? Ja pouzivam ponozku so zohriatou ryzou ked ma nieco boli..
Vianoce sa blizia, zacinate uz niekto s vyrobou vlastnorucnych darcekov, mate nejake napady?

monr
4. nov 2011

@annaola hej, ako hračky, vidíš, s tým nahriatim ryzovej super nápad, dakujem, isto sa bude používat aj ako ohrievac.

lussy23
4. nov 2011

@k8y nádherné hviezdy

kackabrcka
4. nov 2011

@snehovavlocka
rozhodli sme sa pre kitty tapetu a k tomu ide tyrk. modra, nedelu to bude asi hotove 🙂 moc sa tesim potom hodim foto

kackabrcka
4. nov 2011

kocky konecne som sa aj ja dopracovala k spinkacikom no nemaju kridelka ale aj na kosielku som si trufla 😀

troll
5. nov 2011

su super 😉 😉 😉

vera21
5. nov 2011

@kackabrcka su perfektni !!! tak tieto vlasy ja su pre mna stale zahadou 😲

kackabrcka
5. nov 2011

@vera21 ja kupujem tu vlnu velmi lahko sa to robi su len lepene 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10415637&tab=8

dudri
5. nov 2011

darovala som dvojcata- mali 3 roky
nechce sa mi sit kridla 😝 😎
dala som meno do vankusa. aby mala original
trvalo mesiac. inak som zaneprazdnena.

lussy23
6. nov 2011

@dudri krásne

seminkads
6. nov 2011

Ahojte, mozes sa k vam pridat? Ste tu vsetky velmi sikovne a mate nadherne vytvory. Som uplny zacitocnik typu obliecky,skratene rifle... Minule som to tu kukala a je z toho jedna Tilda(este dorobit oci 🙂 ) a body pre malu vytvorene z mojho stareho pyzama. Neviete mi prosim poradit kde najdem strih na tych spinkacov a na tu nadhernu zirafu? A na mikinu vel.80? Ten moj google sa so mnou nejako nechce skamaratit ☹ Dakujem

momop1
6. nov 2011

@lusil2005 si šikulka, ked zistím ako sa vkladajú príspevky pridám aj svoje nápady a ručné práce

kackabrcka
6. nov 2011

tak este 2-ja 😀

a nasa vytapetovana detska 😉

kackabrcka
6. nov 2011

@dudri aj ja som leniva na kridla.. stacia mi na anjelkach 😎

lussy23
7. nov 2011

@kackabrcka krásne

k8y
8. nov 2011

Baby, nestiham zit, tak len narychlo podavam hlasenie, co je u mna v poslednej dobe nove: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/11/mel...

Slubujem, ze v najblizsich dnoch si precitam vsetko, co ste napisali a usili.

@olivova Stanka, mas uz vyhliadnuty nejaky termin? Ziadne stresy, ja sa len velmi tesim 😉

troll
8. nov 2011

@k8y ahoj,tak taska je perfektna 🙂 obrus ma 100bodov,perfektna kombinacia 🙂 🙂 🙂 aj ta kniha ma zaujala,mozno si ju kupim aj ja 😉

troll
8. nov 2011

ja som si vyrobila dve vianocne ozdoby

olivova
9. nov 2011

@kackabrcka
@dudri
baby - kraaaaaaaaasnych spinkaaaacov maaaaaaaaate.... 😵 😵 😵
@k8y - naaaaaaaadherna taska a obrus - dala si mi inspiraciu na vianoce...idem aj ja sit obrus...
stretko - Kati stalo presne to, co som nechcela....Malu som mala 4 dni v skolke a uz ju mam zasa s horuckou doma...som myslela, ze do pi vydrzi (nemam ani skolu) a figa...tak to nechavam zatial otvorene, ale rada by som sa zastavila najneskor tak 3 tyzdne pred vianocami, aby som aj obrus stihla usit... 😉 hmmm, aj ked sa teda stretneme len my ...a to som chcela mat stretavaci tyzden....Naozaj poprosim o strpenie ....
@troll - kraaaaaaasne gule...fakt su kraaaaasne.... 😵 😵 😵
ja som ani nepodakovala za bavlnku - hanba mi - dakujeeeeeeeem o chvilu budu babiky na svete - konecne...

Idem sa pochvastat....vcera som sa stretla nazivo s @vera21 - mila zienka, aj ma kraaaaaasnu anjelocku na stojane - a ze - Vladi tak som to stihla, od dnes by som uz zasa nemohla na stretko 😝

lussy23
9. nov 2011

@troll - krása

k8y
9. nov 2011

@troll wow, zííram! uzasne su!

troll
9. nov 2011

dakujem vam 🙂
@olivova uz sa neviem dockat 😀

k8y
9. nov 2011

Baby, ak ste v Ba a potrebujete doplnit zasoby z galanterky, tak na Grosslingovej je jedna (Atlantic alebo tak nejako sa to vola), ktora konci a likviduje zasoby. Maju 50-70% zlavy a su otvoreni asi este do konca tyzdna. Ja som sa zasobila nitami (Gutterman), zipsami a nejakymi snurami a kamaratka kupovala gombiky. Niektore veci su uz take postarsie, ale da sa vybrat.

@olivova jasne, stara znama klasika, s detmi nikdy nevies, ako to dopadne. Ja si najradsej planujem stretka den vopred 😉

Inak sa musim pochvalit, hviezdy zosite, vatelin kupeny, uz len to vsetko dat dokopy. Vyzera to lepsie, ako som si myslela 🙂

vera21
10. nov 2011

@kackabrcka ja tu vlnu tiez mam - ale ako to robis ? napis troska detailne, pls 😉
@seminkads vitaj a prihod foto prvu Tildusu, uz sa tesim. linkov na strihy je tu kopec, ked budem mat cez vikend chvilku, urcite poslem nejake....

vera21
10. nov 2011

Baby, a ja som konecne videla nazivo tie babiky od Lusil - som bola uplne ocarena 🙂 a videla som nazivo aj Olivovu - tiez ma ocarila, ba co viac - tie jej tasky, tak to su ine umelecke diela ! a to este nemala so sebou tie deky 🙂 Stani, normalne si ma navnadila na tu tasku, ze ju chcem hned vyskusat...aj tu babiku by som rada, len to si pockam na kurz.....v utorok uz budem vediet, ci nam schvalili ten grant 😎 A nech je mala rychlo fit !

vera21
10. nov 2011

@troll krasne ! sa namakas, kym vyrobis na cely strom 😀

k8y
10. nov 2011

@vera21 ty mas grant na kurz babik?? aj ja chcem! 😀

papajka7
10. nov 2011

baby supeeer ,tu sa sije o dusu 😵 ,krasa
ja mam doma zaclonove obdobie,konecne po roku som zacala riesit nase okna,tesim sa hned ten dom vypada lepsie 😵

@vera21 tak ten kurz nakoniec bude,fakt?tak baby ak bude do februara sa hlasim aj ja 😉

vera21
10. nov 2011

@k8y
@papajka7 aby tu nevznikli nejake dezinformacie 🙂 ano - my sme podali cez Pontis ziadost o grant - chceme robit v Materskom centre kurzy pre maminy - sitie sedacich vakov, sitie tych babik, patchwork a este cokolvek, na co zozenieme lektora a maminy 😀 tak teraz cakame, ci schvalia - ak ano, tak bude novy sijaci stroj - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 a potom ste Kati aj Papajka velmi vitane !!!! stale sa tam dole stretavate, tak konecne aj nieco na severe treba spustit ...