Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

editpiaf
7. mar 2013

@lienok1 Ty si zlata🙂))) dakujem vyskusam 😉

maminka30
7. mar 2013

juj,šak ste tu baby všetky škovne🙂pri vašich potulkach po nete ste nenašli nahodou niektora postup na slameneho zajačika?zhaňam,hladam a nejak sa mi nedarí ☹ alebo ak by ste niektora taketo niečo robili poradíte ako na to?
budem veeeeelmi rada.Ďakujem 😀

lienok1
7. mar 2013
maminka30
7. mar 2013

Ďakujem krasne.....už mam 🙂 zajtra ideme na to

lienok1
9. mar 2013

Ahojte babulky...včera som dorobila nové košíčky - hniezdočka na vajíčka...🙂

bezaz
9. mar 2013

@lienok1 jej to je velice pekne 😵 😵 podelis sa o strih? ak je verejny samozrejme 😉

ludik3
9. mar 2013

@lienok1 nádherný košíček, aj sa pripájam k prosbe naň 😉

siouxsie
9. mar 2013

Časostroj - recy prívesok

jarka721
9. mar 2013

@lienok1 aj ja by som poprosila strih ak je to mozne 🙂

jarka721
9. mar 2013

@jarka721 na košíček 😉

fatima30
10. mar 2013

darcek k narodeninam vankusik

snehovavlocka
11. mar 2013

ja som trosku sila cez vikend...macko pre babo 😝

garzonka
11. mar 2013

@snehovavlocka Mackovia su uzasni 🙂 Aka je vypln?

snehovavlocka
11. mar 2013

@garzonka 😀 😀 😀 to je jeden, ale z dvoch stran. a vypln je antialergicke polyesterove runo

garzonka
11. mar 2013

@snehovavlocka Ahaaaa 😅 ja som myslela ze su dvaja, ...

siouxsie
11. mar 2013

Kľúčik ku šťastíčku 🙂

vejoma
11. mar 2013

Ahojte🙂
chcem sa spytat, kde nakupujete latky z ktorych tak krasne sijete. Chcem sa aj ja do niecoho pustit, len mi latky treba 🙂 Mooooc dakujem!

olivova
11. mar 2013

@vejoma - ja ta odkazem na moj blog - mam linky na pravej strane. Neviem, ci by to tu nebolo zrusene ;)
www.stanib.blogspot.sk

vejoma
11. mar 2013

@olivova moc dakujem ;)

vejoma
11. mar 2013

@olivova juuj, tam su ale krasne veci! 🙂

vera21
11. mar 2013

@siouxsie mas novu fotku ! upne ina 🙂 😀 kluc k stastiu je uzasny, si skutocne inspirujuca zena 😉

elisadavinci
12. mar 2013

babule, ktoré šijete, dá sa prešiť strieška na kočík cam mbx6? mám ju totiž poškodenú (poťah), a neviem kam z konopí. neviete poradiť ako to zamaskovať?

fatima30
12. mar 2013

@siouxsie
ako dobre vyzeras sa to tie vlasy hodia 🙂

siouxsie
13. mar 2013

@vera21 ďakujem pekne 😉 tak toto tvoje konštatovanie si zapíšem do kalendára ako povzbudenie pre budúcnosť a psychoterapia, keď sa mi nebude tvorenie dariť, lebo aj také býva 🙂

siouxsie
13. mar 2013

@fatima30 ďakujem 😉 fotka v štýle "divá Bára" 😀

siouxsie
14. mar 2013

Včera v noci som priviedla na svet svoje prvé tri pletené srdiečka 🙂

snehovavlocka
14. mar 2013

@siouxsie tak na take by som sa aj ja nechala nahovorit 😉 peknucke

lemge
14. mar 2013

ahojte prosim neviete mi poradit nejaku stranku kde su sablony strihy na detske oblecenie?nechcem kupovat burdu,ak ekzistuje nieco na webe..neviete o niecom?dakujem 🙂

siouxsie
15. mar 2013

zbadala som sa, že pomaly po nociach ani nespávam a tvorím ako zdivená 😀 musím si naordinovať pár dní kvalitného, 8 hodinového spánku 😵

snehovavlocka
15. mar 2013

@lemge treba googlit....je vela stranok,kde popri kadejakych inych navodoch a strihoch su aj nejake strihy na detske oblecenie. a hlavne,nevieme,co konkretne hladas 😉