Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

vera21
7. mar 2012

@troll Adi, je to kraaasne - videla som to u nej na stranke /myslim tu predlohu/- podarilo sa ti to !!! 🙂
@snehovavlocka krasne gombiky, aj predstavy tvoje 😀
Ja pridavam foto -. sila som darcek

snehovavlocka
7. mar 2012

@lussy23 dakujem
@troll nadherny vankusik 😝

snehovavlocka
7. mar 2012

@vera21 dakujem za pochvalu.ale neviem,ake predstavy mas na mysli....musim spatne kuknut,co som este pisala,mozno pochopim. a ta tasticka ti vysla....tiez by sa mi hodil taky darcek 😉

.............aha, uz chapem 😀 tie predstavy. no,tie su trosku ine aj od tychto gombikov,ale verim,ze sa coskoro podari aj presnejsie predstavy zhmotnit

franina
7. mar 2012

holky nemate napad na pekny obrus???

troll
7. mar 2012

@snehovavlocka fimo hmotu mam aj ja doma,myslim ze super vec,da sa kadeco spravit a tie gombiky su krasne a super napad,veru niekedy je umenie zohnat gombiky,ake clovek chce 🙂 🙂 🙂

troll
7. mar 2012

@vera21 zaujimave a krasne skombinovane latky,super si ju usila 🙂 🙂 🙂

lussy23
7. mar 2012

@vera21 nádhera

vera21
8. mar 2012

@lussy23
@troll
@franina
@snehovavlocka dakujem 🙂 som rozpacita z tej kombinacie, ale zvykam si ... 🙂

franina
8. mar 2012

@vera21 ďakujem za stranku 😉
vôbec neďakuj je to krásne, tá kombinácia látok je super 😵 a pekne ušité 😉

zuzubabo
8. mar 2012

@troll kde sa dá prosím kúpiť fimo?

snehovavlocka
8. mar 2012

@zuzubabo ja mam cernit (skoro to iste ako fimo) za 1.68E odtialto http://www.e-vytvarnepotreby.sk/malovany_svet/e...

k8ty
8. mar 2012

Dievčatá, zase ste krásne veci ušili!
@vera21 Vladi, s tou dekou zo štvorcov mi ako prvé napadlo dať medzi to nejakú jednofarebnú látku. Alebo si skôr myslela na ten vzor? Že štvorce rozstriháš na trojuholníky?
Kozmetická taštička je super. Hnedá síce nie je moja obľúbená farba, ale všetky látky k sebe pekne pasujú. Tá s fľašami je David Textiles? Ako sa ti s tým šilo? Mne sa to zdá trochu menej kvalitné, ale nie som si istá, či to nie je iba tým, že som už zvyknutá na tie jemnučké a husto tkané látky 😅

Mimochodom, všetkým krásne MDŽ 😀

k8ty
8. mar 2012

@troll @bezaz Už viete, kedy a kde sa stretneme? Mohla by som prísť v sobotu do Polusu. Bola som včera v zebre a Deniska hovorila, že na tých kurzoch si zvyknú objednať pizzu priamo k nim alebo vybehnú do Polusu.. tak to vidím na Polus.. čo vy na to? Alebo chcete radšej to Molo?

filomena
8. mar 2012

Ahojte tvorive zienky 🙂 krasne veci robite vsetky, obcas k vam nakuknem a pochyti ma tvoriva nalada, ale vobec neviem sit 😲 Neviete nahodou o nejakom kurze sitia pre uplnych zaciatocnikov? A este jedna otazka, neviete kde by som mohla kupit latku potiahnutu plastom? ( viem, ze maju v ikea, ale len ciernu a cervenu s bielymi gulickami, to sa mi vobec nehodi), potrebovala by som to na detsku jedalensku stolicku.

k8ty
8. mar 2012

Takto vyzerá dokončené prestieranie so sloníkmi.. a baba, ktorá si ho objednala, sa už neozýva 😠 ☹ 😒 😖 😢 🙄 🤐 sorry za tých smajlíkov, ale neviem, čo si o tom mám myslieť

olalka
8. mar 2012

@k8ty super 🙂 aj ked to, ze sa zenska neozyva, az tak super nie je ☹
ja som este dosila zo zvyskov vankusik a ten valec vankus, aby si tu hlavku neotrepala 🙂
a normalne som dostala objednavku na deku 😲 co ma teda soklo, lebo fakt som zaciatocnik ale vraj jej to nevadi a velmi ju chce 🙂 tak neviem, ci sa na to dam, kazdopadne je to vyzva 🙂

troll
8. mar 2012

@k8ty no sak cez ten obed,ale ani neviem kedy je prestavka 🙂 alebo ked si tam tu pizzu objedname,dobehny tam,ked denisku poznas,Kati ,ked si niekdo chce nieco objednat,zober si zalohu,moj nazor,alebo peniaze vopred 🙂 🙂 🙂 pa tesim sa

troll
8. mar 2012

@olalka velmi pekne ,krasne farebne zladene 🙂 🙂 🙂

k8ty
8. mar 2012

@troll nechcem tam velmi chodit, asi by mi to bolo blbe, budete tam vsetko iba tie, co ste na kurze, tak by som sa citila ako votrelec.. A zalohu si uz teda budem pytat. Doteraz sa mi to nikdy nestalo, tak som este taka naivka 😒

k8ty
8. mar 2012

@troll aha, ja denisku az tak nepoznam, bola som tam ako zakaznicka.. to ju len tak familiarne oslovujem 😉

@olalka to prestieranie som chcela aj tak usit, lebo sa mi pacilo, stve ma hlavne to, ze som ho po veceroch sila takmer dva tyzdne a moje vlastne projekty, ktore su dost urgentne, stali bokom a teraz nestiham.
A tie tvoje veci vyzeraju fakt dobre. Keby som nevedela sit, kludne si objednam 🙂

bezaz
9. mar 2012

@olalka super krasne 😵 ja som sa teda zatial neodhodlala na vankusiky, aj ked by som chcela 🙂 prosim ta odkial si kupovala tu chutnu oveckovu latku?
@k8ty katka, taka zakaznicka potesi 🙄 🙄 podla mna by denisa nemala mat problem s tym, ze by si tam dosla, mozem sa jej opytat.. ved nas tam aj tak bude ako hadov, 8kurzistiek, ona a violka 😉
inak ja som predala prvu tildu, doteraz som vsetky darovala.. tak aspon nejaky uspech z mojho sitia 😅

k8ty
9. mar 2012

@bezaz gratulujem k predanej tilde! 🙂

olalka
9. mar 2012

ďakujem dievčatá 🙂
@bezaz u tejto objednávam, má tam aj krásne sovičky v zelenej farbe 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13407116&tab=7

lussy23
9. mar 2012

@k8ty - nádherné
@olalka krásny vankúšik a psík a mačička sú zlatučkí. ako sa dá vyrobiť vankúš?

k8ty
9. mar 2012

Tajný projekt strom je hotový.. trochu viac o ňom nájdete v blogu (vrátane odkazu na predlohu): http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/03/kvi...

zuzkaprofant
9. mar 2012

ahojte mam na vas prozbu neviete kde by som nasla strih , navod na usite potahu do nakupneho vozika, myslim to kde si dieta sada

k8ty
9. mar 2012

@zuzkaprofant ja ho mám doma, ale kúpený, návod k nemu nemám.. žeby som vyrobila?? 😉

lussy23
9. mar 2012

@k8ty lrásnučká
Baby prosím Vás viaeré ste tu robili vankúšiky. To ste šili len obliečku, alebo celkovo vankúšik? Nemáte postup?

k8ty
9. mar 2012

@lussy23 ja som robila aj aj.. na obliečku som vzadu dávala iba jeden gombík, na zips si netrúfam 😉