Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lusil2005
autor
25. nov 2010

dalsia varka medovnickov... nemohol by niekto posunut vianocr aspon o mesiac? 😖

bezaz
26. nov 2010

@lusil2005 mas nejaky dobry recept na medovnicky? take, co nemusia maknut 😀 musim vymysliet nejaku aktivitu pre mladu, strasne sa so mnou nudi 😅

mamkajanka
26. nov 2010

@lusil2005 waw ja nemam slov co vsetko stiha jedna maminka na MD 🙂

terezita
26. nov 2010

@lusil2005 aaa taky jsem se chtela zeptat na receptik.. ja mam jen takovy jeden, co pak jsou ty pernicky mekke, ale potrebovala bych pect taky uz ted, bo mam posledni vikend volno.. a teda krasne nazdobene je mas! to ty moje jsou vzdycky takovi ubozacci..

lusil2005
autor
26. nov 2010

jej baby dakujem!
@mamkajanka juj keby som tak bola na materskej... ja uz som v plnom pracovnom prude! ale nastastie robim doma 😉

@bezaz @terezita

ten receptik je:
400g HLM
140g pras. cukru
100g hery
2 vajicka
2 polievkove lyzice medu
1 cajova lyzicka sody bicarbony
1 cajova lyzicka medovnikoveho korenia

medovnicky su makke hned, a vydrzia tak dlho, len ich treba dat do sacku na balkon.

terezita
26. nov 2010

@lusil2005 dekuji! 😵

bezaz
26. nov 2010

@lusil2005 wow, aj ja chcem pracu na doma 😀 ale nie, len zavidim 😉
a dakujem za receptik, buduci tyzden sa do toho dame, sak nemam ani formicky 😀

snehovavlocka
26. nov 2010

@lusil2005 fakt su krasne......cloveku by ich az bolo luto zjest 😉

troll
26. nov 2010

ahojte,aj ja som si opisala recept,este nikdy som medovnicky nepiekla,teraz ked som na materskej tak vyskusam.lusi a cim to zdobis,alebo poradte niekto dik

lusil2005
autor
26. nov 2010

@troll poleva: 140g praskoveho cukru, jeden bielok, cajova lyzicka solamylu a par kvapiek citronu. slahat na najnizsom stupni aspon 10 minut. potom podla potreby este prisypat cukor alebo pridat este par kvapiek citronu - podla toho ci to potrebujes hustejsie alebo redsie. a cukor preosiat! 😉

bezaz
26. nov 2010

baby plz, da sa niekde kupit levandula do tych tilda srdiecok?

bezaz
26. nov 2010

jo a este dalsia vec, ako pripevnujete tie anjelsie kridelka? 😅

troll
26. nov 2010

dakujem lusi,ja mam doma nasusenu levandulu,ak chces mozem ti dat.odkial si?

bezaz
26. nov 2010

@troll jeeej dik, som zo samorina a ty?

troll
26. nov 2010

ja som so senkvic,je to pri pezinku,teraz presne neviem kde je samorin,a kolko toho potrebujes?

bezaz
26. nov 2010

@troll jo my sme opacnym smerom od BA, dolu na juh, nechodi muz alebo niekto od vas do BA? 😉 pripadne ti poslem prasule na postu 😉 a mnozstvo netusim 😅 kolko toho asi treba, aby to bolo citit?

troll
26. nov 2010

napisem ti vecer

bezaz
26. nov 2010

@troll diiiiiik 😵

lusil2005
autor
26. nov 2010

inac - ja som levandulu kupovala odtialto: http://www.predajbylin.sk/levandula_kvet/index.....

lusil2005
autor
26. nov 2010

ozaj, tie kridla sa k tilde prisivaju nakoniec rucne. 😉

terezita
26. nov 2010

@lusil2005 muzu se zeptat, jestli nekde najdu strih na to okridlene srdicko? by se docela vyjimalo na vanocnim stromku.. 😅 dekuji!
dneska jsem pozmensovala tildackeho medveda a vystrihla ho z filcu jako ozdobu na strom a vypada to taky dost dobre..

bezaz
26. nov 2010

@lusil2005 a kolko davas do srdiecka tej levandule?

@terezita nasla som len strih na srdiecka bez kridelok 😅

bezaz
26. nov 2010

@terezita tak predsa len http://picasaweb.google.com/Mezenina1/EnAttende... strih je niekde ku koncu 😉

terezita
26. nov 2010

@bezaz jeee, diky moc! asi se zitra nebudu zase nudit.. 😀 😀 😀

troll
26. nov 2010

@troll .no posielam ti foto,kolko toho je,asi len tak na dve srdiecka,no mala som viac minulo sa

lusil2005
autor
26. nov 2010
lusil2005
autor
26. nov 2010

@bezaz do srdiecka nasypem tak jednu polievkovu lyzicu medzi runo. podla toho ake je velke. niekedy dve lyzice. a tie vrecuska - to sypem plne, je tam len levandula.

iloha
30. nov 2010

...... tak jsem jen nakoukla na stránky co jsi Lusilko vložila a hnedle mám problém...................jsem se zamilovala do tohoto http://lh4.ggpht.com/_AOmbN09-ju0/S0B3UQYme-I/A...

iloha
30. nov 2010

Najde se tu prosím, některá co by měla čas ušííít mi tuto postavičku (respektive bych potřebovala 2).???? 😵