Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
27. mar 2011

@juliankaaa no neviem ci ti pomozem,skus pozret na tuto stranku www.tildaaddict.blogspot.com na lavo dole pod tilda anleitungen,su obrazky ako co sa sije,je to v nemcine ta stranka,ale da sa zvolit aj jazyk,alebo mozno ine zienky vedie neaky navod,alebo podla knihy

juliankaaa
27. mar 2011

@troll dakujem, si poklad 🙂

snehovavlocka
28. mar 2011

u jedneho dievcatka som videla krasnu kabelku ruzoveho konika,tak som sa inspirovala a nasej malej som usila takuto ovecku 😝

snehovavlocka
28. mar 2011

nedalo fotku,tak skusim este raz

snehovavlocka
28. mar 2011

prepacte,nejako mi to nejde vlozit ☹ neviem,ani do inej temy mi nejdu vlozit fotky,ale doteraz som problem nemala.
tak aspon takto: http://www.artmama.sk/sitie/ovecka-kabelka

lusil2005
autor
28. mar 2011

@snehovavlocka je kraaaaaaaaaaaaasna!!!!! 😵

troll
28. mar 2011

@snehovavlocka no krasna je,a rucne si ju sila?mala ma urcite radost 😵 😵 😵 😵 😵

sammy19
28. mar 2011

@snehovavlocka - jemine, ta je fakt nadherna! 😵 😵 😵 klobuk dolu!

farenka
29. mar 2011

Ahojte, doteraz som vas len citala a obdivovala ake ste tu sikulky. Konecne sa aj mne podarilo nieco vytvorit, tak som nasla odvahu sa k vam pripojit 😝
skusala som nieco k Velkej noci, pletenie a sadrove odliatky (kraslce v kosiku su ale dielom mojej maminky)
a zaobstarala som si aj sijaci stroj, velmi sa mi pacia vase tildy a spinkaci, tak snad sa aj mne nieco podari 😨

snehovavlocka
29. mar 2011

@sammy19
@troll
@lusil2005 dakujem 😀 a ano,je rucne sita

@farenka krasnucke....dobra inspiracia 😝 😀 😀

bezaz
29. mar 2011

@snehovavlocka veeelky obdiv, ze taku krasu dokazes usit v rukach, ja by som na to teda nemala nervy 😅 😀

@farenka super, tesime sa na tvoje dalsie vytvory 😉
tu je moj dalsi spinkac, pre kamosku do talianska

farenka
30. mar 2011

@bezaz to je ale krasny spinkac. na to pyzamko si aj mala nejaky strih, alebo si si ho vymyslela sama? vazne pekny 😀

troll
30. mar 2011

@farenka jej je to pekne velkonocne super 😵 😵 😵

troll
30. mar 2011

@bezaz je krasny a ta kosielka,a tie kridla si ako robila,co je to za material? 😵 😵 😵 😵

snehovavlocka
30. mar 2011

@bezaz spinkacik ti fakt vysiel 🙂 krasny je

olivova
31. mar 2011

pridavam nove foto - dako sa mi ta vrchna latka planta a neviem preco....ten vatelin bol daky divne velmi hladky....predtym som taky nemala a ako som to teraz sila a on sa stlacil, ta latka mi ostala akoze volna...dufam, ze pranim sa to zbehne...vsak som to este aj rucne prichytavala....tak neviem..
a opalovala sa mi na nej uz mala, tak tam, kde to je skrkvane - tam lezala :D zabudla som to okrasnit na foto...

vera21
31. mar 2011

@bezaz aky pekny spinkac ! Teda, ja ta obdivujem - to kedy si stihla usit ????

vera21
31. mar 2011

@farenka to je dobry napad - sa mi pacia tie sadro-vajca 😀 sa tesim, ked usijes tu Tildu nejaku, nezabudni sa pochvalit..

vera21
31. mar 2011

@snehovavlocka naaaadhera, fakt skvele...ja nepochopi, ako niekto toto usije holymi rukami 😎 to je veldielo...
@olivova uzasna deka, sikovnica si..Mimochodom - poznas ten obchod v ZA - the old house ? som sa tam minule bola kuknut a maju tam vsakovake hracky - pekne.....az na niektore teda...

olivova
31. mar 2011

@vera21 - nepoznam...kde sa nachadza? Ja som objavila len taky stary obchodik na marianskom namesti - ked ides farskou ulickou, hned na namesti doprava, vedla lekarne....Vtedy tam nemali tusim nazov - teda som si aspon nevsimla - maju tam vela tildackych veci positych....ale uz som nebola dlho kuknut, naposledy v januari a to si dovolim povedat, ze som bola s tymi huskami a sliepkami v troska vyssom leveli 😅 ale mozno su uz omnoho lepsi ako ja 😀
@snehovavlocka - kraaaaaaaaaasna..... 😵 a ze rucne 😝
@bezaz - ty sa dako hrnies do roboty, dievca....to ako pri malom stihas??? Je kraaaaaaasny.... 😵
@farenka - uuuuzasne vajicka 😵

troll
31. mar 2011

@olivova krasna deka aj tie latky ,len tak dalej

vera21
31. mar 2011

@olivova no ved to je ten obchod "the old house" - som vobec nevedela, ze v ZA existuje obchod, kde predavaju Tilda hracky...ale z toho miesta, kde si ho ty poznala sa prestahoval o kusok vedla - ked pojdes z Marianskeho namestia smerok k Auparku - ulickou, kde je Tosca, potom je na lavej strane nejaka detska predajna a kusok od nej - je tam napis Black and White alebo take cosi....Z opacnej strany je to nizsie od St. Maria shopu, ak poznas....No a to som presne mala na mysli, co hovoris - take velikanske hracky - Zajkovia boli uzasni, tie mali odniekial z Polska, ale potom tam predavali aj takych tych jednoduchych Tilda mackov a musim povedat, ze aj moj prvy macko bol lepsie usity ako toto. No a jeden stal 9EUR 🙂 Tie robili majitelia doma

bezaz
1. apr 2011

@vera21 @olivova nejako stiham, bola u nas mamina 3tyzdne, takze spinkaca v pohodke za 3dni 😉
a dakujem za pozitivne ohlasy, vzdy potesia.. aj ked sa priznam, ze bez maminej pomoci by som nezvladla to pyzamove sacko, nejako som nechapala nakresleny postup 😅

@troll kridla robim z lanu 😉

@farenka bez strihu ani ranu, nemam ziadne kreativne myslenie 😅

ale teraz som asi so sitim skoncila, boli sme s malym 4 dni v nemocke, lebo neprospieval, tak mam teraz pakaren s krmenim a naslednym odsavanim 😔 no co, nemozem mat nic lahke 😝

@olivova deka je naaadherna, moja mama sa to chce naucit, tak jej musim pohladat kurz tu v prievidzi

bezaz
1. apr 2011

este ma napadlo, prisla mi reklama na letne cislo Dekoru a vraj tam bude aj clanok "novinky od tildy", to som zvedava 😀

troll
1. apr 2011

@bezaz no to prisla aj mne reklama od dekoru,tak sa velmi tesim asi tam bude neaka vysivka,alebo take volaco,inac mne maly tiez neprospieval,prve tri mesiace som sa natrapila,ale teraz je to uz ok,je trochu drobnucnky,tak prajem pevne nervy

farenka
1. apr 2011

@olivova naaadherna deka, krasne farby 🙂

zakazdym ked sem date nejake svoje dielko, tak mam chut si to vyskusat. No,som zvedava kedy to vsetko postiham 😝 😅

olivova
1. apr 2011

@troll @bezaz @farenka
dakujem za pochvalu 🙂 🙂 🙂

@bezaz - drzte sa.....ja som zazila s malou aj chvile, ked som jej davala pit lyzickou kazdu chvilocku (merala som kazdy den, kolko musi vypit) - odmietala mi hocaku tekutinu....
som na kurz nechodila - tu v ZA je vooooobec nic... inak kreativne myslenie - no, k tomu by som asi povedala, ze pokial mas prestudovanych veeeeeeeeeeeeeela casopisov, zacnes nieco robit, ziskas prax a zhruba vies, co kde sa hodi a tie napady akosi idu same....mimochodom stoji za zvazenie aj ina stranku - co sa velmi paci mne, inym nemusi...napriek tomu budem tvrdit, ze to moje je najkrajsie a nepochopim, ako sa to inym nemoze pacit 😀 😀 😀
@vera21 - nieco zorganizujme, hadam si aj privirobime popri dakom kurze, ked tu nic nie je, co ? 😀 😀 😀 Sme akosi mimo diania.....

vera21
4. apr 2011

a to tu nikto nic nove nesije ???? ste vsetci vonku, vsak ??? 🙂
Lebo ja som doma len vecer a to uz sa mi veru nechce moc....
@olivova tak ja pri tomto tempe by som si zarobila akurat tak na slanu vodu 😀 😀 a v Ziline je vela inych, peknych veci - napriklad sme mali teraz Montessori kurz 😝

snehovavlocka
5. apr 2011

@vera21 ja mam rozsitych kopu veci teraz,len niet casu a energie na dokoncovanie.ale je pravda,ze aj my sme vyuzivali pekne pocasie (ktore teraz uz az take pekne nie je, takze mozno sa bude dosivat 😉 )

troll
5. apr 2011

ahojte moje dalsie husky 🙂 zienky site,tesim sa na vase siticko 😵 😵 😵 😵