Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

k8y
20. okt 2011

@troll Adi, dnes prisla tvoja hviezda!! 🙂 Je uplne v pohode! Nejake nedostatky zbadas mozno pod lupou.. bezny smrtelnik na ne nepride 😉 Dakujem!

olivova
20. okt 2011

@kackabrcka - kraaaasne anjelky aj skriatkovia 😵 😵 😵
@k8y - hviezda usita, este neposlana (dedina je dedina, aj posta tak funguje...)...Ale zajtra sa posiela 😉 hodim tu foto.... inak tie rozky zaaaaaavidiiiiiiiiiim 😀 😀 😀
@zhrkz - mas viacero moznosti - tunel, ktory potom rucne spojis prisitim, alebo spodok a vrch prisit a nechat si miesto (kusok nezositeho) na prevratenie + naplnenie a znova to rucne dosit ....
moj najnovsi vytvor (babiky mi este stale lezia na masine , ale som na dobrej ceste...som sa rozhybala 😀 )
no a tie 2 foto su dovod, preco nemam na sitie tolko casu , predstavujem Vam moj dom... 🙂

olivova
20. okt 2011

@bezaz - aj na teba uz caka list...konecne som sa dokopala prekreslit Ti ten strih 😀

troll
20. okt 2011

@k8y ahoj Katka,tak som rada,ze sa ti paci,aj ja dakujem za expres postu,latky su krasne a ta vianocna,je super,onedlho pridam foto,pa 🙂

troll
20. okt 2011

@olivova no taska je nadhera super farby 🙂 hviezda krasna a domcek je TOP,to ti veri ze mas vela prace a potom toho upratovania,krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

k8y
20. okt 2011

@troll Jej, tesim sa! A expres posta aj nabuduce 😉

k8y
20. okt 2011

@olivova Stanka, paradna hviezda! Uz ju netrpezlivo ocakavam 🙂 aj ta taska je super.

Ja som dnes dosila tu tasku, na ktoru som si objednala strih. Strasne sa z nej tesim, lebo som sa konecne naucila robit zipsovacie vnutorne vrecko 😀 Nie je nejako dobre nafotena, ale maly sa na mna dnes vecer strasne lepi, tak sa lepsie neda..

troll
21. okt 2011

@k8y katka teda ,perfektna,kedy ja nieco take usijem a kde sa da kupit strih?krasnaaaaaaaaaaaa,no mne filip zacal v noci zle spavat. 😔 pa

k8y
21. okt 2011

@troll ja som objednavala z USA.. stalo to 12 dolarov. poslem ti link?

kackabrcka
21. okt 2011

@vera21 to ja mam asi nejaky blbi strih alebo som nesikovna takto usit kosiellku no skusim to vdaka
ja som robila z tohto strihu skriatka.. co ja sijem ale je to trochu prerabane este

kackabrcka
21. okt 2011

@vera21

ja mam tuto knihu no nemame skener ... no kopiu viem zaslat ak by si mala zaujem postou

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8934709&tab=5

kiya
21. okt 2011

ahoj zienky... jake ste vy sikovne... mohli by ste mi poradit na com by som take mohla usit? svokor mi dal nejake peniazky na sijaci stroj, ale ja si neviem vybrat.... najdete si cas a napisete mi nejake typy? taky jednoduchsi na domace sitie, obcas usit, obcas zastopkat, obcas skratit, odsit... dakujem pekne

k8y
23. okt 2011

Mile moje, ak ste sa tento vikend nedostali do Viedne na Quilt Fest 2011, pokochajte sa aspon fotkami: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/10/qui... 😉

zuzana76
24. okt 2011

toto je tema site hracky a ine tvorenie? to preco premenovavaju? ved takto sa to uz ani neda najst podla nazvov. 🙄

troll
24. okt 2011

ani ja som nemohla najst.Katka to je latka od teba,je nadherna

olivova
24. okt 2011

@troll - ten je kraaaaaaaaasny....waw....
@zuzana76 - paaaaaaani, oni nas premenovali, som nemohla najst temu, hladala som podla notifikacie...to je dobra haluz...clovek tak dlho prispieva pod dakym nazvom a premenuju ho.... 😝
@k8y - zaaaaaaaaaavidiiiiiiiiiim navstevu....aj ja by som sla, keby nebolo tolko praaace... 😝
taska - perfektna... 😵

snehovavlocka
24. okt 2011

@troll kosik je nadherny....nabada na ponuknutie sa i ked je prazdny 😀 😀 😀
@olivova novy nazov sa mne osobne nepaci, stary bol lepsi. mali by mat napisane,kto temu premenoval,aby sme mali sancu dozvediet sa dovod. ved nazov sa nelisil od prispevkov, ale tak co uz.
@kiya ja som od nasich dostala sijaci stroj z Quelle (ale to este pred 5rokmi), nebol drahy a na take laicke sitie podla mna uplne staci. dokonca ma aj kopec ozdobnych stehov 😀 ale ostatne baby tu ti urcite poradia viac ako ja (ja sa moc v tychto strojoch nevyznam)

k8y
24. okt 2011

@troll Jeeej, to vyzera super! Budes do toho davat na vianoce perniky? 🙂
@olivova skoda, ze si nemohla. Fakt to stalo za to. A do Ba niekedy nemas cestu?
@zuzana76 aha. ja som si ani nevsimla, ze to premenovali. Chodim sem automaticky z oblubenych 😵

Inak baby, najblizsia vystava, kam sa chystam, su Patchworkove Vianoce: http://patchworkklub.rajce.idnes.cz/Vystava_nov...
Pridate sa?

olivova
24. okt 2011

@snehovavlocka - nazov uz nepredpoklada len sitie. To je dobre "trafeny" nazov....fakt 😠 ...Beriem, ze treba kracat s dobou , ale ked nieco funguje - napisem ze - roky, tak nechapem...Myslim, ze kazdy bude hladat podla stareho nazvu....

@kiya - ja mam VERONICA 707 - velmi som ju chcela, lebo mala vela vysivacich stehov. Ja som s nou spokojna. Je to fajn stroj - ale nemam s cim porovnat, na nicom inom som nesila, tak sa mi zda UZASNA 😀
K tym vysivacim stehom - pri vybere stroja by to uz nebola moja priorita...Ide o to, na co ma byt zamerany ten stroj...Ja na patchworku vyuzivam mozno 5 stehov - tak treba posudit 😉

olivova
24. okt 2011

@k8y - ja by som sla...cestu do ba vobec nemam, ale mozem si ju urobit 😀 Akurat dnes mi priznali predlzenu rodicovsku pre zdravotny stav mojho dietata, tak ze by sme na vylet, ked musi uz so mnou trcat doma a ani do skolky nemoze....
ta vieden ma mrzi....oprasila by som nemcinu mozno 😀

papajka7
24. okt 2011

baby pomooooc,ja som verna obdivovatcka patchworku,ale nikdy som sa do toho nepustila,zdalo sa mi to pracno/narocne,ale vzdy som to chcela skusit,no tak ze sa idem pridat do tej charitativnej akcie,a dnes som sila hviezdu ktora sa vobec nepodarila ☹ ☹ ☹ ,nechavam si ju ako prvy patchworkovy nepodarkopokus,skoda,ale nechcem sa tak lahko vzdat,poradte mi hviezdu ale aj s rozmerami takymi,aby to bolo presne na ten pozadovany rozmer ,ktory potrebujem na tu akciu aj s pridavkami 😉 😅 ,no ja viem ze som narocna.ale ja to fakt chcem spravit aj keby som mala pri tom nocovat 😀

inac ,ako nemam slov na to premenovanie,uuuuplne odveci a bez upozornenia 😠

troll
24. okt 2011

@k8y katka zabudla som k tomu strihu,myslela som ze to si na SK kupila.vieden super,ze som ani nevedela 😀 to su teda umelecke diela,vedela by som si na stenu nieco predstavit,mozno niekedy usijem 🙂 🙂 🙂

k8y
24. okt 2011

@papajka7 Jej, ty si perfektna! To odhodlanie sa mi paci 🙂 Poslem ti rozmery na tu, co som sila aj ja? Ta je uplne najjednoduchsia, zlozena iba z trojuholnikov a stvorcov.. Dostavam stale viac takych, co su site na papier, tie su uplne krasne, ale tym by som asi nezacinala 😉

k8y
24. okt 2011

@olivova super, to znie ako prislub navstevy 😀 Zorganizujeme zase nejaky swap? Alebo prides len tak? Uz sa na to tesim!

k8y
24. okt 2011

@troll Adi? Mohla by som si dat ten tvoj kosicek ako obrazok vyrobku k latke do e-shopu?? Je to velmi vydarene 🙂

troll
24. okt 2011

@k8y jasne ze mozes 🙂 tesim sa na swap 😀 😀 😀 🙂

k8y
25. okt 2011

@olivova Stanka, hviezdicka dnes dorazila! Dakujem!

@troll, @olivova dnes vecer nafotim a dam do blogu 😉

monr
25. okt 2011

kočky, a ja už pár dní hľadám túto tému, tiež ma nenapadlo, že ju mohli premenovať, brrrrr 😠

monr
25. okt 2011

kočky, sme späť s pôvodným názvom, poprosila som @martinjasen, nech to premenuje 😀 ďakujeme

monr
25. okt 2011

a zároveň hromadná pochvala.
ja som sa k taške od katky ešte nedostala, stále mi do toho príde niečo iné, hádam už tento týždeň.