Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
2. dec 2011

@snehovavlocka gratulujem k babetku 🙂 pyzamko je nadherne 🙂

troll
2. dec 2011

@annaola zaujime,paci sa mi to 🙂 pozrem ten strih 🙂

troll
2. dec 2011

@bezaz Ahoj,som rada ze ta tu vidim,perfektne 🙂 🙂 🙂 a este aj to ze to perfektne odfotis,suuuuuuuuuuuper foto 🙂 no este dosijem nieco pre svokru a dam si prestavku 😀

troll
2. dec 2011

http://picasaweb.google.com/Mezenina1,je to v knihe Tilda Juleideer,ma taku Korunku na hlave,to je ten strih na tu anjelku 🙂

bezaz
2. dec 2011

@troll adi dik, akurat ma manzel sprdol, ze aku otrasnu fotku som spravila, len fotim narychlo, zajtra ideme gratulovat 😅 inak nesila si ty niekedy tieto tildine zvery? lebo som nevedela ako nastrihnut to zosivanie hlavy aj koncatin, jedna noha sa mi moc nepodarila, ale katuske to bude jedno 😅

troll
2. dec 2011

@bezaz nie to som veru nesila,mne sa foto vemi paci 🙂

troll
2. dec 2011

@bezaz tie krabicky si kde kupila?

bezaz
2. dec 2011

@troll dik 😀 krabicky som kupovala v ziline v auparku v manufakture, jedna stala myslim okolo 5eur

lusil2005
autor
2. dec 2011

@ankazi no, ja mam janomku uz trosku dlhsie ako rok a nastastie sme zatial servis nevideli (klop klop klop), a ako som pisala, kupila som ju za 700 eur. potom isli ceny hore, ja som ju nastastie stihla este pred korigovanim cien zo strimy. a to uz zlomok ceny je 😉 ja som na aurore sila, a naozaj mi to neprislo o tolko lepsie o co je to drahsie. spustanie zubkov pri dvihnuti patky je super vec, a toto rozhodne nieje debata o tom ci je lepsia Bernina alebo Janome. niekolko krat som pisala ze to je uplne bez debaty, len si nemyslim ze je aurora o tolko lepsia, o co je drahsia. tiez zaistujem stehy vytiahnutim niti nad latku krokovanim, horny posun na janome je rozhodne mohutnejsi ako patka na horny posun latky na aurore, atd atd. na kazde tvoje a mozem ja povedat b 😀 este raz opakujem - bernina je neodskriepitelne zaruka kvality, a ani nahodou netvrdim ze 6600 je lepsia ako aurora. len tvrdim, ze to bola lepsia kupa 😅

lusil2005
autor
2. dec 2011

@bezaz kraaasne! a tie krabicky... wow! 😵

lussy23
3. dec 2011

@bezaz jej krásnučké
@snehovavlocka krásne

snehovavlocka
3. dec 2011

@annaola flanel,chcela som,aby bolo teple
@bezaz krasny slonik

snehovavlocka
3. dec 2011

@troll 2x dakujem 😉

dudri
3. dec 2011

@k8y paci sa mi latky
nebudes mat taku latku
nechce sa mi objednat v Cechach, sa neoplati postovne
http://www.veselajehlicka.cz/latka-vanilkove-so...

@annaola ako si robila strom? super napad.

annaola
3. dec 2011

@dudri Je z baliaceho papiera , takeho klasickeho co sa pouziva na postove baliky. A moj syn namaloval listy a ako dekoracia sluzia zvieratka co robil v skole.

k8y
3. dec 2011

@dudri velmi rada by som taku mala, ale teraz Timeless Treasure nehrozia. Aj sovicky vo vseobecnosti mam rada, chcela som ich objednat od Kokka hned na zaciatku, ale prave nemali. Keby prisli s nejakymi novymi, urcite objednam. Ale ked potrebujes hned teraz, tak ti zial nepomozem ☹

k8y
3. dec 2011

@dudri nechces radsej kozicky? 😉 tie mam

k8y
3. dec 2011

@dudri ..alebo sloniky.. alebo prasiatka.. alebo macicky.. 😉

dudri
3. dec 2011

este super tip adventny kalendar , kupila som

dudri
3. dec 2011

@k8y, dakujem, nepotrebujem ... este mam cas...nechcem ine. len tu sovu... presne takto material oko som Ti poslala link.

k8y
4. dec 2011

V predchádzajúcom príspevku som vám spomínala pár prekvapení, keď to príde a že nevieme presne, kedy to bude. Tak už je to tu! Viac sa dozviete v blogu:
http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/12/200...

k8y
4. dec 2011

@dudri ten kalendar je super!

ucitelka70
4. dec 2011

@vera21 dobré nápady, prosím ťa, nestretla si sa s takou taškou - ako prvá pomoc? chcem ako darček chalupárovi - nutná lekárnička pre chalupára.....

vera21
4. dec 2011

@k8y super akcia, tak som konecne aj ja nieco objednala 🙂 🙂

vera21
4. dec 2011

@ucitelka70 nemam nic take, uz som citala, ze to zhanas, ale nevidela som nic podobne ...

evelin116
5. dec 2011

@lusil2005 ahoj citam ze pletiez z papiera.ja sa s tym trapim uz 2 tyzne a vobec mi to rulickovanie nejde.stale sa mi to rozchadza a kazda ta rulka je inak dlha uz to asi vzdam.chcela som daroat taky set na vianooce premaminu a aj sestre. neviesmi poradit kde robim chybu? a najradsej by som kupila tie rulky lebo fakt mi to nejde. nevies o niekom kto to predava?

ucitelka70
5. dec 2011

@vera21 nevadí, tak si poradím, použijem daktorú tašku - ad dám motív červ. kríža.... a bude to......

lusil2005
autor
5. dec 2011

@evelin116 a rulicky robis na spajdlu? bez spajdle to nieje ono. a koncek zalepit. a rulicky predavali, len uz neviem kde. tusim niekde na mmb. pockaj skusim pohladat.

k8y
5. dec 2011

@vera21 Vladi, este by si mohla pridat nejaky komentar do blogu, aby si mohla vyhrat latkovy set 😉

evelin116
5. dec 2011

@lusil2005 ano na spajlu robim