Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

siouxsie
27. aug 2012

vytuningované vešiačiky pre dcéru do škôlky a kytička, čo nikdy nezvädne, len tak, pre radosť

lussy23
27. aug 2012

@siouxsie krásne.

snehovavlocka
28. aug 2012

@siouxsie pekne

juny
28. aug 2012

@siouxsie krásne ,tie vešiačiky to je servítka?

lusil2005
autor
28. aug 2012

aaa dalsie prirastky, vankusiky s molitanovou vyplnou, a vysivka na Natalkynu staru tasku...

lussy23
28. aug 2012

@lusil2005 nádhera

siouxsie
29. aug 2012

@juny áno servítka. pôvodne som mala plán obaľovať to pestrofarebnou látkou, ale keďže vešiačiky boli hodne profilované, bála som sa, ako by to v konečnom dôsledku vyzeralo, tak som vsadila na servítku. ale pri hladkých, trebárs klasických drevených vešiakoch by som do toho šla v pohode aj s tou látkou.

abriela
29. aug 2012

ja o vytvoroch z tejto temy vsade mozne len basnim a ospevujem ich.
@lusil2005 sijaci stroj este nemam, ale ked vidis co ty vystrajas tak samozrejme uz pozeram aj po takych co maju vysivacie stehy 🙂
@siouxsie podla mna takto je to originalnejsie a krasne

snehovavlocka
29. aug 2012

@abriela na taketo vysivky ti asi klasicke vysivacie stehy moc nepomozu....ja sice aj s takymi vysivam,ale vysivky od @lusil2005 su na ceeeeelkom inej urovni 😀 na to treba "inu masinu" 😀 😀 😀 😀

abriela
29. aug 2012

@snehovavlocka no ja sa k lusil nemozem prirovnat. Aspon keby z dialky to tak vyzeralo. Ona je vsetalent - sije, pecie a kto vie, co este vsetko robi.
Drahy sa uz zo mna smeje,ze kym is ja vyberem stoj tak budu aj vianoce.

snehovavlocka
29. aug 2012

@abriela niekedy je lepsie pomalsie vyberat ako sa unahlit a potom lutovat

lusil2005
autor
29. aug 2012

@abriela veru, ja ked vyberam stroj, tak sa mi tyzden o tom aj sniva... 🙄 zistujem citam pytam sa zhanam... treba hlavne citat recenzie. zatial som mala pri vybere stastnu ruku (klop klop klop).
najblizsie ma caka takato patalia pri vyberani overlocku. uz teraz sa desim vsetkych tych znaciek a moznosti a funkcii a predajcov. 😕

bezaz
30. aug 2012

caveste sikulky, krasne veci pridavate 🙂
idem sa aj ja pochvalit, sice som pridavala do fotoblogu, ale tak ste si mozno nevsimli 😉

lussy23
30. aug 2012

@bezaz krásne výtovry aj detičky

juny
30. aug 2012

@siouxsie ďakujem 😉

lusil2005
autor
30. aug 2012

Bezaz krasa! Ja som tiez nedala stroju pokoj 😀 vysila som embossovanu vysivku na osusku pre sesternicu, a konecne som dokoncila dve deky pre sestricky Terezku a Vanesku.
Sakra nedaju sa tie obrazky pridavat mensie??? 🤐

troll
30. aug 2012

@bezaz Zuzi nadherne všetko 🙂 🙂 🙂 babika je prekrasna 🙂
@lusil2005 všetko krasne ako vždy 🙂 🙂 🙂

lusil2005
autor
30. aug 2012

@troll dakujem! prvy krat som sila s bavlnenym vatelinom... to je ina parada! makucke, prijemne, poddajne... vobec neskriabe ako klasicky vatelin, aj keby si sa rovno nim prikryla 😀 😀 😀 a vraj je trvacnejsi v deke.

lusil2005
autor
30. aug 2012

@bezaz ta babika mi zavana pristelkou... to je z kurzu? 😵 je krasna.

bezaz
31. aug 2012

@lusil2005 pocuj a neurobila by si nejaku vysivku aj pre mna? akoze polotovar? ci to nie je pre teba zaujimave? 😉 a ano, bola som na vylete v solciankach 🙂 potrebovala som dotiahnut techniku
@troll jeeej Adi, zijes 😀 😀 vdaka za pochvalu, kedy sa konecne vidime?

lusil2005
autor
31. aug 2012

@bezaz jasne, mozem ti vysit polotovar 😉 rada.

troll
31. aug 2012

@bezaz zuzi hocikedy sa mozme stretnut 🙂 aj u mna doma 😀 ozvem sa.dnes odchadzame na dovolenku 🙂 pa pa

troll
31. aug 2012

@lusil2005 ja uz mam narezane stvorce na deku pre filipka,len sa bojim do toho pustit 😀 ked ich pozosivam,podlozim vatelin aj spodnu latku a este popresivam?

olivova
31. aug 2012

dievcata - kraaaaaaaaaaaasne...vsetko....Ja nechcem letooooo, chcem zimu, aby som mohla sit - pomooooc...

a ja nieco uuuplne od veci. Predstavujem vam nas novy prirastok do rodiny - som z nej uuuuplne hotova 😀 len manzel ju nevie predychat ...- na ozivenie temy 😀

lusil2005
autor
31. aug 2012

@olivova jeeeeeeeej nova pomocnicka! ta ti bude asistovat pri siti 😀 ja macky moc nemusim, ale tato je fakt krasna. tu by som asi predychala aj ja 😝

lusil2005
autor
31. aug 2012

@troll presne tak. presivat mozes v tieni svu, alebo centimeter od svu, alebo hala - bala, ako ta napadne...

silviapilarova
1. sep 2012

Pekný aj keď upršaný dník vám všetkým prajem ... po čase som sa bola pokochať a teda že je sa na čom 😀 😀 😀 neviem ako to robíte ale ja som nejaká zabrzdená 😝 tolko by som toho chcela urobiť a nejak som furt na jednom mieste,poraďte nejaký životabudič 🙂 🙂 🙂

lussy23
1. sep 2012

@lusil2005 krásne

vera21
2. sep 2012

@bezaz Zuzi, paraaaada! Ta babika - wow 🙂 🙂

silviapilarova
4. sep 2012

@lusil2005 chcem sa ťa opýtať,ten košík máš z čoho robený,to je taká látka?Mám na mysli ten hnedý s tou kvietkovou látkou v predu a bielou vo vnútri 😀 😀 😀 inak bohovské výtvory,klobúk dole - palec hore 😝