Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lusil2005
autor
7. jan 2011

@troll nie nie, to je normalna krabica od detskych topanociek 😀

bezaz
7. jan 2011

@sammy19 uzasna, som zvedava, kedy sa ja k takemu vykonu vypnem 😅

@lusil2005 ty sa fakt musis doma nudit 😀 vsetko uzasne ako vzdy 😉

@pristela kraaasny andelickovia, aj ja sceeem 😵

lusil2005
autor
7. jan 2011

@bezaz haha ze nudit!!! si ma rozosmiala 😀 neviem co skor, spat chodim o druhej - tretej rano... mam doma malu, do toho uzavierky, dph-cky a podobne... je zazrak ze dokazem vobec zapnut stroj. ale ked musim.. 😒 tieto vecicky som sila ako vianocne darceky, z toho vidiet, ako "stiham" 😀

bezaz
7. jan 2011

@lusil2005 😀 😀 😀

sammy19
7. jan 2011

ahojte, dakujem za reakcie na babiku🙂 tato bola najmensia, chystam sa postupne na väcsiu a väcsiu 😀 len uvidim, kedy budem mat na to cas.

papajka7
7. jan 2011

ahojte 🙂 joj davno som tu nebola,panecku som mala co robit aby som vsetko okukla 😅 ,neskutocne sikovne ste 😵 😵 😵 ,povedcine babikarky,ale ja sa uz raz dokopem a usijem pre tych mojich chlosov neake,spolieham sa ,ze poradite 😉
a troska s mojeho predvianocneho tvorenia 😵 konikomania

pristela
7. jan 2011

jej holky dakujem, @snehovavlocka ano, ano cim mensie tym vacsia robota ak teda chces, aby sitie ani nebolo vidiet a bol co najcistejsi
@lusil2005 a vsak ja som nemyslela foto na tomto fore, ale na tom druhom z tych desiatich 😀

pristela
7. jan 2011

@papajka7 jeejda tie vypadaju bombovo!!!!

papajka7
7. jan 2011

@pristela dakujeem 😵 od teba to dobre padne,no ja zase obdivujem tvoje babiky 😉

lusil2005
autor
7. jan 2011

@papajka7 tohoto konika som chcela sit na vianoce sesternicinmu synovi, len jaksi som sa k tomu nedostala 🙄 mas ich suprovych!!!

pristela
7. jan 2011

Že? Su super, skoda, ze moji chalani nie su na kone ☹ aach jo

@papajka7 pochvala je úúžasná vec od kohokolvek, ja tiež obyčajný človek ako všetci 😉
@lusil2005 nekomentuj tu vetu o obyčajnom človeku, je ti to jasné, teta? 😝 😀 😀

lusil2005
autor
7. jan 2011

@pristela juj ale ma prsty zasvrbeli 😀 😀 😀

pristela
7. jan 2011

@lusil2005 😝 jaj nakukla som do temy torty a takuuto obrovsku chut som dostala zase ich zacat robit, takze mam dnes od sitia pokoj a idem to tam citat 😎

snehovavlocka
8. jan 2011

tak tu je hotovy vankusik.....stroj vypovedal sluzbu,ale pomohli sme si rucne; a super sa na nom oddychuje 😀 😀 😀

eriqe
8. jan 2011

@snehovavlocka ten je uzasny, taky vesely, hned by som si na neho lahla 🙂

lusil2005
autor
8. jan 2011

wow ten je perfektny! taky pohodak 😀 😀 😀

snehovavlocka
8. jan 2011

@eriqe
@lusil2005 ste zlate,dik 😝 😀 😀 😀

troll
8. jan 2011

@snehovavlocka jej ten je super!zasa rucne?a co kosicek si uz skusla,ja mam latku pripravenu,len sa choroba namna nalepila,uz chcem mat aj ja nieco hotove

sisa.b
9. jan 2011

ahojte, prisla som zas nakuknut, co s tym nasim tvorivym stretkom a nic tu nenachadzam ☹ ☹ ☹

sammy19
9. jan 2011

@snehovavlocka - sikulka, ten vankusik je suprovsky 😵

sammy19
9. jan 2011

@papajka7 - krasne koniky. Normalne mam chut vyskusat aj nieco ine, nez stale tie babiky 😀 ale uz som zasa zacala dalsiu waldorfku, tak uvidim, co z toho bude... 🙂

snehovavlocka
9. jan 2011

@troll rucne som len oci prisila,lebo sa mi pokazil cikcakovy steh na stroji, ostatne je vsetko strojom, aj som ho na konci zosivala strojom (len poslednych asi 10-15cm rucne kvoli obracaniu latky a naplni 😉 )

snehovavlocka
9. jan 2011

@troll rucne som len oci prisila,lebo sa mi pokazil cikcakovy steh na stroji, ostatne je vsetko strojom, aj som ho na konci zosivala strojom (len poslednych asi 10-15cm rucne kvoli obracaniu latky a naplni 😉 )
a ten kosik som neskusala a v dohladnej dobe ani nebudem 😒 takze sa asi potesim az tvojim vytvorom 😉 😝 😀

papajka7
9. jan 2011

@snehovavlocka no ten vankusik je bombovy 😵 ,bodaj by sa na nom dobre nesedelo 😀
@sammy19 a ja zase sa nemozem dokopat na tie babiky,al ked sa mi velmi pacia a chcela by som to skusit 😉 ,asi mi treba vetsiu motivaciu neake dievcatko 😵 😀

vera21
10. jan 2011

Caute !
Koniky sa mi teda pacia velmi 🙂 Aj vankusik snehovej vlocky je krasny ! Ja som sa trapila dost s tym golierikom na kosielke - no uplne som to vzdala a nasila som tam len maslicku okolo krku 🙂 Este to nie je dokoncene, lebo som si musela vydychnut, ale ked to dobojujem, tak to sem zavesim ! No a idem na nieco ine, lebo Hajanek bol naozaj dost narocny na mna 😀

pristela
10. jan 2011

Jejda vankusik vypada pohodovo a vtipne, super!

@papajka7 chaa ani ja nemam ziadne dievcatko , chodim slintať k Lusilke za Natalkou 😀

lusil2005
autor
10. jan 2011

@pristela ta ti ukaze aj to co nechces vidiet 😀 😀 😀

snehovavlocka
10. jan 2011

dakujem,dakujem 😀 😀 😀 ale strih nie je moj 😅

bezaz
10. jan 2011

aaa dievcence tildomaniacky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10347227&tab=0 😵 ale zatial na amazone, ani na inych weboch som ju nenasla, ktovie, odkial to alinka ma 😲

@vera21 som sa pustila do spinkacika aj ja, tak dam vediet, ako to dopadlo s tym golierom 😅

pristela
10. jan 2011

@lusil2005 no vsak aby som bola riadne upovedoma ako dievcatko vypada z kazdej strany 😀 😀 😀 😀