Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

adus123
22. jan 2011

@lusil2005 ,@olivova ...dakujem za odpoved. 🙂

troll
22. jan 2011

tak tu je ten moj spinkac,kridla ma tiez len s mi fotak pokazil ☹

olivova
22. jan 2011

@troll - ten je kraaaaaasny... 😵 kukam, ze aj limcek ma fesny 🙂

troll
22. jan 2011

@olivova dik,ale hadam ten dalsi bude lepsi 😢 chcem sa opytat,chcem skusit tildu,ktora je taka jednoducha?

olivova
22. jan 2011

@troll 😀 vsetky....ale @bezaz tvrdi, ze ta, ktora ma rukavky na satickach, lebo nevie prisit ruky...Ale aj ja obcas tie ruky prisivam aj na 3-4 krat (najma ked je jedna hore a druha dolu, prip. jedna vzadu a jedna v predu... 😅)

bezaz
22. jan 2011

@troll superny, tebe ako krasne vysiel aj golierik, sikulka 😉 a myslim, ze spinkacik je zlozitejsi ako tilda, teda pokial hned nejdes robit taku s "holymi" rukami 🙂

troll
22. jan 2011

@bezaz dakujem,ale ten strih na kosielku mi tiez neako nevysiel,musi to byt presne,pozeram tilda strihy,ze co zacnem,a maciatko uz mas hotove?

bezaz
22. jan 2011

@troll akurat dnes som dosila a uz je aj odovzdane, len som zabudla odfotit, musim poprosit sesterku, nech odfoti na okne 😉 a nechceli mi verit, ze som to sila ja 😲

snehovavlocka
22. jan 2011

@bezaz tak to je mile...ocividne si sikula 😉 😀

@troll spinkacik je zlaty....a co teda bude nabuduce? 😉

lusil2005
autor
22. jan 2011

ahojte zienky, po dlhej dobe jedna starsia fotka...

troll
22. jan 2011

@snehovavlocka dik,ale ved uz robim,mini polystyrenove gule,ale nasla som nieco jednoduche,od tilda tak to vyskusam,ale na tu tildu nemam take krasne latky ☹ a ty co prave vyrabas?

troll
22. jan 2011

@lusil2005 take nieco by som potrebovala,pekna praca ako vzdy 🙂

snehovavlocka
23. jan 2011

@troll akosi sa neviem rozhodnut; zacala som vankusik,ale to uz mam dlhsie a chyba chut ho dokoncit, a mam v plane skusit babiku chlapca, ale neviem....nemam dobry strih na hlavu 🙄 tak uvidim......ale uz sa chcem rozbehnut,lebo od poslednych darovanych nezverejnenych macov uz ubehol nejaky ten cas a latky uz cakaju. 😀
Este mi napada: prerabam si jednu tasku,ale mi treba skocit do galanterky. Ta by sa tu mohla hotova objavit najblizsie 😉

@lusil2005 pekne,pekne..... 😝 😝

bezaz
23. jan 2011

hojte, tak konecne dokoncena aj girlanda, uz mozem aj spolu so spinkacikmi expedovat do anglicka 😀
@snehovavlocka dik, nemyslim si, ze by to bolo vzhladom na kvalitu, skor som doteraz neprejavila zaujem o sitie, tak preto boli prekvapeni 😉

troll
24. jan 2011

@bezaz velmi,velmi pekne,ved tvoris jedna radost,len tak dalej 😵

vera21
24. jan 2011

@troll Krasny je ten spinkacik ! A nehovorila si nahodou, ze si zaciatocnik ? Ci to sa mi len zda ? Lebo ten golierik na tej kosielke ti ja - zaciatocnik - veru poriadne zavidim 🙂
@bezaz Krasne, krasne !! Toto je ta moja prva anjelka - ak sa tu niekto pytal, ze ktora je taka jednoducha, ja myslim, ze je to prave tato girlandova, lebo je telicko z jedneho kusa a prisivas len ruky....Ta kosielka je tiez jednoducha - teda v porovnani s koselou spínkaca.....teraz si ma tak namotivovala, ze usijem este asi jednu taku istu a tiez urobim girlandu -dakujem 😉

lusil2005
autor
24. jan 2011

@bezaz kraaaaaasne! vesele, skoro ako keby sa zjarnievalo! 😀

bezaz
24. jan 2011

@troll @vera21 @lusil2005 jeeej baby diiik, normalne som hin z tych pochval 😵

@vera21 ano, tieto su asi najsamjednoduchsie, ved aj tie satocky su len kusok latky stahnutej okolo krku 😉 len srdiecka som sila este uplne na zaciatku, tak su take kostrbate, ale hadam to obdarovana prezije a anglani jej budu zavidiet, ked si ju zavesi do okna alebo kde 🙂

olivova
24. jan 2011

@lusil2005 - kraaaaaaaaasne... 😵 😵 😵 (chybaju mi smajliky ako tlap, tlap tlap a tak 😀)
@bezaz - ta girlanda sa mi vobec nepacila...ale ked vidim tvoju - aj ja si taku urobiiiiiiiiiiiiiiiiim.... 😵

dievcata- prisla mi marina, mam strih na mysicku...ak niektora chce, tak ip....Je tam aj taky havo a dinosaurs, taska, deka .... a na vsetky tieto veci nafoteny a popisany postup...UUUUUUUUUUUUusasny casopis...paci sa mi 😉

bezaz
24. jan 2011

@olivova stani 😀 som normalne cakala, ze co napises, ked sa ti nepaci 😉 hlavne dobre vyzera, kedze je fotena z dialky 😀 a prosim si hlavne dinosaura, tie u nas strasne ficia, maila este mas?

troll
24. jan 2011

@olivova ahoj,no ak by sa dalo tak ja by som chcela,hava,dinosaura,a kde ti napisem moj mail?

troll
24. jan 2011

@troll znova,nie hava, mysicku a dino....

troll
24. jan 2011

@olivova tak znova na tu mysicku a dinosaura

olivova
24. jan 2011

@troll 😀 - do posty (ip) mail

bezaz
25. jan 2011

baby plz neviete poradit, kde zozeniem mensie drevene gombiky {cca 10mm} a vlnenu latku? origos latka sa da kupit v UK, len ci nahodou ste nenatrafili aj u nas

bezaz
25. jan 2011

@iloha dik, skoda, ze ta z cathy.cz na slovensko neposiela 😅

iloha
25. jan 2011

@bezaz zkus jestli nemá na někoho kontakt 😉

snehovavlocka
25. jan 2011

tak,konecne mam chvilku cas pridat najnovsi vankusik 😉 a teraz uz len poriadny oddych si dopriat 😝 😀 😀

sammy19
26. jan 2011

@snehovavlocka - ten je krasny! Dufam, ze si sila na stroji, ci zasa rucne? Lebo ja keby mam taketo veci sit rucne, tak to koniec 😀 😀 Tvoje deti musia mat radost!