Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

k8y
9. sep 2011

@bezaz az teraz mi doslo, ze zari je september, nie oktober 😨 no neviem, ci sa tak narychlo vieme zorganizovat. Ale keby si este nadabila na dalsie vystavy, daj vediet!

snehovavlocka
9. sep 2011

@vera21 napadlo mi este- ten vankusik nemal byt aj s opierkou hlavy?ja som myslela,ze taky si zhanala....

vera21
9. sep 2011

@lussy23
@snehovavlocka
@zuzubabo dakujem Vam 🙂
@zuzubabo ta latka - jeden yard, co je nejakych 90cm stal 7.99$, postovne na SK bolo 7$

vera21
9. sep 2011

@snehovavlocka strih ti kludne poslem - len neviem ako by sa to dalo mailom ???? asi ho obkreslim a poslem ti ho postou, ci ako ? 🙂
Ten vankusik asi nie s opierkou hlavy - som sem davala link, ze aky sme kupili - to je len okolo krku s tym, ze na tych bokoch ma polozenu hlavu, ked spi.....moja mala, ked zaspi v aute, tak jej hlava padala uplne dole, vyzerala ako opita, chrapala, normalne som sa bala.....teraz, ked zaspi, tak ma hlavu naboku, polozenu na tej rozsirenej casti ....

jarunka111
9. sep 2011

ahojte šikovnice, len tu zízam, čo dokážete a keďže ja na vás nemám, tak by som sa chcela spýtať, či by ste niektorá vedela a bola ochotná ušiť taký domček, stan alebo ako to nazvať, nad posteľ. Nejde mi sem vložiť ten obrázok, ešte to skúsim

snehovavlocka
10. sep 2011

@vera21 lebo ja som videla podobny v nemenovanom mamickovskom casopise,ale mal aj taku ako opierku na hlavu (zo zadnej strany) a vpredu sa tie rozsirene casti spajali nejakym magnetom alebo cvokom alebo cim. a dieta ked zaspalo si vlastne udrzalo povodnu polohu sedu a nepadala mu hlava. dokonca sa to, tusim, dalo aj priviazat o sedacku. ale v obchode take nikde nemali a cez internet by to stalo bez postovneho nejakych 500-600korun,uz nepamatam presne.....este pozriem link,ci si nespomeniem

snehovavlocka
10. sep 2011

http://www.mall.sk/detske-cestovne-pomocky/?gcl... tu ich je hned niekolko, alebo vyberiem jeden konkretny: http://www.mall.sk/detske-cestovne-pomocky/benb... ten by nam mal sediet podla velkosti

troll
10. sep 2011

tak znova som skusala vankus

bezaz
10. sep 2011

@troll jeeej to je pekne 😵

k8y
10. sep 2011

@bezaz tak ja uz mam iste, ze na tu vystavu nepojdeme. Mali sme uz dohodnutu navstevu a okrem toho maly trochu ochorel, takze si musim pockat na nejaku dalsiu.

Inak bola som v tej Viedni. A neodpustila som si k tomu napisat do blogu 😉 http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/09/nak...
Dakujem za tip!

zuzubabo
10. sep 2011

@troll nádherný vankúšik, vyzerá dosť zložito 😉

@snehovavlocka asi sa nechám inšpirovať 🙂

k8y
10. sep 2011

@troll Fakt pekne! V mojich oblubenych farbach 🙂

bezaz
10. sep 2011

@k8y kati napodobne, staci tyzden skolky a mlada dnes oscilovala okolo 37 a sople az po bradu 😝 idem si precitat, co si pekne videla
inak tu je bolg s par fotkami z toho tisnova http://www.galeriemarina.cz/kure/blog/vystava-v...

k8y
10. sep 2011

Baby, este sa vratim k tomu fabric swapu, co sme davnejsie spominali. Mozno sa mi crta jeden priestor. A keby nas bolo menej ako 5, tak by som vas pozvala k sebe na kavu. Myslim to vazne. Celkom rada by som uz nazivo stretla nejake nadsene latkomaniacky 🙂 Kto z vas je v Bratislave??

k8y
10. sep 2011

@bezaz juuuj, no niektore tie quilty su neskutocne! Dakujem za link 🙂

mamkajanka
10. sep 2011

Dievcata sikovnice 😉 poznate alebo lepsie povedane mate skusenost s latkami zo ZEBRApatchwork?Myslim kvalita cena a tak....vdaka

troll
11. sep 2011

dakujem vam 🙂 🙂 🙂
@k8y no vidim ze na vylete vo viedni bolo super ja ten obchod zboznujem 🙂 🙂 🙂 a popisala si to super 🙂

troll
11. sep 2011

@mamkajanka ja mam ,pouzila som latky na moj vankus,kupila som si len po 10cm a som v celku spokojna latky su nadherne, 🙂 🙂 🙂

k8y
11. sep 2011

..aby ste nepovedali, ze malo pisem a malo sijem 😀 😀 😀

http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/09/co-...

k8y
11. sep 2011

@troll dakujem za pochvalu 🙂 ano, bolo fajn, len na konci som bola trochu sklamana, ze som nevidela, co maju v tom patchworkovom obchode..a bolo pred vyplatou, tak som toho vela nenakupila 😉

lusil2005
autor
12. sep 2011

@troll kraaaasne katedralaky!

lusil2005
autor
12. sep 2011

@mamkajanka ja u nich casto nakupujem. maju kraaaasne latocky. trosku drahsie, ale to preto ze su dovozove. stoja za to.

bezaz
12. sep 2011

@k8y kati, ja by som dosla, ninka uz od buduceho tyzdna pojde na cely den do skolky, tak o jedno dieta menej 😀 len ja tych latok az tak vela nemam nasyslenych 😅

k8y
12. sep 2011

@bezaz nevadi, aj 20 cm sa rata 😉 A aj keby nie, dali by sme aspon tu kavu a porozpravali sa. Pripadne dones ukazat nieco, co si v poslednej dobe sila, aspon sa nieco naucim 😉

bezaz
12. sep 2011

@k8y katka haha, ze co som sila 😀 no chystam sa uz asi mesiac usit muzovi citywalkera na narodky, len nemam este objednane latky, predsa len, z kvetinkovych mu tazko nieco usijem 😅
inak mi dnes doslo to minky, baby, postovne ze 318Kc!!!! peklooooooo 😝 ale je uzasne, oskarovi som kupila baby blue dots a ninke ruzovucky s kasmirovym vlisom, ci ako sa to povie 😵 😵 😵 uz len najst si cas.. tajne dufam, ze ked uz ninka bude v skoke a oskar obcas aj cez den pospi, ze sa bude dat.. len treba este upratat po prerabke, este nemam upratane veci do linky atd 😅

k8y
12. sep 2011

@bezaz @troll Manzel mi navrhuje, aby sme sa stretli 16.9., ze postrazi maleho, aby som sa vam mohla venovat. Ale pre teba @bezaz je to asi prilis skoro, vsak? Ked mala ide do skolky az buduci tyzden.. Kludne si navrhnite, kedy by ste mohli.

A prida sa este niekto?? Podava sa kava, sladkosti a latky! 😀

bezaz
13. sep 2011

@k8y kati, ak vsetko bude ok {teda mala zdrava a aj ja}, tak 16. sme v rajeckych tepliciach nalozeni v bazene 😀 😀
inak od buduceho tyzdna hocikedy, od oktobra by sme s mladasommali zacat plavat, ale sak to uz nejako operativne dohodneme 😉 to bude riadne komorne stretko

k8y
13. sep 2011

@bezaz @troll Ak by vam to nevadilo, pozvala by som este kamaratku Anku. Ona je tiez na materskej a sije uz 10 rokov.. len nechodi diskutovat na MK 🙂

lusil2005
autor
13. sep 2011

@k8y a kde sa idete stretnuuuut zienky? len tak na pokec na kaficko? 😝

k8y
13. sep 2011

@lusil2005 ideme sa stretnut v Bratislave, zatial to vyzera tak, ze u mna 🙂 Kludne sa mozes pridat! Na kaficko, pokec a zamienkou je fabric swap. Takze ak mas latky, ktorych mas vela alebo iba nevies, co s nimi, skusime si nieco povymienat 🙂